Jump to content
Dogomania

Nie stary, już nie w mordowni, z ucha nic się nie leje;) Forest szuka super domu!


anett

Recommended Posts

[quote name='Marycha35']Hi, hi, przy Was serducho ogromnieje:):):):) Huraaa, pierwsze pieniąchy za płoty-portfele:);):)
Może niech ten smoczuś nasz zostanie Uszkiem:) Uszek, Uszuś, ale też Pyś, Pysiek, Ktoś, Ktosiek i takie tam:) Takiś????;)[/QUOTE]

Może Tako? :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wolf wielkie dzięki!!:lol::lol: tylko nie ma możliwości zdiagnozowania psa przed zabraniem, a wyciągając Go musi mieć zagwarantowane na 100% miejsce[/QUOTE]-Anett ja rozumiem,że sytuacja jest podbramkowa ,deklaruję,że z chęcią pomogę tylko muszę dbać o bezpieczeństwo moich psiakow a nie mam możliwości całkowitego odseparowania psów.Po czasie okazało się np. że Kaza z W. miala grzybicę a objawy zaczęła mieć dopiero w nowym domku .A wyglądala calkiem zdrowo jak na sunię wyrwaną z wiadomej mordowni.Tu jest psiak ewidentnie chory stąd moja obawa.Stąd moje "obiekcje".Tak czy siak w razie czego jestem do dyspozycji i oby jak najszybciej psa udalo się uwolnić z tej mordowni .

Link to comment
Share on other sites

To może zanim do hoteliku, najpierw zabrać Pysia do lecznicy, która ma miejsca do trzymania psów np. po zabiegach. Zanim wet ustali, co ma w uchu Pysio, pewnie go całkowicie znieczuli. Zabrałam kiedyś psa ze wsi, który miał w uszach bagno, ciągle nimi trzepał i prawie miał już zmiany neurologiczne w mózgu. Wet tylko w ten sposób mógł zbadać syf uszny a potem oczyścić uszy na początek. Pies przy próbie zajrzenia do uszu wył z bólu jak dzikie wielkie zwierzę...W uszach była potworna bakteria na którą był skuteczny tylko jeden antybiotyk, drogi jak diabli. Leczyłam go rok a teraz dostaje płyn do uszu, który oczyszcza je samoistnie. W takiej lecznicy można by było go kompleksowo zdiagnozować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']To może zanim do hoteliku, najpierw zabrać Pysia do lecznicy, która ma miejsca do trzymania psów np. po zabiegach.[/QUOTE]


Znasz taka lecznicę?
Ten psiak cierpi. pomysł jest świetny, zamiast gdybac można by o czymś takim pomysleć... Zacząć szukać. Co WY na to? Każda chwila naszej zwłoki to chwila cierpienia dla tego psa...

Link to comment
Share on other sites

Ayame, może jest w okolicy pobytu psiaka. Ja nie znam, może anett będzie wiedziała...Tak, każdy dzień zwłoki to potworne cierpienie dla psiaka!!! Gdy ja miałam zapalenie ucha na tle alergicznym, to byłam bliska wariacji z bólu a ten psiak cierpi juz nie wiadomo jak długo...

Link to comment
Share on other sites

W poblizu Olkusza, albo w pobliżu hotelu, który mógłby go przyjąć. Dajcie znac gdzie psiak ma ostatecznie wylądować, a nawet sama poszukam miejsca.
Znajoma chce dorzucic się z kasą... Spróbujmy wyciągnąć psisko przed świętami. Święta to kolejne dni zawieszenia jakichkolwiek działań... A pies cierpi.

