Jump to content
Dogomania

Aster - przerażony, wychudzony mlody psiak prosi o pomoc


Recommended Posts

Ja oczywiście napiszę na pw i dzękuję. Niestety ale na każdym wątku psiaka pod moją opieką dochodzi do bluzgów, oskarżeń,i innych tego typu rzeczy. Oczywiście ciągle to samo grono osób. [quote name='_Dunaj_']Wątek został zalożony, żeby pomóc Astrowi, a stał się miejscem do udowadniania kto tu ma rację i jest mądrzejszy, bardzo mi przykro z tego powodu i robi się niesmacznie. Myślalam, że będę mogła pomoc bo kilka lat hodowalam charty, ale takie przepychanki slowne irytują mnie. Wiem, że Wam też zależy żeby los Astra był jak najlepszy, ale nie raczej na ten wątek już zaglądać nie będę. Astreku powodzenia.

P.s. Jesli uznacie że mogę w czyms pomóc to proszę osoby opiekujące się Asterkiem i decyzyjne oraz te ktore robia co można by mu pomoc to proszę napisać na pw[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ada-jeje dlaczego nie wypowiesz się na temat innych hotwlików, DT itp ? Przecież doskonale wszyscy wiemy, że większość psów trafia do hoteli, DT z nieznaną wcześniej historią i bez książeczek, mówię o hotelah, które przyjmują bezdomne psy.
Ja oczywiście złoże stosowny wniosek o pozwolenie (jeśli takowe mam mieć) i tak na pszyszłość na psy z listy ras agresywnych również, mam nadzieję, że wiele osób to usatysfakcjonuje...[quote name='Ada-jeje']rozumieja to zawsze osoby ktorym zalezy na dobrostanie zwierzat, dla innych to tylko bzdety.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Ada-jeje dlaczego nie wypowiesz się na temat innych hotwlików, DT itp ? [/QUOTE]
Wlasciciele hoteli ktore znam, przyjmuja zwierzeta powierzone im przez opiekuna, nie wprowadzaja do hotelu psow ktore same zgarniaja z ulicy lub z schroniska, nie zbieraja sami na nich kase na portalach. DT nie jest zarejestrowana jako dzialalnosc gospodarcza. Natomiast Ty zaczynalas od zabierania psow na siebie, i poszukiwania sponsorow na nie na fb. Wiec jak to z Toba jest, prowadzisz hotel czy zbierasz psy ktore oczywiscie nie jestes w stanie sama ich utrzymac jako Twoje, bo do tego masz pelne prawo.

Link to comment
Share on other sites

Betkak!
Nie patrz na innych - dąż do "doskonałości"! W schroniskach, nawet mordowniach, nawet u P.w Ol. istnieje coś takiego jak kwarantanna.
Jesteś odpowiedzialna za stan zdrowia psów płatnych pod Twoją opieką.
Biorąc coraz to nowe, nawet z ulicy, nie wiesz co możesz sobie "przywlec".
Chodzi o bezpieczeństwo psiaków głównie.
Taki hotelik, który sobie "na własne życzenie" zafundował zarazę, szybko kończy - nikt dbający o zwierzęta tam ich nie umieści!
I co Ty masz za obsesję z tymi atakami itp?
Sama chciałaś, aby Ci podsuwać rady. Skoro zakładając taką działalność nie przejrzałas wszystkich przepisów,to chyba dobrze, że ktoś doradza?
Każdy pies w hoteliku powinien być tam umieszczony przez właściciela z książeczką i aktualnymi szczepieniami. Tego powinnaś wymagać.

Link to comment
Share on other sites

Ale przeciez wszystkie psy bezdomne trafiające do hoteli są przez kogoś zabierane i ktoś zbiera na nie kasę.
Fakt posiadania działalności gospodarczej nie powoduje ze nie można robic czagoś jako osoba prywatna. Przeciez prowadzenie hotelu nie zmienia faktu, ze Betkak jest człowiekiem, może mieć serce i chęć pomocy. Każdy tutaj kto wyciąga psy ma jakąś pracę, może i swoja firmę. I zbiera na nie fundusze i to nikomu tutaj nie przeszkadza.

