Jump to content
Dogomania

KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM


Doda_

Recommended Posts

Ja od soboty nie mogłam wejść na dogo.

 

Tabletki się kończą. Ma jeszcze na dwa dni.

 

Tak jak pisała Maruda666 (i ja też kilka razy ;) ) tabletka 80mg kosztuje 7zł i starcza na dwa dni

 

Jutro mam jechać do apteki, to zapytam o wkładki/pieluchy urologiczne

Link to comment
Share on other sites

Dotarły pieniądze z bazarku sharki - dziękujemy :)

 Rozliczyłam też bazarek cegiełkowy na karmę - uzbierało się 200zł   :) - 5 zł dopisałam do konta Karlosa ( karma kosztowała 195zł). 

 Z bazarku z ciuchami będzie też około 142zł, więc o ile nic nie wyniknie ( odpukać  w niemalowane) na ten miesiąc środki by były :).

 

Karlinek nawet sobie sprawy nie zdaje ile ciotek go kocha i wspomaga :)

 

Makilko tabletki kup koniecznie , u mnie ceny Cimalgexa w podobnej cenie niestety

-przypytaj weta o kurację Cartrophenem na te chore łapinki

Link to comment
Share on other sites

Kochani, Karlosek jest w złym stanie, dostał jakiegoś porażenie tylnych łapek , dodatkowo dzisiaj mija trzeci dzień jak nie chce jeść, wczoraj dostał zastrzyki i kroplówkę, wet sprawdził i małe czucie w tylnych łapkach jednak ma

 

:(dzisiaj nic nie jest lepiej , Makila pojechała z nim do lekarza , dostanie leki i kroplówkę :( bardzo się o niego martwię

 

Beat2010  miała do czynienia z porażeniem u staruszków , które trwało nawet tydzień i psiaki też nie chciały wtedy jeść

 

-proszę o radę b671bd1000b9_sM_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Kochani, Karlosek jest w złym stanie, dostał jakiegoś porażenie tylnych łapek , dodatkowo dzisiaj mija trzeci dzień jak nie chce jeść, wczoraj dostał zastrzyki i kroplówkę, wet sprawdził i małe czucie w tylnych łapkach jednak ma

 

:(dzisiaj nic nie jest lepiej , Makila pojechała z nim do lekarza , dostanie leki i kroplówkę :( bardzo się o niego martwię

 

Beat2010  miała do czynienia z porażeniem u staruszków , które trwało nawet tydzień i psiaki też nie chciały wtedy jeść

 

-proszę o radę b671bd1000b9_sM_orig.gif

 

 

Karlosku, walcz kochany. Stawaj szybko na łapy !!! Mocne kciuki trzymam. 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, Karlosek jest w złym stanie, dostał jakiegoś porażenie tylnych łapek , dodatkowo dzisiaj mija trzeci dzień jak nie chce jeść, wczoraj dostał zastrzyki i kroplówkę, wet sprawdził i małe czucie w tylnych łapkach jednak ma

 

:(dzisiaj nic nie jest lepiej , Makila pojechała z nim do lekarza , dostanie leki i kroplówkę :( bardzo się o niego martwię

 

Beat2010  miała do czynienia z porażeniem u staruszków , które trwało nawet tydzień i psiaki też nie chciały wtedy jeść

 

-proszę o radę b671bd1000b9_sM_orig.gif

Dorcia2, w Wieliczce, a więc chyba blisko hotelu jest bardzo dobry specjalista w dziedzinie ortopedii dr Korta. Skoro jesteś "właścicielką" Karlosa w tym sensie, że to Ty brałaś go ze schroniska, sugerowałabym, abyś skontaktowała się z Makilą, by udała się z Karlosem do tego właśnie weterynarza. On ma ogromne sukcesy w stawianiu na łapy psów z gigantycznymi problemami ruchowymi właśnie.i nie tylko w tym. Moje staruszki ze wszystkimi bardziej skomplikowanymi problemami prowadzę właśnie do niego, bo radzi sobie bezbłędnie z tym, z czym inni w ogóle nie potrafią. Podstawa w sytuacji, gdy pies ma poważne problemy, to konsultowanie jego przypadku z najlepszymi specjalistami, a nie zdawanie się wciąż na tego samego weta :)

a tak w ogóle to dawno nie było na wątku zdjęć Karlosa.. Czy Ty dorciu2 albo któras z wolonatruszek schroniska na Palucha odwiedzała go?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

AgaG, dziękuję za info, wieczorem będę rozmawiała z Makilą to powiem jej o tym ortopedzie , bardzo martwię się tym , że trzeci dzień nie chce jeść, dostał dzisiaj zastrzyki i kroplówkę , na jutro też ma zapas.

 

Pojawił się temat komórek macierzystych, pewnie by pomogły ... wet twierdzi ,że tak.

 

Czy Ty dorciu2 albo któras z wolonatruszek schroniska na Palucha odwiedzała go?

 

Ja osobiście nie byłam, wiozłam Karloska z W-wy do Krakowa, gdzie byłam umówiona z Makilą , do hoteliku to trasa ok. 350 km . w jedną stronę ode mnie więc odwiedziny nie są łatwą sprawą, z tego co wiem to np. Panna Marple bywa w hoteliku i pewnie wiele innych osób.

Był duży problem z miejscem dla Karloska bo opieka nad nim jest trudna , Makila jednak nie wycofała się , wiedząc nawet , że będzie musiała czyścić mu uchyłek z zalegającego kału. :(

Link to comment
Share on other sites

od 3 dni nie chce jeść to jak ma podawane tabletki?
porażenie może mieć różne przyczyny - badający lekarz podał jakie?
Czy piesek miał robione badania?
Wczoraj Makila pisała, że kupiła nowe leki i ani słowa o tym, że pies poczuł się gorzej;
dziś dorcia pisze,że wczoraj miał już podaną kroplówkę i że od 3 dni nie chce jeść;
nie czepiam się; stwierdzam tylko fakty; takie informacje przede wszystkim dla lekarza prowadzącego powinny mieć znaczenie.
lekarz, który słyszy, że pies od 3 dni nie chce jeść i sprzedaje tabletki....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

leki przeciwbólowe zostały kupione 28/01 problemy zaczęły się 29/01 wieczorem , dzisiaj jest 31/01 a więc to trzeci dzień ,

 , zrobimy wszystko aby mu pomóc i postawić na nogi (ufam ,że będzie to możliwe )

 

teraz najważniejsza jest ochrona jego życie, jeżeli macie konstruktywne rady to będziemy wdzięczni wszyscy, którym leży na sercu dobro Karloska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...