Jump to content
Dogomania

Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)


Recommended Posts

madziakato w dniu 10.12.2013 zamieściłaś takie ogłoszenie na wątku poolkuskich.
Czy to o to chodzi?


A ten wielki co się w klatce ledwo mieści, to może być ten? [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1454717_1400750926831323_978757563_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Lobo ma budowę stafforda i głowę labradora no i ten jego znak szczególny[quote name='ania68']madziakato w dniu 10.12.2013 zamieściłaś takie ogłoszenie na wątku poolkuskich.
Czy to o to chodzi?


A ten wielki co się w klatce ledwo mieści, to może być ten? [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1454717_1400750926831323_978757563_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Lobo na 100 % był psem domowym, jest bardzo spokojny, usłuchany i ma pewien na pierwszy rzut oka niewidoczny znak szczególny:razz:sz[/QUOTE]

To bardzo dobrze. Trzymaj go w tajemnicy. Jeśli labek to psiak tej kobiety to powie co to za znak :)

Link to comment
Share on other sites

przelałam właśnie od siebie 2 dyszki i siostra tez chciała pomoc także od niej również 2 (przelew jeden razem).

Nie mialam czasu przesledzic ostatnich stron ale jak potrzebna pomoc w ogloszeniach to moge kupic na jakims bazarku pakiet dla nich, napiszcie czy jest taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']madziakato w dniu 10.12.2013 zamieściłaś takie ogłoszenie na wątku poolkuskich.
Czy to o to chodzi?


A ten wielki co się w klatce ledwo mieści, to może być ten? [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1454717_1400750926831323_978757563_n.jpg[/IMG][/QUOTE]Nie, Aniu, nie o tego psiaka chodziło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Kurtka na wacie, kto ułoży ujmujące teksty :roll:
Ja się do tego nie nadaję :shake:
Ayame Nishijima ładnie pisze, tylko czy znajdzie na to czas ? Biedna jest mocno zapracowana :([/QUOTE]


Taaa... Ayame nie pisze wzruszająco. Ale sie postara ;)
Czekam na mejla od szefa więc spróbuję...

[B]Szczeniaki szukają domów[/B]

Szczeniaki zostały uratowane z bardzo paskudnego miejsca. Karmione były głownie kośćmi, z głodu połykały też słomę. Były brudne, zaniedbane, przerażone i smutne.
Na szczęście w porę przyszła pomoc. Psiaki trafiły do hoteliku, zostały odpchlone, odrobaczone, nareszcie są dobrze karmione i socjalizują się z innymi psami i z ludźmi.
Kiedy się trochę zaaklimatyzowały, okazały się radosnymi małymi urwisami. Ja to w tym wieku - śpią, bawią się, jedzą i załatwiają, ale bardzo szybko się uczą obowiązujących w domu zasad.
Przed szczeniakami jeszcze szczepienia, ale już teraz szukamy dla nich nowych domów i ludzi, którzy je pokochają.
Sunia ma ciemniejsze umaszczenie i jest spokojniejsza. Piesek - łaciaty - jest bardziej energiczny i bardziej pewny siebie.
Warunkiem adopcji jest zobowiązanie do sterylizacji i podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt...


Oczywiście w razie potrzeby można wprowadzac zmiany.


Ja mam pytanie, bo troche nie ogarniam: kto robi bazarek dla brzdąców?

Link to comment
Share on other sites

Chyba Ania68[quote name='Ayame Nishijima']Taaa... Ayame nie pisze wzruszająco. Ale sie postara ;)
Czekam na mejla od szefa więc spróbuję...

[B]Szczeniaki szukają domów[/B]

Szczeniaki zostały uratowane z bardzo paskudnego miejsca. Karmione były głownie kośćmi, z głodu połykały też słomę. Były brudne, zaniedbane, przerażone i smutne.
Na szczęście w porę przyszła pomoc. Psiaki trafiły do hoteliku, zostały odpchlone, odrobaczone, nareszcie są dobrze karmione i socjalizują się z innymi psami i z ludźmi.
Kiedy się trochę zaaklimatyzowały, okazały się radosnymi małymi urwisami. Ja to w tym wieku - śpią, bawią się, jedzą i załatwiają, ale bardzo szybko się uczą obowiązujących w domu zasad.
Przed szczeniakami jeszcze szczepienia, ale już teraz szukamy dla nich nowych domów i ludzi, którzy je pokochają.
Sunia ma ciemniejsze umaszczenie i jest spokojniejsza. Piesek - łaciaty - jest bardziej energiczny i bardziej pewny siebie.
Warunkiem adopcji jest zobowiązanie do sterylizacji i podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt...


Oczywiście w razie potrzeby można wprowadzac zmiany.


