Jump to content
Dogomania

Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.


togaa

Recommended Posts

upały bardzo groźne dla staruszków :( Moje skarby odżywają późnym wieczorem. Misiaczku uważaj na słoneczko! i dużo odpczywaj w cieniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03'][B]Misiaczek [/B]:loveu: dostanie 30 zł od Cioteczki [B]Iv , [/B]która zakupiła u mnie suszona meliskę.
[B]Misiaczku[/B], ziółka na zdrówko :lol:[/QUOTE]

[B]Oneczko03,[/B] albo zaszalałaś z ceną za swoje susze , albo też[B] Iv[/B] zakupiła ilości hurtowe , w każdym razie na [B]Misiowe[/B] konto wpłynęło od[B] Iv[/B] aż [B][SIZE=3]60,00 [/SIZE][/B]zł ( dwa razy po 30,00zł).:multi:

[B]Dziękuję Oneczko03, dziękuję Iv !!![/B] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Obiecany bazarek dla Misia :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254228-Fajne-ciuszki-i-inne-rzeczy-dla-Misia-do-16-07-2014?p=22280351#post22280351[/url]

zapraszam na zakupy i do pomocy w podnoszeniu !!!
jutro skończę uzupełniać opisy , ale fotki już są wszystkie, można się rozglądać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska1']Obiecany bazarek dla Misia :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254228-Fajne-ciuszki-i-inne-rzeczy-dla-Misia-do-16-07-2014?p=22280351#post22280351[/URL]

zapraszam na zakupy i do pomocy w podnoszeniu !!!
jutro skończę uzupełniać opisy , ale fotki już są wszystkie, można się rozglądać :)[/QUOTE]


Wracam z bazarku !!!
Ależ wypasiony !!! Ciuszków co niemiara i prześliczne.
[B]Toska1 [/B]!! Ogromnie dziękujemy !

A[B] Miś[/B] miał wczoraj odwiedziny swojego poprzedniego opiekuna.:roll:
Co żeśmy się wcześniej z Panem umawiali to zaczynało lać, a że Pan nie zmotoryzowany , trzeba było odwoływać spotkanie.
Tak było chyba z 5 razy, aż wczoraj wsadziłam Pana do samochodu i przywiozłam do Irenki.
Pan był ogromnie zaskoczony dobrą kondycją i wyglądem Misia. Przyznał że jest wyrażna poprawa .
Ku Jego rozpaczy , [B]Misiulec [/B] nawet do niego nie podszedł .
Wciąż adorował[B] Irenkę [/B]i chodził za Nią krok w krok.;)

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku cieszyć się będziemy wspólnie, jak coś niecoś dla Misia uzbieramy :)

miło z Pana strony, że nie zapomniał o psiaku i nawet go odwiedził -znaczy się zapadł mu Misio w serducho :)
a że Miś wpatrzony w Irenkę , to akurat mnie nie dziwi wcale :evil_lol:
głaski dla niego nieustanne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Misiaczku,
w biegu pozdrawiam podziwiając,jak pięknie prezentujesz się cioteczkom:lol:
och,jak ciocie zadbały o Ciebie!Bazarki.
Pozdrawiamy,Basieńkę i Irenkę,i wszystkich Misiowatych,
głaski i czochranka od nas,jestesmy z Tobą,pa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MikAga']Misiaczku,
w biegu pozdrawiam podziwiając,jak pięknie prezentujesz się cioteczkom:lol:
och,jak ciocie zadbały o Ciebie!Bazarki.
Pozdrawiamy,Basieńkę i Irenkę,i wszystkich Misiowatych,
głaski i czochranka od nas,jestesmy z Tobą,pa.[/QUOTE]

Witamy w szybkim przelocie i pozdrawiamy pięknie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MikAga']Misiaczku,
w biegu pozdrawiam podziwiając,jak pięknie prezentujesz się cioteczkom:lol:
och,jak ciocie zadbały o Ciebie!Bazarki.
Pozdrawiamy,Basieńkę i Irenkę,i wszystkich Misiowatych,
głaski i czochranka od nas,jestesmy z Tobą,pa.[/QUOTE]

[B]MikAguniu ![/B]!!
dziękujemy kochana za pamięć.

To prawdwa, [B]dziewczyny są niesamowite !! [/B]:loveu:
Bazarki idą jak burza i [B]Miś[/B] będzie zabezpieczony na jakiś czas.
Uff.....

Rozpoczął już drugie opakowanie Vetyrolu, (który Ty zafundowałaś) , a i na następny miesiąc jest zabezpieczony .
Kochana pani[B] Marta Niedżwiedż z fb.[/B] która przywiozła pierwsze opakowanie, kupiła wczoraj kolejne i prawdopodobnie dzisiaj osobiście dostarczy je[B] Miśkowi.[/B]

Czekają chłopaka kontrolne testy . Znowu będzie musiał pojechać na godzinę do Lecznicy.
To już w najbliższy wtorek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']Zaglądam do ślicznego Misiaczka :loveu:

Z tego co pamiętam to Misio bierze vetyrol 30mg, czy mogę zpytać po ile kupujecie vetoryl?[/QUOTE]

Sprowadzony przez naszego wet.z internt. apteki w Londynie kosztował[B] 250,00[/B] zł.
Link do apteki jest gdzieś tu na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam na wątek Misia z bazarku mar.gajko.
Pewnie ten bazarek - ze śliczną biżuterią - był tu już reklamowany, ale reklamy nigdy nie za dużo, więc [B]zaproszę[/B] jeszcze raz:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254094-Piękna-stara-i-nowa-biżuteria-Ekskluzywna-własnie-dla-Ciebie-)-do-02-08-21-59[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Trafiłam na wątek Misia z bazarku mar.gajko.
Pewnie ten bazarek - ze śliczną biżuterią - był tu już reklamowany, ale reklamy nigdy nie za dużo, więc [B]zaproszę[/B] jeszcze raz:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254094-Piękna-stara-i-nowa-biżuteria-Ekskluzywna-własnie-dla-Ciebie-)-do-02-08-21-59[/URL][/QUOTE]

:loveu: :loveu: :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

i ja zaglądam do urokliwego Misiaczka:p, a wszystkich czytających wątek zachęcam, by wsparli finansowo tego biedaka. Leki Misiunia kosztują majątek, a są mu potrzebne każdego dnia.
Misiu ciocia Cię prosi, byś żadnej kapsułeczki nie wypluł czasem:) i zdrówko ratował

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']i ja zaglądam do urokliwego Misiaczka:p, a wszystkich czytających wątek zachęcam, by wsparli finansowo tego biedaka. Leki Misiunia kosztują majątek, a są mu potrzebne każdego dnia.
Misiu ciocia Cię prosi, byś żadnej kapsułeczki nie wypluł czasem:) i zdrówko ratował[/QUOTE]

[B]Miś [/B]grzecznie zjada pastyleczki, bo wielki z niego łakomczuch i w smaczkach wszystko można przemycić.

Dzisiaj test kontrolny.
Za chwilkę jedziemy do Lecznicy, gdzie Miś zostanie na godzinę. Dwukrotnie będzie miał pobieraną krew i wysłaną do IDEXX.
To badanie jest koszmarnie drogie, ale niezbędne.
Dobrze że kolejne dopiero za kilka m-cy, tylko teraz taka kumulacja wydatków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...