Jump to content
Dogomania

SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(


Doda_

Recommended Posts

[quote name='ariete2503']
Oczywiście, tylko nie jestem pewna, czy to się nie zmienia w miarę dodawania przez schronisko psów. Wcześniej dziewczynki były na stronie 2, teraz są na 3; dlatego na wszelki wypadek dobrze też podać ich numery ewidencyjne.[/QUOTE]

Daruję sobie to zamieszczanie, bo znów będzie podejrzane, że się zmieniło - co niektórym nie wytłumaczy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doda jak mi jedna z 4 ósemek rosła to dostałam szczękościsku i jadłam przez rurkę przez 48 godzin. Wylądowałam na hirurgii szczękowej i hirurg powiedział, że mam walczyć sama jak się nie uda będą otwierać na siłe a to nie jest przyjemne. Dostałam 24 godziny na przekonanie samej siebie na otwarcie/rozluźnienie szczęki. Całą noc siedziałam w fotelu i jak ryba bez wody łapałam powietrze/otwierałam paszczę. Udało się ale byłam potwornie zmęczona. Powodzenia. Cieszę się, że nie usunęłam żadnej 8 wszystkie po przygodach wyrosły i mają się dobrze :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Doda jak mi jedna z 4 ósemek rosła to dostałam szczękościsku i jadłam przez rurkę przez 48 godzin. Wylądowałam na hirurgii szczękowej i hirurg powiedział, że mam walczyć sama jak się nie uda będą otwierać na siłe a to nie jest przyjemne. Dostałam 24 godziny na przekonanie samej siebie na otwarcie/rozluźnienie szczęki. Całą noc siedziałam w fotelu i jak ryba bez wody łapałam powietrze/otwierałam paszczę. Udało się ale byłam potwornie zmęczona. Powodzenia. Cieszę się, że nie usunęłam żadnej 8 wszystkie po przygodach wyrosły i mają się dobrze :-)[/QUOTE]

Do czasu :evil_lol: - poczekaj aż przyjdzie ich czas;) ( ale jestem wredna :oops: )- jeden jedyny raz w życiu bolał mnie ząb i to była nieszczęsna ósemka do usunięcia :razz:

Dzięki zębom wątek cały czas na górze :)

Link to comment
Share on other sites

Z tych moich dwóch, to jakoś tak tylko tą jedną pamiętam - druga pewnie tez była rwana u dentysty, bo sama chyba by nie wypadła, ale nie dała mi się we znaki - wcale nie musi być źle:) Resztę na szczęście jeszcze posiadam :evil_lol:
Dobranoc wszystkim - jutro trzymamy mocne kciuki!!

Link to comment
Share on other sites

jakie tam dobranoc piękny, słoneczny dzień 15C :-) rano było zimno tylko 4C spałam dzisiaj w polarku i czapeczce :-) TZ jak się obudził to się uśmiał. Mądrala ma wewnętrzną grzałkę. Moja się przepaliła jakieś 100 lat temu. No dosyć marudzenia sadzę dzisiaj tulipany, anemony, resztki żonkili i uwalniam dolną półke w lodówce :-)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i ja... trzymam kciuki... o której miał być rtg/operacja?

secia, ja niestety nawet jak mi gorąco muszę spać pod grubą kołderką, dokładnie owinięta. dlatego że.. kotka nad ranem wpada na taki pomysł zabawy - puszcza pazurki i ostro drapie gdzie tylko się da... najbardziej bolą stopy!

Link to comment
Share on other sites

Nie mam jeszcze informacji o Soni, jak coś będe wiedziała-to napiszę.

Na stronie schroniska, w dziale psy do adopcji, opisy są dodawane sukcesywnie, jak dochodzą nowe - to stare zajmują miejsce na dalszych stronach, nie ma mowy o kręceniu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...