Argument "bo właściciele hoteli..." nie ma tu nic do rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Ale przeciez wszystkie psy bezdomne trafiające do hoteli są przez kogoś zabierane i ktoś zbiera na nie kasę.
Fakt posiadania działalności gospodarczej nie powoduje ze nie można robic czagoś jako osoba prywatna. Przeciez prowadzenie hotelu nie zmienia faktu, ze Betkak jest człowiekiem, może mieć serce i chęć pomocy. Każdy tutaj kto wyciąga psy ma jakąś pracę, może i swoja firmę. I zbiera na nie fundusze i to nikomu tutaj nie przeszkadza.

Argument "bo właściciele hoteli..."[B] nie ma tu nic do rzeczy[/B].[/QUOTE]


Ayame!
Ty jak zwykle chcesz nagiąć przepisy lub interpretować jak uważasz.
Osobiste psy Betkak - to które to są?
Bo jak osobiste, to dlaczego wystawia na nie faktury skarbnikowi? Według dokumentów finansowych psy należą do skarbnika, bo to on otrzymuje faktury co miesiąc:razz:
Widzę,m że interesujesz się głównie stroną finansową:-o, w ogóle się nie odniosłaś do części "epidemiologicznej" mojej wypowiedzi. A ja uwazam, że to najistotniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Ale przeciez wszystkie psy bezdomne trafiające do hoteli są przez kogoś zabierane i ktoś zbiera na nie kasę.
Fakt posiadania działalności gospodarczej nie powoduje ze nie można robic czagoś jako osoba prywatna. Przeciez prowadzenie hotelu nie zmienia faktu, ze Betkak jest człowiekiem, może mieć serce i chęć pomocy. Każdy tutaj kto wyciąga psy ma jakąś pracę, może i swoja firmę. I zbiera na nie fundusze i to nikomu tutaj nie przeszkadza.

Argument "bo właściciele hoteli..." nie ma tu nic do rzeczy.[/QUOTE]
Nie przeszkadza zbieranie pieniedzy choc sa zbierane nielegalnie, jednak kierujemy sie tutaj dobrem psow a nie przestrzegamy wszystkich przepisow (przyklad idzie z gory) i nie uratowali bysmy ani jednego zywego stworzenia. Jednak trzeba pamietac o zachowaniu minimum przestrzegania przepisow. Gdyby Beata nie zalozyla dzialalnosci gospodarczej na prowadzenie hotelu dla zwierzat, jak wielu innych zbierala by pieniadze na fb czy tutaj, i wielu by to tolerowalo, bo co innego brac psy na DT i woloac o pomoc w ich wykarmieniu i uslug wet. inaczej rzecz sie ma z dzialalnoscia gospodarcza, zkladajac taka z gory nastawimy sie na zysk. W tym przypadku tak bylo, Beata nie czekala az jej opiekun powierzy psa, tylko sama je gromadzila, do tego do warunkow bytowych ktore pozostawiaja wiele do zyczenia. Powtarzam sie, Beata moze przygarniac psy jako swoje, ale prowadzac dzialalnosc nie moze zbierac na nie pieniedzy. Kazdy pies ktory znajduje sie u Beaty powinien miec ks. zdrowia z wpisanym w niej wlascicielem psa (opiekunem). Przed laty tez zbieralismy jako Fundacja psy z ul. i od razu prowadzilismy do weta, na odrobaczenie odpchlenie i ew. jedno szczepienie, pies mial zakladana ks. a opiekunem byla Fundacja. Jaki opiekun figuruje w ks. psow bedacych, w hotelu u Betkak? Kazdy kto prowadzi dzialalnosc odplatna lub nieodplatna podlega kontroli, dlatego Beata powinna sie zastanowic nad swoim postepowaniem przyjmujac psy do hotelowania. Im mniej bledow popelniamy tym mniej problemow mamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Dla mnie to nie jest "bzdet" a ważna sprawa gdy może chodzić o dobrostan/zdrowie wielu psów![/QUOTE]
Dla mnie dobro zwierząt jest [SIZE=4]prawdziwie [/SIZE]ważne.
Multum psów nie ma w domu tak, jak mają psy u betkak.


