Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

 

Kompletnie nikt nie dzwoni. Czy Lonię ktoś zaczarował, czy co...
Chyba muszę odprawić jakie egzorcyzmy...
Żartuję, ale do śmiechu to mi wcale nie jest...:(

 
Figuniu, postaraj się o nowe, fajne zdjęcia. Z doświadczenia wiem, że są bardzo pomocne i często mają decydujący wpływ na decyzję.
Link to comment
Share on other sites

   
Figuniu, postaraj się o nowe, fajne zdjęcia. Z doświadczenia wiem, że są bardzo pomocne i często mają decydujący wpływ na decyzję.

Postaram się, choć w tym względzie zdana jestem na osoby mające komórki.

Chyba znowu odwiedzi mnie siostra, będziemy Lonię cykać ile się da... 

Link to comment
Share on other sites

   
Wyróżnienie kończy się 30 września. Anula, pieniądze już mi wpłaciłaś.

Tak,wiem,że wpłaciłam za wrzesień to teraz wpłacę 30 września,gdyby Lonia dalej nie znalazła domku.

Lonia ma OLX na Wrocław? Może zrobić na Poznań jeszcze wyróżnione?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję serdecznie Aniu :) szczególnie za zaproszenie do domciu :), jednak nie będę robić Wam kłopotu i zamieszania - Wam - czyli ludziom pracującym, kiedy po powrocie do domu czeka tyle spraw, że nie wiadomo  za co brać się najpierw...

Może jutro przybiegnę...napiszę jeszcze. Albo w sobotę.

Loni tym razem nie zabiorę, skoro będzie Taksia, trudno mała zołza zostanie w domu...

Aniu, Ty zawsze jesteś mile widziana!(ale to już wiesz) doceniam usmiech.gif ... hmmm ...a czemu Loni, nie zabierzesz?  czy Tasia ostatnim razem za bardzo ją zmęczyła ,tym bieganiem? Tasia jak sama wiesz uwielbia towarzystwo!  a ja uwielbiam Tasię!... a to już , nic nie jest w stanie zmienić!!!!

Krzysiu, mój się pochorował!beczy.gif i na razie ... i tak muszę być w pracy od 8 do 18  ale wszystko Ci poopowiadam jak przyjdziesz!

zabierz Lonię jak możesz!... jeśli Tasiunia była zbyt namolna to ,obiecuję że nic się nie zmieniłoz_jezorem.gif

Link to comment
Share on other sites

Tak,wiem,że wpłaciłam za wrzesień to teraz wpłacę 30 września,gdyby Lonia dalej nie znalazła domku.

Lonia ma OLX na Wrocław? Może zrobić na Poznań jeszcze wyróżnione?

Tak, Lonia ma ogłoszenia na Wrocław. Mogę jej zmienic na Poznań na tydzień czasu, a potem na Kraków. A czy w razie czego mamy kogoś w Poznaniu do sprawdzenia domku?

Link to comment
Share on other sites

Lonia miałaby tak daleko emigrować...o Matko, już się boję!!!! 

No, ale, będzie, co ma być...

Gdyby zjawił się chętny domek spoza Wrocławia, to będzie musiał on być taki "z najwyższej półki", bez cienia wątpliwości. I nie chodzi bynajmniej o te tzw. złote klamki w wypasionym domku z ogródkiem  

Loni opiekun musi mieć takie podejście do starszaczków, serce i wyrozumiałość, jak mają np. Kasia Kikou, mari23, Togaa, Bgra, Anula, AlfaLS i wiele wiele mogłabym jeszcze Cioć wymieniać.

Taaaak, najlepiej żeby Lonia mogła trafić w TAKIE ręce...

Link to comment
Share on other sites

Aniu, Ty zawsze jesteś mile widziana!(ale to już wiesz) doceniam usmiech.gif ... hmmm ...a czemu Loni, nie zabierzesz?  czy Tasia ostatnim razem za bardzo ją zmęczyła ,tym bieganiem? Tasia jak sama wiesz uwielbia towarzystwo!  a ja uwielbiam Tasię!... a to już , nic nie jest w stanie zmienić!!!!

Krzysiu, mój się pochorował!beczy.gif i na razie ... i tak muszę być w pracy od 8 do 18  ale wszystko Ci poopowiadam jak przyjdziesz!

zabierz Lonię jak możesz!... jeśli Tasiunia była zbyt namolna to ,obiecuję że nic się nie zmieniłoz_jezorem.gif

Anusiu!!!

Przecie dobrze wiesz, że problem nie w słodkiej do schrupania, towarzyskiej, rozkosznej...itd...Tasi, tylko w tym moim małym okropnym, niewychowanym, niedotykalskim, jędzowatym potworze..

To Tasiuni mi szkoda narażać na afronty, czynione jej przez Lonię, na propozycję zabawy.

Chociaz Loni przydałoby się trochę nowych zdjęć do ogłoszeń, to poczekam na inną szansę, bo i tak nie dałabyś rady, skoro Jesteś w sklepie sama...nie rozdwoisz się przecie.

Dziękuję kochana, że mimo wszystko nas zapraszasz...:)

Panu Krzysiowi szybkiego powrotu do zdrowia życzę!

Link to comment
Share on other sites

Anulka, Havanka - tak bardzo jestem Wam wdzięczna, Ciocie za nieustanną pomoc w wyadoptowaniu Loni !

Dziękuję! :)

Anuś,wszystkim nam zależy na domku dla Loni.Każdy jakoś pomaga jak może,jak umie.

W Poznaniu nam sprawdza domki MALWA,że nie ma co się obawiać.Może Poznań przyjmie Lonieczkę pod swój dach? Zobaczymy,najważniejsze,że się coś robi,działa w tym kierunku.

Do Fundacji trzeba zadzwonić i się spytać,czy dotarła faktura i jak ona wygląda.Chociaż nie wiem czy to coś da.Fundacja bardzo miga się od wypłacenia pieniążków.Nie wiem czy zaglądacie na wątek Maksika,toczy się bój o zwrot pieniążków z bazarku zrobionego na FB dla Maksa już kilka miesięcy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...