Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Wracając do motywu przewodniego -  naszych dzikusów, to o nowym miejscu dla Karolka jeszcze nic nie wiem niestety, a od pani Kai dostałam smsa wczoraj:

 

Misza dobrze, wącha mi tradycyjnie ręce na powitanie, daje się po dupsku głasknąć, ale z ręki mi jedzenia nie weźmie, chyba że to on pierwszy podchodzi, jak ja wyjdę z wyciągnięta ręką ucieka, chyba dobrze mu jest,

sypia na ganku, nieraz jest oburzony, ze wychodzę na ganek i mu przeszkadzam, ale wtedy nawet się nie cofa. lubi jak mu rzucam jedzenie i po swojemu się cieszy na mój widok.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wiadomości o Miszce :) Kto by się spodziewał :)

 

Mam nadzieję, że o Karolku też przeczytamy niedługo podobne...

 

Pati napisała, że sytuacja się unormowała, psiaki się dogadały jakoś i alarm odwołany, Nie napisałam wcześniej, miałam młyn w pracy straszny, trochę różnych problemów i przez to znaczny spadek formy.

Myślę, ze to dla Karolka dobrze, oszczędzone mu będą emocje związane z przeprowadzką. Poza tym uważam, że nawet ten incydent z nowoprzybyłym psiakiem świadczy o tym, że Karol zaklimatyzował sie w nowym miejscu i postanowił zadbać o swoją pozycję.Tak czy inaczej, nie zaszkodzi zrobić mu ogoszenia, jeszcze chwila i zabiorę się zabiorę za to konkretnie. Przepraszam za dłuższa nieobecność, jestem, czuwam nad naszymi chłopakami, mam kontakt na bieżąco z dt, ale nie zawsze mogę napisać. Postaram się zaglądać regularnie i zapraszam, wkrótce nowe wieści.

Link to comment
Share on other sites

Madziu, przelewam dla Karolka na Twoje konto 272 zł z mojego ostatniego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/140175-mega-bazar-zako%C5%84czony-rozliczamy/

 

Potwierdź jak dotrą :) tutaj i na bazarku.

Jutro sprawdzę konto i potwierdzę, już dziś nie mam siły. Dziękuję bardzo za bazarek i pieniądze, trzeba to wszystko zaktualizować. Jutro tez zrobie dla Pati przelew za kolejny miesiąc, któy 12 września się rozpoczął. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Co u sunieczki z guzem ? Była operacja ?

Sunieczka już po operacji, wszystko zostało usunięte wczoraj. Niestety okazało się, że guz wewnętrzny zlokalizowany jest na jajniku, bardzo krwawił, sunia straciła dużo krwi. Guz wewnętrzny został wysłany na badanie hstopatologiczne.. Pomimo to sunia dzielnie dochodzi do siebie. Wiem, z relacji Kasi, która uratowała ją w Michowie i która dziś u suni była, że dziewczyna była az nadto wesoła i ożywiona jak na to co przeszła. Jest na środkach przeciwbólowych, ale lekarz planuje je odstawić w związku z tym że sunia wykazuje dobrą formę. Sunieczka została zoperowana bardzo profesjonalnie i miejmy nadzieję że badanie guza wypadnie dobrze i bedziemy mogli o całej sprawie zapomnieć. Koszt samego zabiegu to 350zł, zostanie pokryty przez UG Michów, Ania Teresz z nimi to załatwiła. Co do pozostałych kosztów - to badanie guza będzie kosztowało ok 50zł. W piatek rano ja mam dyżur u suni, wiec będe miała więcej informacji. Nie wiemgdzie przepadła cała moja skrzynka odbiorcza, nie mogę skontatować się ze skarpetą owczarkową i z AgąG, straciłam chyba wiele ważnych wiadomosci..

Link to comment
Share on other sites

Sunieczka już po operacji, wszystko zostało usunięte wczoraj. Niestety okazało się, że guz wewnętrzny zlokalizowany jest na jajniku, bardzo krwawił, sunia straciła dużo krwi. Guz wewnętrzny został wysłany na badanie hstopatologiczne.. Pomimo to sunia dzielnie dochodzi do siebie. Wiem, z relacji Kasi, która uratowała ją w Michowie i która dziś u suni była, że dziewczyna była az nadto wesoła i ożywiona jak na to co przeszła. Jest na środkach przeciwbólowych, ale lekarz planuje je odstawić w związku z tym że sunia wykazuje dobrą formę. Sunieczka została zoperowana bardzo profesjonalnie i miejmy nadzieję że badanie guza wypadnie dobrze i bedziemy mogli o całej sprawie zapomnieć. Koszt samego zabiegu to 350zł, zostanie pokryty przez UG Michów, Ania Teresz z nimi to załatwiła. Co do pozostałych kosztów - to badanie guza będzie kosztowało ok 50zł. W piatek rano ja mam dyżur u suni, wiec będe miała więcej informacji. Nie wiemgdzie przepadła cała moja skrzynka odbiorcza, nie mogę skontatować się ze skarpetą owczarkową i z AgąG, straciłam chyba wiele ważnych wiadomosci..

