Jump to content
Dogomania

Bezdomniaki makowskie(Mazowsze)


Recommended Posts

9 godzin temu, konfirm31 napisał:

Nic.  Siedzi.  Kupiłam jej 24 puszki dla szczeniaków,  żeby się  odkarmiła i niestety,  nic więcej nie mogę dla niej zrobić :(

Jak to?

Na fb ma moje pytanie o dom tymczasowy, pani Asia napisała, ze mała ma dt!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Huraaa!! Piękna Szajni z Przystanku na Cztery Łapy, pojechała dzisiaj do domu w Warszawie razem z Nutusią i Jej znajomym, który adoptował sunieczkę! Ogromnie się cieszę z tej adopcji. Szajni będzie teraz nazywać się Szajka i właśnie zaczęła nowe, szczęśliwe życie. Dzięki, Nutusiu :*) 

FB_IMG_1512828788881.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Dzisiaj z Przystanku na Cztery Łapy, pojechał do Warszawy do mojej Córki młody makowski bezdomniak - Drops. Trzymajcie kciuki za jego szybką adaptację w DS. Oczywiście, będzie do nas przyjeżdzać na wakacje, tak jak nieodżałowany Max. Na zdjęciu Drops w Warszawie. 

received_2112418008772716.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki że jesteście. Też myślę, że będzie ok, ale zawsze gdzieś czai się niepewność. Póki co, noc minęła spokojnie. Rano na spacerze było koo i sioo. Został sam na 20 min, jak Córka poszła do sklepu. Chodzi za nią po domu i merda ogonem. Na spacerze, obroża, szelki i zwykła smycz. Boi się dużych psów i chowa za pańcię. 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, malagos napisał:

I jak Dropsik sobie radzi?

Odpukać - wspaniale. Po przygodach w podróży i zaraz po  (koo i sioo w aucie i w domu na dywan), teraz ładnie zachowuje czystość. Grzecznie chodzi na smyczy i nie boi się ruchu ulicznego. Bardzo przyjazny do ludzi. Dużych psów się boi i chowa za Asię, ale małe zachęca do zabawy. Zostaje w domu na godzinę, nie wyje nie niszczy. Oby tak dalej :). 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

IWczoraj Drops przyjechał do nas na działkę. Zapoznanie psów odbyło się zgodnie z zaleceniami znajomej behawiorystka, tj najpierw z Bliss (Drops się boi dużych psów i na nie warczy), a po kilku godzinach z Lerką (jest psem kontrolującym i szczuje Bliss na nieznane psy, bo się ich boi). Przebiegło super! Drops i Bliss się polubiły i Bliss bardzo szybko zaczęła ignorować lamenty Lerki, że Drops ją zje. Drops ignorował Lerkę i trzymał sztamę z Bliss. Na fotce, Drops i Bliss. Zdjęcia z Lerką nie ma, bo był film z zapoznania, ale ten właściwy, sam się skasował. Został tylko taki, na którym psy są już na etapie wzajemnej akceptacji. 

IMG_20180616_221552.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...