[quote name='Ada-jeje']rozumieja to zawsze osoby ktorym zalezy na dobrostanie zwierzat, dla innych to tylko bzdety.[/QUOTE]
Gra półsłówek.

Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje proszę o wypisanie , które wg. Ciebie psy są "odłowione" na mnie i zbieram na nie po portalach jak to ładnie nazwałaś. Napisz też, które psy u mnie są bez książeczek i nie maja opiekuna. Z tego co pamiętam wzięłam Lobo, który w dniu przyjazdu był u weta i który był na moim całkowitym utrzymaniu, nie zbierałam na niego pieniędzy, nie przyjęłam też deklaracji z dogo, jedynie koszt za kastrację. Natomiast Aster miał bazarek na fb pieniądze wpływały na konto OTOZ-u nie moje, nie brałam pieniedzy za jego hotel a jedynie karmę, badania, na co mam stosowne potwierdzenie. Odnosnie prawnego właściciela Astera podobno jest nim jakiś agresywny pijak, może pomożesz w wyegzekwowaniu czegokolwiek od niego, bo dziewczyna próbowała i została zaatakowana i zbluzgana. Mogę Cię zapewnić, że każdy pies pod moja opieką (wyjątek stanowi Aster) ma swojego opiekuna, sa to osoby prywatne, Fundacje, Stowarzyszenia, OTOZ, każdy pies w dniu przyjazdu trafia do weta i ma zakładaną ksiązeczkę.[quote name='Ada-jeje']Nie przeszkadza zbieranie pieniedzy choc sa zbierane nielegalnie, jednak kierujemy sie tutaj dobrem psow a nie przestrzegamy wszystkich przepisow (przyklad idzie z gory) i nie uratowali bysmy ani jednego zywego stworzenia. Jednak trzeba pamietac o zachowaniu minimum przestrzegania przepisow. Gdyby Beata nie zalozyla dzialalnosci gospodarczej na prowadzenie hotelu dla zwierzat, jak wielu innych zbierala by pieniadze na fb czy tutaj, i wielu by to tolerowalo, bo co innego brac psy na DT i woloac o pomoc w ich wykarmieniu i uslug wet. inaczej rzecz sie ma z dzialalnoscia gospodarcza, zkladajac taka z gory nastawimy sie na zysk. W tym przypadku tak bylo, Beata nie czekala az jej opiekun powierzy psa, tylko sama je gromadzila, do tego do warunkow bytowych ktore pozostawiaja wiele do zyczenia. Powtarzam sie, Beata moze przygarniac psy jako swoje, ale prowadzac dzialalnosc nie moze zbierac na nie pieniedzy. Kazdy pies ktory znajduje sie u Beaty powinien miec ks. zdrowia z wpisanym w niej wlascicielem psa (opiekunem). Przed laty tez zbieralismy jako Fundacja psy z ul. i od razu prowadzilismy do weta, na odrobaczenie odpchlenie i ew. jedno szczepienie, pies mial zakladana ks. a opiekunem byla Fundacja. Jaki opiekun figuruje w ks. psow bedacych, w hotelu u Betkak? Kazdy kto prowadzi dzialalnosc odplatna lub nieodplatna podlega kontroli, dlatego Beata powinna sie zastanowic nad swoim postepowaniem przyjmujac psy do hotelowania. Im mniej bledow popelniamy tym mniej problemow mamy.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Epe zgadzam się z tym, że powinnam wydzielić pomieszczenie niezależne od innych budynków na tzw. kwarantanne. Biorąc pod uwagę fakt bezpieczeństwa innych psów rozmawiałam dziś z Prezesem Stowarzyszenia na temat tego, który z moich budynków może spełnić taką rolę. Więc projekt już mam teraz muszę go zrealizować.[quote name='epe']Betkak!
Nie patrz na innych - dąż do "doskonałości"! W schroniskach, nawet mordowniach, nawet u P.w Ol. istnieje coś takiego jak kwarantanna.
Jesteś odpowiedzialna za stan zdrowia psów płatnych pod Twoją opieką.
Biorąc coraz to nowe, nawet z ulicy, nie wiesz co możesz sobie "przywlec".
Chodzi o bezpieczeństwo psiaków głównie.
Taki hotelik, który sobie "na własne życzenie" zafundował zarazę, szybko kończy - nikt dbający o zwierzęta tam ich nie umieści!
I co Ty masz za obsesję z tymi atakami itp?
Sama chciałaś, aby Ci podsuwać rady. Skoro zakładając taką działalność nie przejrzałas wszystkich przepisów,to chyba dobrze, że ktoś doradza?
Każdy pies w hoteliku powinien być tam umieszczony przez właściciela z książeczką i aktualnymi szczepieniami. Tego powinnaś wymagać.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Epe zgadzam się z tym, że powinnam wydzielić pomieszczenie niezależne od innych budynków na tzw. kwarantanne. Biorąc pod uwagę fakt bezpieczeństwa innych psów rozmawiałam dziś z Prezesem Stowarzyszenia na temat tego, który z moich budynków może spełnić taką rolę. Więc projekt już mam teraz muszę go zrealizować.[/QUOTE]
Dobrze, że dotąd nic złego się nie stało i całe szczęście. Bardzo mnie to ucieszyło co teraz napisałaś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']...Odnosnie prawnego właściciela Astera podobno jest nim jakiś agresywny pijak, może pomożesz w wyegzekwowaniu czegokolwiek od niego, bo dziewczyna próbowała i została zaatakowana i zbluzgana. ...[/QUOTE]
A może by się udało za flaszeczkę wódeczki podetknąć papierek do podpisania? Wiemy co dotrze do pijaka najlepiej a to by rozwiązało całą sytuację...

