Jump to content
Dogomania

Nutka i Elik w cudownych domach:)


ewu

Recommended Posts

[quote name='Makila']Dawno tu nie zaglądałam
Elik rośnie jak na drożdżach :lol:
Bardzo fajnie ogląda się te sypialniane zdjęcia :loveu:[/QUOTE]
To Cioiu zapraszamy częściej :)

[quote name='wanda szostek']Obejrzałam zdjęcia i filmiki. Fajny psiaczek z niego. Miał szczęście malec, że przeżył.[/QUOTE]
Oj Ciociu, Ciociu nieładnie :nono: Dopiero teraz zaglądasz do psiaka ???

[quote name='an1a']Szukamy niewidomego psiaka :( okolice Mińska Mazowieckiego...[/QUOTE]
Biedactwo :(
Psiurku daj się odnaleźć.

A my znowu na działce. Psiaki rozrabiały z radości jak oszalałe. Nutka robiła rundy wokół cvałej działki, a Elik usiłował ja dogonić :)
Nukta to jeszcze młoda sunia. Bardzo chętnie się bawi i okazuje radość.
Wydawało mi się, że Elik ma być dzisiaj szczepiony po raz drugi na wirusówki i na szczęście zadzwoniłam do wetki, żeby ją o coś zapytać i przy okazji powiedziałam, że wybieram się do niej dzisiaj z Elikiem na drugie szczepienie. Wetka powiedziała, że to dopiero za tydzień, bo pomiędzy szczepieniami musi upłynąć co najmniej 3 tygodnie. Dobrze, że zadzwoniłam, bo byłabym niepotrzebnie do niej jechała.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Wystarczy trochę nie zaglądać na wątek, a tu psiak rośnie jak na opętany :D
Cudo prawdziwe :)[/QUOTE]

Jest słodziak niesamowity, ale niestety poza jedna panią, która nie zdecydowała się na adopcję, nikt więcej nie zadzwonił, :(
Szkoda, żeby psiak przyzwyczajał się do mnie.
Elik reaguje na swoje imie i co dziwne, jest posłuszny. Przybiega, gdy go wołam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jeśli ktoś podejmie się napisania tekstu, to ogłoszę malucha ponownie :)[/QUOTE]

Ogromne dzięki :loveu:

Bardzo proszę, może ktoś ma talent :)
Jeśli nikt się nie podejmie, to spróbuję spłodzić coś wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Odwiedzam rodzinkę. Ja niestety talentu nie mam, zawsze zżynam od kogoś.[/QUOTE]
Ja niestety też :roll:
Ale chyba będe musiała coś wymyślić.

[quote name='margoth137']Elik -mały cwaniaczek na tych filmikach;)[/QUOTE]
W realu jeszcze wiekszy cwaniaczek ;)

[quote name='an1a']uciekinier znaleziony :D[/QUOTE]
Jak miło to przeczytać :multi:


Nieco dodałam do juz istniejącego tekstu. Chyba nic więcej nie wymyślę.

Na jednej z siedleckich posesji nieduża sunia urodziła 6 szczeniąt.
Niestety maleństwa nie miały godziwego schronienia, zimne noce, brak choćby kartonu wypełnionego szmatami sprawiły i 5 maluszków zmarło z zimna. Przeżył tylko najsilniejszy - Elik. Ma 2 miesiące i waży 2,5kg więc będzie prawdopodobnie mniejszym pieskiem.
Elik jeszcze nie do końca nauczył się zasad czystości ze względu na to, że aktualnie przechodzi kwarantannę poszczepienną i nie wychodzi na spacery, ale jest bardzo pojętny i szybko się uczy. Już teraz jest bardzo posłuszny. Jest zdrowy, bardzo wesoły, uwielbia się bawić, skakać i rozrabiać - jak to szczeniak ;) Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy szerszych informacji, na życzenie możemy przesłać więcej zdjęć.

Elik jest odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony.

Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.

Kontakt:
telefon: 501 545 399
e-mail: [email][email protected][/email]

Paulinko, działaj proszę.
Myślę, że najlepiej byłoby zrobić ogłoszenia w piątek wieczorem, albo w sobotę rano, tak, żeby były na pierwszych stronach w weekend. Ale oczywiście zrobisz, jak będzie Ci najwygodniej.

