Jump to content
Dogomania

Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)


Recommended Posts

[quote name='ania68']Jednak dzisiaj niewiele pospamuję :( Zasypiam, jestem wykończona. Jutro to zrobię.[/QUOTE]

Aniu, a może ktoś wie jak skorzystać z szablonu. Myślę, że znacznie szybciej udałoby sie poinformować o szczylkach.

Link to comment
Share on other sites

Jestem u szczeniorków.
Ten Olkusz to normalnie powinien być zrównany z ziemią:angryy: Nic więcej nie napiszę, bo jeszcze bana dostanę. To samo było z Ferdziem, którego wyciągnęłam z Olkusza- ktoś założył wątek na dogo, że dwa psiaki przyplątały się na działkę i wrzucił zdjęcie. Na tym zdjęciu Ferdziu był taką małą parówką. Potem okazało się, że psiak trafił do Olkusza, został wyciągnięty po paru miesiącach pobytu i był tak chudy, że wszystkie żebra się czuło:angryy:
Betkak, chwała Ci za to, że zdecydowałaś się wziąć je do siebie! Podajcie proszę nr konta, podeślę grosika, a jak uznacie, że szczeniaki są gotowe na to, żeby je ogłaszać, to piszcie, zrobię ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem u szczeniorków.
Ten Olkusz to normalnie powinien być zrównany z ziemią:angryy: Nic więcej nie napiszę, bo jeszcze bana dostanę. ... Podajcie proszę nr konta, podeślę grosika, a jak uznacie, że szczeniaki są gotowe na to, żeby je ogłaszać, to piszcie, zrobię ogłoszenia.[/QUOTE]

[quote name='ania75']A psiaki mają jakiegoś skarbnika? Ja daję 20 zł - przepraszam, że tylko tyle :oops:[/QUOTE]

Dzięki wielkie kochane zwierzoluby :loveu: Jak to dobrze, że te biedaki maja na kogo liczyć.
Jak tylko ustalimy sposób zbierania kasy, to zaraz poślę Wam nr konta.
Jaszcze raz wielgachne dzięki i po całusku dla każdej z Was :buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']one są w BDT czy hotelu? tzn kasa jest zbierana na weta, zabiegi, karmę czy też na opłatę "hotelową"?[/QUOTE]

Są w hotelu, ale zbieramy kasę na karmę i zabiegi weterynaryjne.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']
A może banerek jakiś by im zrobić?
Tylko ja tego też nie potrafię :oops:[/QUOTE]

Ja zrobię. Obiecuję... Ale zawirowania mam w robocie takie, ze po poludniu poszłam spać pewna, ze moj wyjazd na razie przepadł, więc choć uczucia piasku spod powiek mogę się pozbyć i nagle o 17 (dzięki bogom za smartfony!) dostałam część dokumentów. I dalej siedzę i nad tym pracuję.

Ale zaraz jutro robię banerek.

[quote name='FLY']hmmm no to znaczy że nie są w hotelu?;) mi nie chodzi o to jak to miejsce się nazywa tylko na jakich warunkach...czy zrzucamy sie na kase dla betkak za to że je wzieła, czy na opłaty za karmę/zabiegi itp[/QUOTE]

Jest tak: Nasza wesoła gromadka - Ja , Ela Ania kombinowałysmy jak to zrobić, a Till nas poganiała ( ;) )

I wtedy - jak anioł - zjawiłasie betkak. A może to świety Franciszek (tak twierdzi Ela, ja się nie znam, ale zapamietuje co mi powiedzą) natchnął ELę właśnie, by zmolestowała betkak o pomoc.
I tak oto nasza nowa dobra psia dusza obiecała wsparcie: i finansowe i miejsce dla szczeniaków. Z litości i żalu, że szczeniaki tylko trzy, zbrała jeszcze jedno psisko.
Ale od początku była to pomoc, a nie hotelowanie na własny rachunek.
Nie możemy oczekiwać, ze na etapie inwestycji w hotel (przeciez to kosztuje) i prawie bez klientów betkak zasponsoruje sama nowe życie trzem psiakom... jej darem jest mocno zaniżona cena za hotel i opiekę. I nie chcemy wymagac więcej
Tak więc zbiórka idzie na całego. Nie możemy pogrążyć w imie pomocy psom nikogo z pomagających...