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonie jutro do dziewczyny z tego Piórkowa, która tam była u niego zobaczymy co da się zrobić.[quote name='bea100']A może by się udało za flaszeczkę wódeczki podetknąć papierek do podpisania? Wiemy co dotrze do pijaka najlepiej a to by rozwiązało całą sytuację...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Ada-jeje proszę o wypisanie , które wg. Ciebie psy są "odłowione" na mnie i zbieram na nie po portalach jak to ładnie nazwałaś. Napisz też, które psy u mnie są bez książeczek i nie maja opiekuna. Z tego co pamiętam wzięłam Lobo, który w dniu przyjazdu był u weta i który był na moim całkowitym utrzymaniu, nie zbierałam na niego pieniędzy, nie przyjęłam też deklaracji z dogo, jedynie koszt za kastrację. Natomiast Aster miał bazarek na fb pieniądze wpływały na konto OTOZ-u nie moje, nie brałam pieniedzy za jego hotel a jedynie karmę, badania, na co mam stosowne potwierdzenie. Odnosnie prawnego właściciela Astera podobno jest nim jakiś agresywny pijak, może pomożesz w wyegzekwowaniu czegokolwiek od niego, bo dziewczyna próbowała i została zaatakowana i zbluzgana. Mogę Cię zapewnić, że każdy pies pod moja opieką (wyjątek stanowi Aster) ma swojego opiekuna, sa to osoby prywatne, Fundacje, Stowarzyszenia, OTOZ, każdy pies w dniu przyjazdu trafia do weta i ma zakładaną ksiązeczkę.[/QUOTE]
Betkak mnie naprawde nie zalezy zebys mi udowodnila, kto jest opiekunem suni ktora sie u Ciebie oszczenila, kto jest opiekunem szczeniakow, kto byl opiekunem Korkow, Huzara? Nie odpowiadaj na to pytanie, kieruj sie swoim rozumem, wyciagaj wnioski z wlasnych bledow, korzystaj z dobrych rad ktore podaja osoby na watkach. Twoje rozumowanie jest poprawne i nie musisz korzystac z adwokata w osobie Ayame. Nie bedzie wtedy zbednych dyskusji. Piszmy o polepszaniu dobrostanu zwierzat a nie o bzdetach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Zadzwonie jutro do dziewczyny z tego Piórkowa, która tam była u niego zobaczymy co da się zrobić.[/QUOTE]
...jasne, czekam na wieści w takim razie a wiem co radzę. Ja kiedyś miałam taką sytuację, że nic nie pomagało, żadne machanie kasą a już najmniej jakieś pyskówki czy roszczenia- dopiero pomogła miła rozmowa z "siacuneczkiem" i flacha w ręce- odkułam psa z łańcucha i zabrałam z papierem, pewnie, że zrobiłam z siebie durną idiotkę ale właśnie w ten sposób udało mi się to co innym się przedtem dwa razy nie udało. Liczy się w końcu efekt ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Ayame!
Ty jak zwykle chcesz nagiąć przepisy lub interpretować jak uważasz.
Osobiste psy Betkak - to które to są?
Bo jak osobiste, to dlaczego wystawia na nie faktury skarbnikowi? Według dokumentów finansowych psy należą do skarbnika, bo to on otrzymuje faktury co miesiąc:razz:
Widzę,m że interesujesz się głównie stroną finansową:-o, w ogóle się nie odniosłaś do części "epidemiologicznej" mojej wypowiedzi. A ja uwazam, że to najistotniejsze.[/QUOTE]

