Jump to content
Dogomania

Kolejny powód by rzucić palenie...


pidzej

Recommended Posts

Testowanie papierosów na zwierzętach.

[URL]http://www.photoblog.pl/stopcruelty/[/URL]

''Jak wygladaja takie testy?

a) wycinanie dziur w gardlach Beagli ([url]http://www.dog.com/breed/docgrafx/beagle13.jpg[/url] -oto zdjecie Beagla) i wtlaczenie w nie przez rok mocno zkoncentrowanego dymu tytoniowego.

b) zamieszczanie elektrod w psich penisach by badac wplyw palenia na potencje seksualna

c) umieszczanie na stale masek na twarzach psow i szurow by bezustanku wdychaly opary dymu tytoniowego

d) poddanie dzialaniu nikotyny i kofeiny Rezusow ([url]http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/39479000/jpg/_39479042_rhesus2203.jpg[/url] - takie sliczne malpki ) by zbadac jak tyton i kofeina wplywaja razem na rozwoj;

e) umieszczenie ciezarnch malpek w klatkach z wtlaczanym dymem tytoniowym by sprawdzic jaki wplyw ma nikotyna na ciaze

Przyklady moznaby mnozyc.
A przeciez wiemy jak dziala nikotyna, przeciez wiemy o raku, uszkodzeniach pluc, chorobach serca, chorych niemowlakach..

JEdnak PHILIP MORRIS sie nei przejmuje...
Ilekroc powstaje nowa mrka...ilekroc pracuje sie nad polepszeniem marki...

TYSIACE ZWIERZAT GINA, UMIERAJA W MECZARNIACH..

Jak z tym walczyc?
Jesli palisz, lub Twoi znajomi pala, przestan, albo bojkotuj Philipa Morrisa i British tobacco !!!!
Wchodzcie na ich strony, znajdzcie liste productow i bojkotujcie !
Mozecie tez napisac i wyrazic swoj sprzeciw :

Michael E. Szymanczyk
Chairman & CEO
Philip Morris Companies, Inc.
120 Park Ave.
New York, NY 10017

Wiecej na : [URL="http://www.smokinganimals.com''"]www.smokinganimals.com''[/URL]

Ktoś w komentarzach napisał, że to stare info a metody zostały w dużej mierze zmienione. Nie wiem na ile to prawda, ale nawet jeśli zostały zmienione... Żeby testować PAPIEROSY na zwierzętach?:shake:

A w ogóle, często na zdjęciach testowanych psów widzę beagla... czemu akurat ta rasa?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boże to straszne, tyle cierpienia dla ludzkich nałogów.
Na szczęście u mnie w domu nikt nie pali.
Ja nie rozumiem języka angielskiego, więc bardzo was proszę, powiedźcie mi, gdzie mogę znaleźć listę papierosów które pochodzą od tych zabójców?

Link to comment
Share on other sites

Okropne! Ja przyznaje że troche popalam:oops: , ale mało i rzadko.. Ciekawe czy doczekamy sie papierosów nie testowanych na zwierzetach :p

Co do tych beagli to gdzies czytalam ze wlasnie tej rasy najczesciej uzywaja w takich badaniach, ale dlaczego to nie mam pojecia.

Link to comment
Share on other sites

[I][COLOR=royalblue]Taki nałóg nie jest rzucic tak łatwo jak niektórym się zdaje. Przeczytajcie "Ćpuna", albo coś w tym rodzaju...Chociaż tego chcesz, nie możesz... Ale teraz już są nowe metody, może uda się coś zaradzic? Chociaż i tak liczba ludzi palących jest przerażająca..[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']nigdy nie paliłam i palić nie będę...
...powód:
skąpstwo.
Wole kase na papierosy przeznaczyć np na sterlizacje bezdomnej kotki niż wydawać je na własne bzdurne zachcianki z których i tak nie będę miała korzyści[/quote]

To nie skąpstwo lecz wspanialy gest!!! Przeznaczasz pieniazki na wspanialy cel... Pomagasz zwierzetom nie niszczac samej siebie! Podwojna korzysc! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']nigdy nie paliłam i palić nie będę...
...powód:
skąpstwo.
Wole kase na papierosy przeznaczyć np na sterlizacje bezdomnej kotki niż wydawać je na własne bzdurne zachcianki z których i tak nie będę miała korzyści[/quote]
Szkoda tylko, że nie ma więcej takich ludzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...