Jump to content
Dogomania

Tytuł: Dino - szczęśliwy w swoim domku:)


kudlataja

Recommended Posts

Kocie niestety dziś nie jadą. Prawdopodobnie dopiero jutro, ale mają chyba wyjechać rano z Zamościa więc do Katowic dotarłyby około godziny 14-stej. Ja jestem w pracy w tym czasie i niestety mogłabym je przejąć dopiero ok. godz. 18-stej i zawieźć do Świerklańca. Kto mógłby pomóc i przechować koteczki?

Edited by yolanovi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Prosze,rozsylajcie watek,nie wierze,ze nie bedzie pomocy dla psiaka....
on ma juz silna depresje,kolysze sie na boki,jeszcze troche i bedzie za pozno na pomoc...
klatka,w ktorej siedzi jest mala,za mala dla takiego psiaka,za ciasna....
on musi byc zabrany i to w tym tygodniu,nie moze dluzej czekac.
Bea Ty dajesz 150zl..tak?
...[/QUOTE]
50zł już wpłaciłam, ze stówką czekałam na transport- ale skoro tak pilnie, to wpłacę dzisiaj na konto z 1 strony, no i jestem też u Ewci na Dinkowym bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Dzisiaj jak obecałam - wpłaciłam 100zł plus razem 10zł z bazareczku Ewy= 110zł poleciało na to konto Dina z 1 stronki :)[/QUOTE]

Dziękujemy kochana cioteczko bardzo!!! Wszystkim dziękujemy za wpłaty. Nie wiem jednak nadal,jaką decyzję mam podjąć ponieważ nie ma deklaracji stałych, jedynie 100zł od mojej sąsiadki,więc brakuje jeszcze 260zł do opłaty za hotelowanie (12zł za dobę).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']zaglądam co z kotunkowym przejazdem , ja jutro na badania , czekałam 2 miesiące na nie , potem jade w sprawie pieniędzy .....:-(:-( zapytam Gabi 79 ,ale na pw , bo na tel pustki[/QUOTE]
Dogadałyśmy się już z człowiekiem,który będzie wieźć kotki,że zboczy trochę z trasy i zawiezie je do Żor do Beatki do pracy,a ona wynajmie kogoś z autem i pojadą razem do Świerklańca. Trzymajcie kciuki,aby wszystko się udało zgodnie z planem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Dogadałyśmy się już z człowiekiem,który będzie wieźć kotki,że zboczy trochę z trasy i zawiezie je do Żor do Beatki do pracy,a ona wynajmie kogoś z autem i pojadą razem do Świerklańca. Trzymajcie kciuki,aby wszystko się udało zgodnie z planem.[/QUOTE]

zaciskam z całych sił bo odezwałam się " po herbacie" do yolanovi ;) Ja to mam refleks ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Dziękujemy kochana cioteczko bardzo!!! Wszystkim dziękujemy za wpłaty. Nie wiem jednak nadal,jaką decyzję mam podjąć ponieważ nie ma deklaracji stałych, jedynie 100zł od mojej sąsiadki,więc brakuje jeszcze 260zł do opłaty za hotelowanie (12zł za dobę).[/QUOTE]
U mnie to jednorazowy zastrzyk dla Dinusia.
Dziewczyny jak zapadała decyzja o wyciągnięciu psa starały się zawsze choć o połowę kwoty a resztę robiły bazarkami. Miesiące w hotelu szybko mijają a na DS trzeba zwykle czekać i czekać.
Tu nie ma tej połowy :shake: Nie ma też cioć - specjalistek od bazarków :shake:
To bardzo poważna decyzja i nie można działać w myśl zasady jakoś to będzie...choć z drugiej strony psa trzeba jak najszybciej zabrać z klatki w lecznicy...naprawdę nie wiem co bym sama zrobiła qrcze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']U mnie to jednorazowy zastrzyk dla Dinusia.
Dziewczyny jak zapadała decyzja o wyciągnięciu psa starały się zawsze choć o połowę kwoty a resztę robiły bazarkami. Miesiące w hotelu szybko mijają a na DS trzeba zwykle czekać i czekać.
Tu nie ma tej połowy :shake: Nie ma też cioć - specjalistek od bazarków :shake:
To bardzo poważna decyzja i nie można działać w myśl zasady jakoś to będzie...choć z drugiej strony psa trzeba jak najszybciej zabrać z klatki w lecznicy...naprawdę nie wiem co bym sama zrobiła qrcze...[/QUOTE]


za pobyt w lecznicy płacą 15.- za dobę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']zaciskam z całych sił bo odezwałam się " po herbacie" do yolanovi ;) Ja to mam refleks ;)[/QUOTE]
odezwałaś się w samą porę,dziekuję Ci bardzo! Tylko ,że dzisiaj okazało,że termin i godzina wyjazdu zmieniły się,więc trzeba było szukać innej opcji i mam nadzieję,że to wypali.