epe, czy ja gdzieś użyłam sówa "osobisty"? ja napisałam, że każy ma prawo wyciagnąć psa z mordowni. I fakt prowadzenia hoteliku tego nie zabrania. O tym jak do tej pory dyskutowałyśmy. Więc proszę, trzymaj się faktów. I nie pisz mi, ze ja cokolwiek naginam. Wciąż nie pojawił się tu zacytowany ani jeden przepis, nad którym mamy dyskutować, czy też go interpretować.
Mamy tylko zarzuty (w dużej mierze nieprawdziwe) które stawia Ada-jeje na podstawie swoich wyobrażeń.


[quote name='Ada-jeje']Nie przeszkadza zbieranie pieniedzy choc sa zbierane nielegalnie, jednak kierujemy sie tutaj dobrem psow a nie przestrzegamy wszystkich przepisow (przyklad idzie z gory) i nie uratowali bysmy ani jednego zywego stworzenia. Jednak trzeba pamietac o zachowaniu minimum przestrzegania przepisow. Gdyby Beata nie zalozyla dzialalnosci gospodarczej na prowadzenie hotelu dla zwierzat, jak wielu innych zbierala by pieniadze na fb czy tutaj, i wielu by to tolerowalo, bo co innego brac psy na DT i woloac o pomoc w ich wykarmieniu i uslug wet. inaczej rzecz sie ma z dzialalnoscia gospodarcza, zkladajac taka z gory nastawimy sie na zysk. W tym przypadku tak bylo, Beata nie czekala az jej opiekun powierzy psa, tylko sama je gromadzila, do tego do warunkow bytowych ktore pozostawiaja wiele do zyczenia. Powtarzam sie, Beata moze przygarniac psy jako swoje, ale prowadzac dzialalnosc nie moze zbierac na nie pieniedzy. Kazdy pies ktory znajduje sie u Beaty powinien miec ks. zdrowia z wpisanym w niej wlascicielem psa (opiekunem). Przed laty tez zbieralismy jako Fundacja psy z ul. i od razu prowadzilismy do weta, na odrobaczenie odpchlenie i ew. jedno szczepienie, pies mial zakladana ks. a opiekunem byla Fundacja. Jaki opiekun figuruje w ks. psow bedacych, w hotelu u Betkak? Kazdy kto prowadzi dzialalnosc odplatna lub nieodplatna podlega kontroli, dlatego Beata powinna sie zastanowic nad swoim postepowaniem przyjmujac psy do hotelowania. Im mniej bledow popelniamy tym mniej problemow mamy.[/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']Betkak mnie naprawde nie zalezy zebys mi udowodnila, kto jest opiekunem suni ktora sie u Ciebie oszczenila, kto jest opiekunem szczeniakow, kto byl opiekunem Korkow, Huzara? Nie odpowiadaj na to pytanie, kieruj sie swoim rozumem, wyciagaj wnioski z wlasnych bledow, korzystaj z dobrych rad ktore podaja osoby na watkach. Twoje rozumowanie jest poprawne i nie musisz korzystac z adwokata w osobie Ayame. Nie bedzie wtedy zbednych dyskusji. Piszmy o polepszaniu dobrostanu zwierzat a nie o bzdetach.[/QUOTE]


