Jump to content
Dogomania

Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)


Recommended Posts

[quote name='betkak']Elcia wysłałam Ci email:lol: A teraz proszę wszystkich o szczere opinie uwagi krytykę...[/QUOTE]
Wychodzi na to, że jestem, pierwszą krytykantką ;)
Myślę, że labkowi byłoby znacznie wygodniej, gdyby zamiast wersalki, która jest dla niego stanowczo za duża, miał psie legowisko dość wysokie, bo od podłogi może być chłodno. Miałby wtedy do dyspozycji znacznie więcej swojej podłogi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']W takim razie prześlijcie proszę teksty psiaków, dane do ogłoszeń i będziemy ogłaszać :)[/QUOTE]

Kurtka na wacie, kto ułoży ujmujące teksty :roll:
Ja się do tego nie nadaję :shake:
Ayame Nishijima ładnie pisze, tylko czy znajdzie na to czas ? Biedna jest mocno zapracowana :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Dziewczyny, w sprawie Lobo piszę- jakiś czas temu(grudzień?) były ogłoszenia w necie o podobnym zaginionym, chyba w okolicy Siewierza, czy nawet Zawiercia, czy kojarzy ktoś(spróbuję odnaleźć ogłoszenia, jeśli jeszcze są....)[/QUOTE]
Dobrze byłoby, gdyby udało Ci się odnaleźć to ogłoszenie. Nie wykluczone, że on mógł być tam odłowiony, przebywał gdzieś przez jakiś czas i na koniec wylądował w olku.
Poszukaj, to może okazać się wybawcze dla labka.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki na zmianę przebywają w pokojach "na górze". Teraz przyszła kolej na szczeniorki :)

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6QgrS8BzODg/UyStpUP96jI/AAAAAAAAGrM/KjFzHOcG_HU/s640/cam00135.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XqQptlKFars/UyStqGFODnI/AAAAAAAAGrA/t8E7lYAJOsE/s640/cam00136.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-famtLBzq-0w/UyStqpjwLEI/AAAAAAAAGrE/pLZEPFpnbi8/s512/cam00137.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--WDXWUpVIcU/UyStrKqBFjI/AAAAAAAAGrc/6cuhd5YDdwQ/s512/cam00138.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-k2-RTcOdUl4/UyStr0NU4CI/AAAAAAAAGrY/rYUY0hS-5xI/s512/cam00139.jpg[/IMG]

[/CENTER]

[/CENTER]

[/CENTER]

[/CENTER]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

C.d.

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xfwNlA0NY1Q/UyStuMuEJmI/AAAAAAAAGr4/AD5bZqRVt9M/s640/cam00144.jpg[/IMG]

[CENTER]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FavldKaehUg/UyStvbdIIyI/AAAAAAAAGsM/rOCMdGzZe6A/s640/cam00146.jpg[/IMG]

Córka betkak podarowała psiakom domek dla lalek, żeby miały co podgryzać :)

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hwGtrymQ0zY/UyStsadJvsI/AAAAAAAAGrg/LGMSPQLbd8g/s512/cam00141.jpg[/IMG]



[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7pQQFBqmc8E/UySttigDYmI/AAAAAAAAGrw/lOo_l-OxP-I/s640/cam00143.jpg[/IMG]

[/CENTER]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HInRSd35ATA/UySttovVjKI/AAAAAAAAGr0/La5JwnWSbA0/s640/cam00142.jpg[/IMG]

[/CENTER]


[/CENTER]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Witam, [/COLOR]

[COLOR=#000000]na codzień udzielam się na forum Owczarek.pl, tutaj raczej bywam gościem. Zainteresował mnie wątek z olkuskimi maluchami wyciągniętymi z mordowni. Znajoma mojej mamy właśnie[/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande] chciałaby adoptować jakąś bidę. Dom bardzo porządny, starsze małżeństwo, jesienią pożegnali ukochaną sunię. Znam ich osobiście, więc wiem, ze pies miałby bardzo dobrze, śmiało mogę ich polecić. Co do warunków, w jakich pies miałby mieszkać: dom z trawnikiem i ogrodem, ciepła buda, w zimne dni psisko spałoby w przedsionku. Na pewno nie łańcuch, ale też i bez wstępu do domu. Za to pani ze szczeniakiem jest gotowa spać na początku w domku-szopce na terenie ogrodu, żeby pies się przyzwyczaił - tak robiła z poprzednią sunią [/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.owczarkopedia.pl/images/smilies/smile.gif[/IMG][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande] . [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Pani szuka młodej suczki, najchętniej szczeniaka, średniego wzrostu i nie za bardzo żywiołowego, takiego aby mogła sobie z nim poradzić i teraz, i gdy sunia będzie dorosła. Wielkiej aktywności fizyczne pani nie uprawia, ale chodzi na spacery i chce na nie zabierać psiaka. [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Pomyślałam o suni z olkuskiego wątku - nie wiem, jak duża urosnie i czy charakterologicznie by była odpowiednia. Doczytałam, ze to dość spokojna, mała dama, chociaż już brykać zaczęła.
Pani mieszka w Krakowie i nie jest zmotoryzowana, ale to chyba nie byłby problem.