[COLOR=#800080][SIZE=3]Dziękuję[/SIZE][/COLOR] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Elik, dzisiaj to już nie ma znaczenia, mały na pewno będzie na pierwszych stronach przez weekend :)
Ogłosiłam go na tych stronach:
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]gumtree.pl
tablica.pl / olx.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcjapsa.pl
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcje.org
przygarnijzwierzaka.pl
morusek.pl
adoptujemy.pl
pajeczyna.pl
pineska.pl
alegratka.pl
ogloszenia.e-gratka.info
neeon.pl
najpewniej.pl
petworld.pl
tlenek.pl
e-zwierzak.pl
eoferty.com.pl
kupsprzedaj.pl
tusprzedaj.pl
owi.pl
lento.pl
rozglos.net
hiperogloszenia.pl
oglaszamy24.pl
ogloszenia.com
ogloszenia.wp.pl
cafeanimal.pl
bezrodowodu.pl
pupil.com.pl
zwierzaki. nasza-lista.com
krakusik.pl

Daj znać, gdyby jakiś portal postanowił skasować ogłoszenie jako zbyt podobne (przyjdzie Ci mail):)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

E-mail z OLX.pl

[TABLE]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [URL="http://olx.pl#xtor=EREC-50-%5Bid1%5D-20140425-%5BmainPageLink%5D-146383@1-20140425181452"] [IMG]http://s2.olx.pl/static/olxpl/external/sites/olxpl/img/email/logo.png?v=2[/IMG][/URL]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [IMG]http://s1.olx.pl/static/olxpl/external/sites/olxpl/img/email/bg-9.png[/IMG][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [COLOR=#f14a23][B]Twoje ogłoszenie zostało usunięte[/B][/COLOR]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [TABLE]
[TR]
[TD="width: 75"] [IMG]http://s1.olx.pl/static/olxpl/external/sites/olxpl/img/email/icon-13.jpg[/IMG][/TD]
[TD] [COLOR=#7b8392] Wiadomość dotyczy ogłoszenia: [B]Kochany, maleńki szczeniak Elik do adopcji[/B] o ID [B]84594545[/B].

[B]Przyczyna usunięcia: Identyczna lub łudząco podobna oferta już jest w naszym serwisie.[/B]

Sprawdź ogłoszenie, które znajduje się pod tym linkiem:
[URL="http://olx.pl/oferta/8-tygodniowy-szczeniak-do-adopcji-CID103-ID5AUHP.html"]8-tygodniowy szczeniak do adopcji[/URL]
Dotyczy ono tego samego lub podobnego przedmiotu / usługi, co Twoje. Pamiętaj, że jest to niezgodne z Regulaminem.
Jeśli firma oferuje na sprzedaż produkty podobne, jednak różniące się szczegółem, powinny być one ujęte w jednym ogłoszeniu.

Jeżeli umieściłeś ogłoszenie drugi raz, ponieważ chciałeś coś w nim zmienić, skorzystaj z opcji edycji poprzedniego ogłoszenia - to proste i szybkie. [/COLOR]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"] Może trzeba poprzednie wykasować ?
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Tak właśnie sądziłam, dlatego napisałam w poprzednim poście o znak jak skasują...z olx, czyli ze starej tablicy, jest najwięcej telefonów i ważne jest, żeby ogłoszenie na tym portalu było. Elik albo skasuj poprzednie ogłoszenie i od razu zrobimy nowe (to chyba poskutkuje) albo trzeba bardziej zmienić tekst :/

Edit: zmieniłam szybciutko tekst, zobaczymy czy tym razem przyjmie

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']...

Edit: zmieniłam szybciutko tekst, zobaczymy czy tym razem przyjmie[/QUOTE]

Uaktywniłam dopiero dzisiaj i trafiło do sprawdzenia. Zobaczymy co będzie.

Basiu, nie wiem ile rodzinka ma kasy, czy mogłabym wyróżnić ogłoszenie Elika na OLX.pl ? Na poprzednie ogłoszenie był tylko 1 telefon. Może wyróżnienie spowoduje większe zainteresowanie.
Wyróżnienie na 30 dni kosztuje 24,99 zł.

Edit.
Ogłoszenie przyjęte :)

Paulinko, dziękuję :calus::iloveyou:

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...