Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

O 23.05.2016 o 09:58, ala123 napisał:

W ubiegłym roku była tam na moją prośbę Straż dla Zwierząt, nie ma się czego przyczepić, psy nie są zagłodzone, inne zwierzęta też nie. Konie nie mają papierów, ale inspektorat weterynarii nic nie zrobił ; twierdzą,że to nie ich sprawa. Kazali dzwonić do jakichś instytucji, które wydają papiery ( teraz już nie pamiętam do jakich), wydzwaniałam i oczywiście nic z tego nie wyszło. W Polsce nikt nic nie może, spychologia po prostu . Problem z tym "gospodarstwem" jest od lat. Facet niczego się nie boi, całe życie się ślizga, u nas jest to możliwe, więc czuje się pewnie, wszyscy mogą mu naskoczyć jak widać.

Może trzeba ich przypilnować i następnym razem jak będą sprzedawać szczeniaki, zrobić prowokację po prostu. Skoro nie ma innej rady? Wszystko nagrać i wezwać policję. Musi być jakaś siła na nich...

Link to comment
Share on other sites

Mała sunia ma babeszjozę... Jest w złym stanie.

Ta mała, która miała być rozmnażana przez meneli. Sąsiadka poszła tam dzisiaj,oni pijani,a suczka ledwie żywa. Łaskawie pozwolili zabrać małą do weterynarza i teraz jest u mnie. Boję się,że nie przeżyje,trzymajcie kciuki ! Jeżeli uda się ją uratować, proszę o pomoc, nie może tam wrócić.

Szorstkowłosa suczka dostała na imię Tequilla ( Tekila?), jestem w kontakcie z ds, niestety niezbyt się układa pomiędzy nią a beaglem, pani próbuje, lecz bierze też pod uwagę zwrot suni... Załamać się można...

A propos zdjęć : widzę ,że mała, niewidoma kicia przekształciła się w grubą, szaloną i dorosłą kotkę :) Pucek jaki skonfundowany :)

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia z DSu od Tekili:)

589ae46063f9b5b5gen.jpg

f595d4434a7af6a9gen.jpg

 

rozliczenie psów za maj:

 

MALWINA

-372 zł hotelowanie (1-31.05)

Razem: -372 zł

 

HUGO

-372 zł hotelowanie (1-31.05)

Razem: -372 zł

 

PUCEK

-310 zł hotelowanie (1-31.05)

+ 30 zł ala123 (od Locaibenio)

+ 30 zł ala123 (od Locaibenio)

Razem: -250 zł

 

Razem wszystkie pieski -994 zł

 

Wpłaty w maju:

+400 zł jess

+620 zł ala123 (bazarek)

Razem: +1020 zł

 

-994 zł + 1020 zł = +26 zł

RAZEM ZA MAJ +26 zł

 

Dług za poprzednie miesiące wynosil -2266,60 zl + 26 zł (za maj) = -2240,60 zł (całość długu)

Link to comment
Share on other sites

Od dawna nie ma żadnych wiadomości o Karolku. Wpłacam na niego deklaracje na konto kudlataja. Nie wiem dlaczego kudlataja tu nie zagląda. Obiecywała już wcześniej, że będą zdjęcia i aktualna sytuacja finansowa Karolka. Jeżeli do końca miesiąca nie będzie żadnych informacji zawieszę swoją deklarację dla Karolka.

Link to comment
Share on other sites

O 10.06.2016 o 21:57, sharka napisał:

Jak się układa Tekli? :)

 Ostatnio z Domem Tekili rozmawiał Murka, stosunki pomiędzy psami są chłodne,ale poprawne.Nie wiem, czy pisałam tutaj,że pies-rezydent beagle początkowo nie akceptował suczki  ( on zresztą nie lubi żadnych psów), pani prosiła o pomoc, podesłałyśmy namiary na dwie behawiosrystki z Lublina. Tekila oczywiście zakochana w Pańci, z wzajemnością zresztą :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...