Proszę o informację, czy sunia jest do adopcji i czy nadaje się do opisanych powyżej warunków.

Pozdrawiam serdecznie,
Kinga[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziś taką wiadomość na pw, co wy na to? Apropo Lobo Ania68 wspomoinała mi coś, że psiak długo był w Olku, jej znajoma go rozpoznała, trzeba poszukać tego ogł. bo może psiak ma dom. A wiecie jak on lubi tą wersalkę, najpierw był w klatce z legowiskiem to kładł sie na betonie, dałam go tu i odrazu łóżeczko:lol:[quote name='betkak'][COLOR=#000000]Witam, [/COLOR]

[COLOR=#000000]na codzień udzielam się na forum Owczarek.pl, tutaj raczej bywam gościem. Zainteresował mnie wątek z olkuskimi maluchami wyciągniętymi z mordowni. Znajoma mojej mamy właśnie[/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande] chciałaby adoptować jakąś bidę. Dom bardzo porządny, starsze małżeństwo, jesienią pożegnali ukochaną sunię. Znam ich osobiście, więc wiem, ze pies miałby bardzo dobrze, śmiało mogę ich polecić. Co do warunków, w jakich pies miałby mieszkać: dom z trawnikiem i ogrodem, ciepła buda, w zimne dni psisko spałoby w przedsionku. Na pewno nie łańcuch, ale też i bez wstępu do domu. Za to pani ze szczeniakiem jest gotowa spać na początku w domku-szopce na terenie ogrodu, żeby pies się przyzwyczaił - tak robiła z poprzednią sunią [/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.owczarkopedia.pl/images/smilies/smile.gif[/IMG][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande] . [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Pani szuka młodej suczki, najchętniej szczeniaka, średniego wzrostu i nie za bardzo żywiołowego, takiego aby mogła sobie z nim poradzić i teraz, i gdy sunia będzie dorosła. Wielkiej aktywności fizyczne pani nie uprawia, ale chodzi na spacery i chce na nie zabierać psiaka. [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Pomyślałam o suni z olkuskiego wątku - nie wiem, jak duża urosnie i czy charakterologicznie by była odpowiednia. Doczytałam, ze to dość spokojna, mała dama, chociaż już brykać zaczęła.
Pani mieszka w Krakowie i nie jest zmotoryzowana, ale to chyba nie byłby problem.

Proszę o informację, czy sunia jest do adopcji i czy nadaje się do opisanych powyżej warunków.

Pozdrawiam serdecznie,
Kinga[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Kurtka na wacie, kto ułoży ujmujące teksty :roll:
Ja się do tego nie nadaję :shake:
Ayame Nishijima ładnie pisze, tylko czy znajdzie na to czas ? Biedna jest mocno zapracowana :([/QUOTE]

No właśnie ja tekstów też nie umiem układać :shake:
Nie ma twórczości u mnie, ale może ktoś się skusi??

I nowe zdjęcia psiaków :loveu: powtórzę się ale co tam: cuuuudne te maleństwa są :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Dostałam dziś taką wiadomość na pw, co wy na to? Apropo Lobo Ania68 wspomoinała mi coś, że psiak długo był w Olku, jej znajoma go rozpoznała, trzeba poszukać tego ogł. bo może psiak ma dom. A wiecie jak on lubi tą wersalkę, najpierw był w klatce z legowiskiem to kładł sie na betonie, dałam go tu i odrazu łóżeczko:lol:[/QUOTE]
Być może wersalka kojarzy mu się z domem. Biedactwo :(