[QUOTE] Dora1020
Ciesze sie,ze kiciulki jada,bidulki uratowane od smierci.
Ile Dinus ma w sumie kasy?
Ma stala deklaracje 100zl :smile: to przeciez nie malo.
Szukamy transportu.
Dinusia oglosi Viva,z czasem beda zbierrane dla niego pieniazki,tylko musi czekac w kolejce. [/QUOTE]
Mam nadzieję,że transport przebiegnie bez niespodzianek i kicie całe i zdrowe dojadą do celu:lol::lol:


[QUOTE]bea100
U mnie to jednorazowy zastrzyk dla Dinusia.
Dziewczyny jak zapadała decyzja o wyciągnięciu psa starały się zawsze choć o połowę kwoty a resztę robiły bazarkami. Miesiące w hotelu szybko mijają a na DS trzeba zwykle czekać i czekać.
Tu nie ma tej połowy :shake: Nie ma też cioć - specjalistek od bazarków :shake:
To bardzo poważna decyzja i nie można działać w myśl zasady jakoś to będzie...choć z drugiej strony psa trzeba jak najszybciej zabrać z klatki w lecznicy...naprawdę nie wiem co bym sama zrobiła qrcze... [/QUOTE]
Właśnie:jest to poważna decyzja.Nie wiem,czy bez kasy można tak sobie ją podjąć,a potem liczyć na cud.Chociaż czasem cuda się zdarzają, i z nieoczekiwanymi sponsorami, i z szybkimi adopcjami...
Z drugiej strony nie wyobrażam sobie, co by było,gdybym została sama z opłacaniem hotelu;nie dałabym w żaden sposób rady,za dużo mam innych deklaracji:roll:.
[QUOTE]sharka
będę wpłacać od maja 10 zł dla psiula, jeśli się uda to 20 ale 10 na pewno[/QUOTE]
[QUOTE]
proszę tylko o rozliczenia i zdjęcia od czasu do czasu [/QUOTE]
Dziękuję Ci kochana:loveu:.To znaczy,że mamy już 110zł miesięcznie:lol:. Oczywiście,że rozliczenia będą.Zdjęcia z hoteliku, mam nadzieję,też.
[QUOTE]mdk8
za pobyt w lecznicy płacą 15.- za dobę [/QUOTE]
Otóż to. Dług już pewnie przekroczył 1000zł,aż boję się pytać wetów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']zaglądam co z kotunkowym przejazdem , ja jutro na badania , czekałam 2 miesiące na nie , potem jade w sprawie pieniędzy .....:-(:-( zapytam Gabi 79 ,ale na pw , bo na tel pustki[/QUOTE]

Przepraszam za późny odzew. Widzę, że sprawa transportu załatwiona.
Ja niestety nie mogłabym pomóc, bo o 15 wracam z pracy, poza tym moja Mela nie przepada za innymi kotami, nawet, jak są w innym pomieszczeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LocaiBenio']Witam! Od maja będę wpłacała co miesiąc 20 zł na Dinusia. Proszę tylko o informacje na jakie konto[/QUOTE]
Dziękujemy bardzo:loveu:

[QUOTE]Gabi79
Przepraszam za późny odzew. Widzę, że sprawa transportu załatwiona.
Ja niestety nie mogłabym pomóc, bo o 15 wracam z pracy, poza tym moja Mela nie przepada za innymi kotami, nawet, jak są w innym pomieszczeniu. [/QUOTE]
Załatwiona. Kotki dotarły na miejsce cało i zdrowo:lol::lol:. Dziękuję za odzew:lol:.

[QUOTE]fegelle
witam :smile:) od maja mogę wpłacać co miesiąc na Dinusia 10 zł. Wiem, że to bardzo niewielka kwota, ale grosz do grosza...
Proszę o numer konta, i w miarę możliwości jakieś fotki i informacje co z nim się dzieje :smile:[/QUOTE]
Dziękujemy:loveu:
Nie wiem,czy ktoś już o tym pisał,że Dino ma szansę na dom!!!
Pani z Zamościa zdecydowała się go adoptować,lecz wizyta pa jeszcze się nie odbyła,więc nie wpadam w euforię.
Mam trochę wątpliwości,ale może to tylko moje przewrażliwienie (mam nadzieję!). Dino miałby mieszkać w bloku na parterze z trzydziestoparoletnią kobietą, dwójką jej dzieci (13 i 16lat) i babcią. Marzył nam się wszystkim domek z ogródkiem dla Dina,żeby mógł sobie biegać do woli,ale cóż...
W sobotę mamy spotkać się z panią w jej domu,wtedy wszystko się wyjaśni i będziemy mogły napisać coś konkretnego.

Link to comment
Share on other sites

Sciakmy ogromnie kciuki[URL="http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=kdvdxb-3x7s1EM&tbnid=8PL0qcYCKzjoYM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Frekman.com.pl%2Fmoduleinterface.php%3Fmodule%3DNews%26id%3Dm1%26m1action%3Ddetail%26m1articleid%3D73%26m1returnid%3D21&ei=BJBKU-fDGMqs0QXciYHoBQ&psig=AFQjCNF5Br7b-1Sd5g_VaEbFR8hrtpUPDw&ust=1397479837266205"][IMG]http://rekman.com.pl/pliki/obrazki/serce.gif[/IMG][/URL]
kochane jeśli sa już wplaty z bazareczku , proszę wpisujeci [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252449-Na-ratunek-Dinusiowi-sloniu-i-cegielki-zapraszam-kochani-15-4-24-4-godz-22-00-zajrzyj[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Trzymam kciuki za dom, wiele razy mi się sprawdziło to, że ludzie najważniejsi a nie tzw warunki...[/QUOTE]

Podpisuję sie pod tym obiema rękami i czymkolwiek jeszcze. Kciuki za domek:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...