Ada-jeje, oczywiście, ze Ci nie zależy. Zalezy Ci, zeby wszyscy w kółko czytali, jak wszystko jest źle, że betkak łamie przepisy (wciąż nie napisałaś o które Ci chodzi.) Zarzucasz mnie naginanie prawa, a sama własnie napisałaś, ze czasami nie masz nic preciwko temu. Nie widzisz tutaj obłudy?

Piszesz o działalności nastawionej na zysk. Zysk? Lobo był za karme i to po dłuższym czasie. O Astera Betkak dbała ile mogła, ale nie jest w stanie zapewnić mu wszystkiego. Czy zbiórka na karmę, dojazd behawiorysty i 100 zł na niszczone sprzety i ew. leczenia weterynaryjne to według Ciebie ten zysk?
Zanim zaczniesz jechac po kimś wypadałoby zapoznac się z sytuacją. Tymczasem Ty z pełną konsekwencją ignorujesz nawet to, co zostało napisane wprost.

I nie nazywaj mnie adwokatem. To obraża inteligencję Beaty i mnie. Dyskutuję z Tobą, bo to ja prowadze wątek Astera. Moją rolą jest dbanie o to, by wszystko było na bieżąco wyjaśnione, i żebyś jak przed chwilą nie wypłaszała stąd ludzi. A jak już musisz wypłaszać, to żeby nie opuszczali wątku z wiedzą bazująca na Twojej wyobraźni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Dzisiaj (na poczcie) wpłaciłam 100zł dla Astra ( w tym ewentualnie i ta flacha się zmieści ;) )[/QUOTE]

[B]Bardzo dziękujemy!!![/B] :Rose:

Doszła wpłata od [B]MALWA[/B] - deklaracja stała za czerwiec 10 zł oraz Pani [B]Anna GR[/B] - deklaracja stała za czerwiec [B]25 zł[/B]. [B]Bardzo dziękujemy!![/B] :loveu:

Na koncie Astera jest: [COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]65 ZŁ[/SIZE][/B][/COLOR]

ps. [B]Ayame[/B] - czy Twoja wpłata z dn. 12.06 - [B]20 zł[/B] to była deklaracja stała za czerwiec i lipiec? Czy może jakaś jednorazówka? Proszę uściślij :)

ps. 2. [B]betkak[/B] - pisałaś, że zakupiłaś dla Astera [B]karmę za 130 zł[/B]. Rozumiem, że na nią pójdą pieniądze, które przelała elik od Huzara bezpośrednio do Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Tak karma zakupiona. Potwierdzam wpłatę od Elik na karmę dla Astera w kwocie 130zł.[quote name='gluchypies'][B]Bardzo dziękujemy!!![/B] :Rose:

Doszła wpłata od [B]MALWA[/B] - deklaracja stała za czerwiec 10 zł oraz Pani [B]Anna GR[/B] - deklaracja stała za czerwiec [B]25 zł[/B]. [B]Bardzo dziękujemy!![/B] :loveu:

Na koncie Astera jest: [COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]65 ZŁ[/SIZE][/B][/COLOR]

ps. [B]Ayame[/B] - czy Twoja wpłata z dn. 12.06 - [B]20 zł[/B] to była deklaracja stała za czerwiec i lipiec? Czy może jakaś jednorazówka? Proszę uściślij :)

ps. 2. [B]betkak[/B] - pisałaś, że zakupiłaś dla Astera [B]karmę za 130 zł[/B]. Rozumiem, że na nią pójdą pieniądze, które przelała elik od Huzara bezpośrednio do Ciebie?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...