Link to comment
Share on other sites

Oferuję razem z siostrą po 50zł jednorazowej wpłaty (czyli stówka) na biedaczka. Tylko nie wiem czy teraz wpłacać? Czy jak/jeśli opuści już TO miejsce?

i proszę wstrzymajmy się chwilkę z imieniem - jutro skręcę ekspresowy bazarek imienny z fantem, zawsze to dodatkowa kasa

Ayame "śliczny" banerek, jutro zmienię sygnaturkę jak się bazar dla Kari skończy

Edited by FLY
" "
Link to comment
Share on other sites

Bazarek imienny nie będzie złympomysłem. Naprawdę imię najmniej temu psu potrzebne :(
Mam nadzieje, ze uda się szybko go wydobyć. Nie moge przestac o nim mysleć.

Benerek... Wiem, ze nie jest z tych ładniutkich. Ale chciałam zwrócić uwage na Niego, na to jak bardzo potrzebuje pomocy.
Jak już będzie bezpieczny, zrobię nowy, ładniejszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Ja dorzucę 10 zł, wiem, że to niewiele, ale tyle mogę na chwilę obecną.[/QUOTE]

[quote name='FLY']Oferuję razem z siostrą po 50zł jednorazowej wpłaty (czyli stówka) na biedaczka. Tylko nie wiem czy teraz wpłacać? Czy jak/jeśli opuści już TO miejsce?

i proszę wstrzymajmy się chwilkę z imieniem - jutro skręcę ekspresowy bazarek imienny z fantem, zawsze to dodatkowa kasa

Ayame "śliczny" banerek, jutro zmienię sygnaturkę jak się bazar dla Kari skończy[/QUOTE]

[quote name='Marycha35']Nie martw się, coś zawsze uzbieramy:) Ja na dobry początek 5zł deklaracji zgłaszam, oczywiście jak dostanę pracę, kwota podskoczy;)[/QUOTE]

Zebrałam deklaracje wpłat, będzie łatwiej przy wpisywaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Ja dorzucę 10 zł, wiem, że to niewiele, ale tyle mogę na chwilę obecną.[/QUOTE]

[quote name='FLY']Oferuję razem z siostrą po 50zł jednorazowej wpłaty (czyli stówka) na biedaczka. Tylko nie wiem czy teraz wpłacać? Czy jak/jeśli opuści już TO miejsce?

i proszę wstrzymajmy się chwilkę z imieniem - jutro skręcę ekspresowy bazarek imienny z fantem, zawsze to dodatkowa kasa

Ayame "śliczny" banerek, jutro zmienię sygnaturkę jak się bazar dla Kari skończy[/QUOTE]

[quote name='Marycha35']Nie martw się, coś zawsze uzbieramy:) Ja na dobry początek 5zł deklaracji zgłaszam, oczywiście jak dostanę pracę, kwota podskoczy;)[/QUOTE]

[quote name='Ayame Nishijima']W poblizu Olkusza, albo w pobliżu hotelu, który mógłby go przyjąć. Dajcie znac gdzie psiak ma ostatecznie wylądować, a nawet sama poszukam miejsca.
Znajoma chce dorzucic się z kasą... Spróbujmy wyciągnąć psisko przed świętami. Święta to kolejne dni zawieszenia jakichkolwiek działań... A pies cierpi.[/QUOTE]

Podziękuj kochana znajomej.............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']-Anett ja rozumiem,że sytuacja jest podbramkowa ,deklaruję,że z chęcią pomogę tylko muszę dbać o bezpieczeństwo moich psiakow a nie mam możliwości całkowitego odseparowania psów.Po czasie okazało się np. że Kaza z W. miala grzybicę a objawy zaczęła mieć dopiero w nowym domku .A wyglądala calkiem zdrowo jak na sunię wyrwaną z wiadomej mordowni.Tu jest psiak ewidentnie chory stąd moja obawa.Stąd moje "obiekcje".Tak czy siak w razie czego jestem do dyspozycji i oby jak najszybciej psa udalo się uwolnić z tej mordowni .[/QUOTE]

Wolf rozumiem doskonale tylko w tej sytuacji wcześniejsze zdiagnozowanie psiaka jest niemożliwe niestety
Kaza ma grzybicę??