już wyczyściłam skrzynkę, przynajmniej taką mam nadzieję. w razie czego dzwoń też proszę.ala123 ma mój numer już :)

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie tu dotarłem :roll:

Nadrabiam zaległości :)

Witam, mamy trochę zabawy z nową dogo, trochę emocji, jakby ich od psich nieszczęść było jeszcze mało. Ja odnalazłam właśnie swoją skrzynkę i próbuję się po niej poruszać :).

Zapraszam częściej. Czytałam wczoraj u Charliego, że nikt nie dzwoni z ogłoszeń, nie wiem co się dzieje, moje psiunie też nikogo nie interesują, a zima się zbliża i nie wiem co będzie..może coś w treści ogłoszenia źle napisałam..

Link to comment
Share on other sites

Jutro sprawdzę konto i potwierdzę, już dziś nie mam siły. Dziękuję bardzo za bazarek i pieniądze, trzeba to wszystko zaktualizować. Jutro tez zrobie dla Pati przelew za kolejny miesiąc, któy 12 września się rozpoczął. pozdrawiam

Właśnie sprawdziłam -  wpłynęło 272 zł z bazarku od Handzi,chciałabym z tej kwoty za 70zł zakupić karmę dla psiaków na działce, jeszcze nie zapłaciłam za drugi miesiąc hotelowania Karola, czekam na numer konta od Pati. Jeszcze raz dziękuję za bazarek Aniu:)

 

Po odliczeniu 70zł na karmę stan konta Karola to 927zł.

Link to comment
Share on other sites

już wyczyściłam skrzynkę, przynajmniej taką mam nadzieję. w razie czego dzwoń też proszę.ala123 ma mój numer już :)

Dzięki, ja właśnie odnalazłam moją skrzynkę :) i większość wiadomości. Nowa dogomania nawet fajna, tylko trzeba się jej nauczyć i ciągle jakieś niespodzianki wyskakują.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie sprawdziłam -  wpłynęło 272 zł z bazarku od Handzi,chciałabym z tej kwoty za 70zł zakupić karmę dla psiaków na działce, jeszcze nie zapłaciłam za drugi miesiąc hotelowania Karola, czekam na numer konta od Pati. Jeszcze raz dziękuję za bazarek Aniu:)

 

Po odliczeniu 70zł na karmę stan konta Karola to 927zł.

Madziu, przeciez miedzy innymi Ty tez dalas rzeczy na ten bazarek :)

Robe wlasnie drugi, mam nadzieje ze sie troche uzbiera, wtedy przekaze czesc na karme dla pozostalych psiakow z dzialki.

Juz poprawiam na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam przelew za hotelownie Karolka (400zł) i poprosiłam Pati o fotki i wieści.

Budżet Karola  uszczuplił się tym samym do 527zł.  Nadal szukamy deklaracji dla Karolka, Handzia robi co może, trochę ratują nas jej bazarki, ale martwię się co będzi dalej.. Na ranczu ciągle trzy psiaki, nikt z ogłoszeń nie dzwoni,  Karol musi dotrwać w hotelu do czasu znalezienia ds, Mam nadzieję, że starczy nam sił na gromadzenie funduszy dla niego..

 

Tymczasem byłam wczoraj u sunieczki po operacji guza prezentuje się bardzo dobrze:) To strasznie kochana suczynka. Szukamy dla niej dt/ds w trybie pilnym, najlepiej w okolicach Lublina. Chcę jej zrobić oddzielny wątek, ale jeszcze nie bardzo wiem jak się za to zabrać na nowej dogo..

243je4h.jpg

2uepavk.jpg

Link to comment
Share on other sites

kudlataja a Karolek ma jakieś ogłoszenia już?

ja wciąż rozpytuję znajomych o dom dla niego, Ale niestety na razie nikogo nie znalazłam. :( wszędzie dużo zwierzaków :(

Link to comment
Share on other sites

kudlataja a Karolek ma jakieś ogłoszenia już?

ja wciąż rozpytuję znajomych o dom dla niego, Ale niestety na razie nikogo nie znalazłam. :( wszędzie dużo zwierzaków :(

Przygotowanie ogłoszeń w trakcie. Ciągle pracuję nad tekstem, chciałabym żeby był dobrze napisany. To nie będzie taki standardowy tekst..

Ja też pytam gdzie się da i nic na razie. Pati obiecała nowe zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...