Za wpłaty dziękujemy, liczmy na to, ze słodkie i śliczne psiaki wyadoptuja sę szybko i... Nie ukrywajmy, zrobia miejsce dla kolejnych w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

A mogłybyście ewentualnie w pierwszym poście jasno określić na jakich warunkach one tam są, tak żeby każdy wiedział? Bo w tej chwili na wątku kilka razy to tłumaczyłyście (dziękuję), ale i tak ostatecznie nie wiem;) "My musimy pomóc Jej je utrzymać...", "Są w hotelu, ale zbieramy kasę na karmę i zabiegi weterynaryjne", "(...)obiecała wsparcie: i finansowe i miejsce dla szczeniaków", "od początku była to pomoc, a nie hotelowanie na własny rachunek, "jej darem jest mocno zaniżona cena za hotel i opiekę"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Straszne miejsce ten Olkusz....
Jak będzie konto poproszę o pw, dorzucę grosik.
Mam olkuszaka, Meffika z kalekimi łapkami, serce mi pęka jak pomyślę w jakim był piekle.
Biedne maluszki, dobrze,że zostały zabrane.[/QUOTE]
Basiu serdecznie dziękuję :loveu:
Jak tylko wyklaruje się skarbnik, zaraz podam Ci konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']A mogłybyście ewentualnie w pierwszym poście jasno określić na jakich warunkach one tam są, tak żeby każdy wiedział? Bo w tej chwili na wątku kilka razy to tłumaczyłyście (dziękuję), ale i tak ostatecznie nie wiem;) "My musimy pomóc Jej je utrzymać...", "Są w hotelu, ale zbieramy kasę na karmę i zabiegi weterynaryjne", "(...)obiecała wsparcie: i finansowe i miejsce dla szczeniaków", "od początku była to pomoc, a nie hotelowanie na własny rachunek, "jej darem jest mocno zaniżona cena za hotel i opiekę"[/QUOTE]

Chyba jeszcze takiej sytuacji nie było (a może była?) i dlatego się zaplątałysmy.
ale ok - już wrzucam w pierwszego posta, najprościej jak się da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']Podaj proszę i mi numer konta.
Tak drążę temat bo myślę, że dobrze gdyby było jasno powiedziane ile kosztuje hotel dla nich. Jak się czepiam to przepraszam:)[/QUOTE]
Bardzo proszę. Dziękujemy ogromnie :buzi:
Nie uważamy tego za czepiactwo ;) każdy chce wiedzieć za co płaci :)

[quote name='ajw']Zaglądam do psiaków.
Jak się maluszki dziś czują?[/QUOTE]
Maluchy są właśnie w kąpieli :) Jeden już po, drugi czeka. Dziewusia dzisiaj, jakby ożyła. Czy to możliwe, że po tej wczorajszej surowicy ? Już nie jest tak bardzo lękliwa. Witały radośnie Beatę jak weszła do ich pokoju.
Maluszkom przydałyby się jakieś zabawki, żeby rozwijały się umysłowo i nie nudziły przy okazji. Na razie w ramach zabawy rozbebeszyły spanko :evil_lol:
Poradziłam, żeby na razie dać im pudełka kartonowe to będą miały zajęcie z ich targaniem. A może macie inne, lepsze pomysły ?

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Bardzo proszę. Dziękujemy ogromnie :buzi:
Nie uważamy tego za czepiactwo ;) każdy chce wiedzieć za co płaci :)


Maluchy są właśnie w kąpieli :) Jeden już po, drugi czeka. Dziewusia dzisiaj, jakby ożyła. Czy to możliwe, że po tej wczorajszej surowicy ? Już nie jest tak bardzo lękliwa. Witały radośnie Beatę jak weszła do ich pokoju.
Maluszkom przydałyby się jakieś zabawki, żeby rozwijały się umysłowo i nie nudziły przy okazji. Na razie w ramach zabawy rozbebeszyły spanko :evil_lol:
Poradziłam, żeby na razie dać im pudełka kartonowe to będą miały zajęcie z ich targaniem. A może macie inne, lepsze pomysły ?[/QUOTE]

Jak dobrze, że z nimi lepiej :) ta malutka była taka wystraszona :(, ale powoli dojdzie do siebie, oboje dojdą ;)
Moje psiaki jak były małe to uwielbiały gryźć patyki albo jakieś drewienka małe i zostało im to do dziś :)
Niestety nie mam żadnych zabawek do przesłania dla maluszków, wszystko co mogłoby się nadawać zostało rozprute przez moje urwisy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Potwornie się cieszę, że maluszki już dzisiaj lepiej :) Wczoraj były pewnie wystraszone, zdezorientowane,ale wierzę, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej :) Bardzo dobry pomysł z tymi drewienkami, patykami, a może po podliczeniu wpłat uda się maluchom choć po jednej zabaweczce jakiejś kupić. Betkak, a Twój synek nie odstąpiłby jakiegoś pluszaka?:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...