Ja mam pytanie, bo troche nie ogarniam: kto robi bazarek dla brzdąców?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Oki Postaram się zrobić jakieś nowe fotki żeby było z czego wybrać[quote name='Ayame Nishijima']Dziękuję. A ja mam jeszcze jedna prośbę: Jak wybierzecie foty szczeniaków do zamieszczenia, podeślijcie je wczesniej - najlepiej mejlem. Niektóre z nich powinno się troszkę dac poprawić ( w sensie kontrastu, balansu bieli...)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie jeszcze jedna sprawa. Możemy zrobić tak: mam 2 pakiety, więc albo ogłaszamy je razem i będą 2 pakiety na 2 miasta dla obydwu, albo ogłaszamy je osobno i wtedy po jednym pakiecie dla każdego maluszka. Jaka decyzja? :)
Pytam bo widzę, że tekst jest jeden dla dwójki, może warto je ogłosić razem? Sama nie wiem, ale dajcie znać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Taaa... Ayame nie pisze wzruszająco. Ale sie postara ;)
Czekam na mejla od szefa więc spróbuję...

[B]Szczeniaki szukają domów[/B]

Szczeniaki zostały ...[/QUOTE]
Super. Moim zdaniem poprawki zbędne.

[quote name='betkak']Oki Postaram się zrobić jakieś nowe fotki żeby było z czego wybrać[/QUOTE]
Nowoe fotki bardzo się przydadzą, bo wprawdzie maluchy mają juz sporo zdjęć, ale te z wnętrza domu nie nadają się (za ciemne), a te z zewnątrz są wszystkie prawie takie same. Potrzeba kilku zdjęć (6-8 ) w różnych pozach.
Od zdjęć zależy czy będą telefony o psiaki więc warto się postarać o ładne foty.

[quote name='ajw']Słuchajcie jeszcze jedna sprawa. Możemy zrobić tak: mam 2 pakiety, więc albo ogłaszamy je razem i będą 2 pakiety na 2 miasta dla obydwu, albo ogłaszamy je osobno i wtedy po jednym pakiecie dla każdego maluszka. Jaka decyzja? :)
Pytam bo widzę, że tekst jest jeden dla dwójki, może warto je ogłosić razem? Sama nie wiem, ale dajcie znać :)[/QUOTE]
Myślę, że można je ogłaszać w jednym ogłoszeniu, czyli dwa pakiety na 2 miasta Kraków, Warszawa :) Poczekajmy jeszcze co o tym myśli Ayame i ania68.
Ogromne dzięki. Namiary na kontakt podam Ci na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dobry pomysł, przynajmniej będzie większy obszar ogłoszeniowy, a w ogł. można zaznaczyć, że maluchy do adopcji razem lub osobno.[quote name='Ayame Nishijima']Ja własnie myślałam o jednym ogłoszeniu. Raz, że taniej z wyróznieniami, dwa, ze więcej za jednym zamachem się zamieści.
Jest do yboru i sunia i piesek, w razie czego edytujemy.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ok, to ogłaszamy je razem. Tekst już mamy, miasta też, czekam tylko na kontakt do ogłoszeń i zdjęcia.
Jeśli to nie problem to wstawcie konkretne zdjęcia, które mają pojawić się w ogłoszeniach, albo podajcie mi numery postów w których takie zdjęcia są to sobie skopiuję je.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Ok, to ogłaszamy je razem. Tekst już mamy, miasta też, czekam tylko na kontakt do ogłoszeń i zdjęcia.
Jeśli to nie problem to wstawcie konkretne zdjęcia, które mają pojawić się w ogłoszeniach, albo podajcie mi numery postów w których takie zdjęcia są to sobie skopiuję je.[/QUOTE]

Zdjęcia są bardzo ważnym elementem ogłoszenia, a szczeniaczki na razie nie mają zbyt wielu ładnych zdjęć. Te ostatnie owszem są bardzo ładne, ale prawie wszystkie w tych samych pozycjach. Może warto poczekać na ładne zdjęcia każde w różnej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam w tej chwili czasu na czytanie ostatnich postów, bo strasznie dużo czasu zajęło mi zmontowanie bazarku. Ale w końcu jest: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251637-Kawiarka*Nowe-marynarki*szklane-kule-na-Huzara-i-szczyle-do-30-03-2014-g-21-00?p=21958281#post21958281[/url]
Jeśli ktoś mógłby porozsyłać zaproszenia maszynką, to bardzo proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie zdjęć: Maluchom fajnie robi się fotki na polu, w ruchu. ALE trzeba aparatu, który wydoli z krótkim czasem naświetlania. Komórka tego nie ogarnie. Dlaego nie ma co narzekać, ze fotki takie czy inne są i że za malo pozycji. Nie możemy tez oczekiwać, ze betkak będzie non-stop biegac z aparatem, bo nam mało fotek. Popatrzcie na inne wątki: fot raz na miesiąc ktoś wrzuci.

Ale jeśli już, to sugerowałabym spróbować uchwycic psiaki jak śpią, czasem senne pozycje sa rozbrajające i rozczulające. Jeśli psiaki się do siebie tulą to tym fajniej, jeśli nie, tez dobrze.
Postaraj się tylko zrobić to gdzieś gdzie jest dobre swiatło. Inaczej nawet z najlepszego pomyslu i pozycji nic nie wyjdzie. A jak się uda, to zaraz będzie coś innego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...