[quote name='zachary']To może zanim do hoteliku, najpierw zabrać Pysia do lecznicy, która ma miejsca do trzymania psów np. po zabiegach..[/QUOTE]

Zachary też o tym myślałam, tylko wszystko rozbija się o kasę...

[quote name='ajw']Ja dorzucę 10 zł, wiem, że to niewiele, ale tyle mogę na chwilę obecną.[/QUOTE]

[quote name='Ayame Nishijima']...
Znajoma chce dorzucic się z kasą... Spróbujmy wyciągnąć psisko przed świętami. Święta to kolejne dni zawieszenia jakichkolwiek działań... A pies cierpi.[/QUOTE]

[quote name='FLY']Oferuję razem z siostrą po 50zł jednorazowej wpłaty (czyli stówka) na biedaczka. Tylko nie wiem czy teraz wpłacać? Czy jak/jeśli opuści już TO miejsce?

i proszę wstrzymajmy się chwilkę z imieniem - jutro skręcę ekspresowy bazarek imienny z fantem, zawsze to dodatkowa kasa

Ayame "śliczny" banerek, jutro zmienię sygnaturkę jak się bazar dla Kari skończy[/QUOTE]

[quote name='MALWA']Zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Staruszka:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252440-CEGIEŁKOWY-Z-NAGRODĄ-DLA-STAREGO-PSA-Z-ROPĄ-W-USZACH-do-10-05-g-22-00?p=22063079#post22063079[/URL][/QUOTE]

Dziewczyny ogromne dzięki!!:lol::lol:
ajw każda złotówka jest ważna!
FLY będziemy zbierać dopiero jak biedak opuści olkusz

Link to comment
Share on other sites

Pies podobno siedzi już kilka miesięcy (!!!) więc raczej nie ma obawy o wywiezienie tylko o jak najszybszą pomoc weterynaryjną!

Rozmawiałam z Ewą z hoteliku gdzie jest Kari, zgodziła się przyjąć biedaka za 200zł/mc, mamy w Częstochowie sprawdzone lecznice, jeżeli psiak będzie umiał się dogadać ze stadem będzie w domu
Szukam transportu Olkusz - Częstochowa, może być łączony, missieek mogłaby jutro podrzucić psiaka gdzieś na trasę, np. do Dąbrowy G

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Pies podobno siedzi już kilka miesięcy (!!!) więc raczej nie ma obawy o wywiezienie tylko o jak najszybszą pomoc weterynaryjną!

Rozmawiałam z Ewą z hoteliku gdzie jest Kari, zgodziła się przyjąć biedaka za 200zł/mc, mamy w Częstochowie sprawdzone lecznice, jeżeli psiak będzie umiał się dogadać ze stadem będzie w domu
Szukam transportu Olkusz - Częstochowa, może być łączony, missieek mogłaby jutro podrzucić psiaka gdzieś na trasę, np. do Dąbrowy G[/QUOTE]

super!!!:multi:

ja z transportem i organizacyjnie niestety nie mam jak pomóc, za daleko...Postaram się zebrać trochę kaski na imiennym, rano ruszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dulska']Dopiszcie mnie do deklaracji - 20 zł stałej i 50 zł jednorazowo. Biedulek ... ale ja też niebogata, niestety. Kiedy i gdzie wpłacać?[/QUOTE]

Bardzo, bardzo dziękuję!:lol::lol: zbieramy na konto OTOZu ale poproszę o wpłaty dopiero jak już psiak będzie zabrany

[B][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=navy]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS"
Inspektorat w Lublińcu
nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

uffff dzięki paula_t dotarłam na wątek, bo widziałam biedaka na fb i nie mogę myśleć o niczym innym:(
zrobię za kilka "chwil" bazarek, On będzie jednym z beneficjentów, jeśli psiak jest w wieku powyżej 8 lat, w maju poproszę o wsparcie skarpetę staruszkową;
jak najszybciej trzeba pomóc Mu w bólu, bo ból ucha jest nie do zniesienia, biedak:(

a czy ktoś ma może link do wątku mikrosuni z tej samej mordownii;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...