Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Cioteczki z Zamościa, czy ktoś z Was robi bazarek w najbliższym czasie i ma ochotę odebrać w Zamościu parę rzeczy? M.in. legowisko-pączek dla kota, które wygrałam w konkursie (podobno warte 100zł, u mnie się tylko kurzy :p) i jakieś szelki i inne duperelki?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyś napisał:

Cioteczki z Zamościa, czy ktoś z Was robi bazarek w najbliższym czasie i ma ochotę odebrać w Zamościu parę rzeczy? M.in. legowisko-pączek dla kota, które wygrałam w konkursie (podobno warte 100zł, u mnie się tylko kurzy :p) i jakieś szelki i inne duperelki?

Jeśli nikt się nie zgłosi, to ja mogę :) Mam sunię onkę z guzem i szukam dla niej pieniędzy, bo leczenie będzie bardzo drogie...

zapraszam na wątek :)

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś napisał:

Odnalazłam wątek.

Frajda jest śliczna i do tego ma fantastyczne imię.
Mogę jej zrobić ogłoszenie na olx, zrobić opis do ogłoszeń. Myślę, że to kwestia parunastu dni i się przeprowadzi do siebie ;)

 

2 godziny temu, sharka napisał:

Tyś, jeśli podasz poźniej link do ogłoszenia to je wyróżnię

Kochane dziewczynki :) Mam opis, nie męczymy Murki, ona ma co robić :)

Ta sunia jest pod moja opieką i zaraz wysyłam do Ciebie opis :) Bardzo serdecznie Ci dziękuję :) !!!!!!! I za wyróżnienia sharce <3

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś napisał:

handzia, czekam na opis i zdjęcia na maila: [email protected] :)
Też ją poogłaszam :)
Jest genialna, naprawdę!

 

Godzinę temu, sharka napisał:

oferta wyróżnienia wciąż aktualna

Aaaaaa, ja wysłałam opis na pw na dogo. Nie wiedzialam, że to na maila trzeba pisać ;)

Wyróżniłam też.

Nie ma problemu na razie, są już pierwsze telefony :) na razie nietrafione, ale zawsze to jakaś nadzieja, że coś się dzieje ;)

Link to comment
Share on other sites

O 15.03.2016o17:10, Tyś napisał:

Nie dostałam nic na pw ;)

Super, to kciukuję za telefony :)

Zaraz sprawdzę, jestem pewna, ze poszło.

 

Ps. ja już się chyba starzeję..:( wysłałam do tys a nie do tyś....przepraszam....

wyślę jutro do Ciebie, ok ? bo telefony jakby ustały...może to święta i zastój z nimi związany...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...