Co do propozycji domu dla suni, to ja nie polecałabym domu jako bardzo dobry, ani nawet dobry, gdzie pies nie ma wstępu do domu. Po co komu pies, gdy nie ma się z nim stałego kontaktu choćby wzrokowego. To samo chyba czuje sam pies. Pies nie musi wchodzić do domu, ale to musi być jego wybór. Są takie psy, które wolą być na zewnątrz, ale na pewno nie te szczeniaki.
Ja jestem na nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Dostałam dziś taką wiadomość na pw, co wy na to? Apropo Lobo Ania68 wspomoinała mi coś, że psiak długo był w Olku, jej znajoma go rozpoznała, trzeba poszukać tego ogł. bo może psiak ma dom. A wiecie jak on lubi tą wersalkę, najpierw był w klatce z legowiskiem to kładł sie na betonie, dałam go tu i odrazu łóżeczko:lol:[/QUOTE]

[quote name='elik']Być może wersalka kojarzy mu się z domem. Biedactwo :(

Co do propozycji domu dla suni, to ja nie polecałabym domu jako bardzo dobry, ani nawet dobry, gdzie pies nie ma wstępu do domu. Po co komu pies, gdy nie ma się z nim stałego kontaktu choćby wzrokowego. To samo chyba czuje sam pies. Pies nie musi wchodzić do domu, ale to musi być jego wybór. Są takie psy, które wolą być na zewnątrz, ale na pewno nie te szczeniaki.
Ja jestem na nie.[/QUOTE]


są gdzieś zdjęcia tego Lobo?
też nie dalabym do budy takiej sunii :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Możesz do mnie, mam na mailu jego zdjęcia.[/QUOTE]

[quote name='madziakato']Dziewczyny, znalazłam meila do tej Pani, która szukała takiego czarnulka!!! komu mogę podesłać(żeby ktoś podesłał jej zdjęcia Lobo)?[/QUOTE]

Nie wysyłajcie zdjęć. Niech powie jak się wabi, może ma jakieś znaki szczególne.
Madziakato, wrzuć tu link do tego ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']podobnie myślę jesli chodzi o wersalkę, zajmuje zbyt dużo miejsca
...[/QUOTE]
A ja wręcz odwrotnie uważam, patrząc na moje psy ich miłośc do tego akurat sprzętu- uważam, że nawet jak wesalka zajmie połowę czy większośc boksu to pies będzie tylko z tego rad bo i wyciągnąć się można wzdłuż i w poprzek ;) Na dole jest miejsce na miskę i na to by sobie bez problemu wskoczyć na wersalkę i to akurat wystarczy. Od spacerowania są spacery a boks jest do odpoczynku a tu jest odpoczynek marki lux!.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']A skąd masz adres mailowy?[/QUOTE]Wysyłałam im zdjęcie psiaka jakiegoś...pewnie błąkającego sie po mojej okolicy. Okazało się, ze to nie jest ten, choć bardzo podobny... I stąd mam meila do nich;-)

Edited by madziakato
lit.
Link to comment
Share on other sites

Ja w pełni podpisuję się pod tekstem elik. Zeby chociaż sunia miała jako taki wstęp do domu.[quote name='elik']Być może wersalka kojarzy mu się z domem. Biedactwo :(

Co do propozycji domu dla suni, to ja nie polecałabym domu jako bardzo dobry, ani nawet dobry, gdzie pies nie ma wstępu do domu. Po co komu pies, gdy nie ma się z nim stałego kontaktu choćby wzrokowego. To samo chyba czuje sam pies. Pies nie musi wchodzić do domu, ale to musi być jego wybór. Są takie psy, które wolą być na zewnątrz, ale na pewno nie te szczeniaki.
Ja jestem na nie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Widać Lobo lubi tą wersalkę, specjalnie ją rozłożyłam bo się po niej tarza:lol:[quote name='bea100']A ja wręcz odwrotnie uważam, patrząc na moje psy ich miłośc do tego akurat sprzętu- uważam, że nawet jak wesalka zajmie połowę czy większośc boksu to pies będzie tylko z tego rad bo i wyciągnąć się można wzdłuż i w poprzek ;) Na dole jest miejsce na miskę i na to by sobie bez problemu wskoczyć na wersalkę i to akurat wystarczy. Od spacerowania są spacery a boks jest do odpoczynku a tu jest odpoczynek marki lux!.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Lobo na 100 % był psem domowym, jest bardzo spokojny, usłuchany i ma pewien na pierwszy rzut oka niewidoczny znak szczególny:razz:sz[quote name='elik']Nie wysyłajcie zdjęć. Niech powie jak się wabi, może ma jakieś znaki szczególne.
Madziakato, wrzuć tu link do tego ogłoszenia.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...