Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Hejka :)

Fotki od Sheri już ukradłam, na każdym dogtrekkingu nie zawodzą :)
I was też tam widziałam :D

Co do wyniku- dziewczyny,jestem z nas dumna! Nie zgubiłyśmy trasy, szłyśmy bez przygotowania po takich górach, trasami jak organizator określił gorszymi, i mamy takie miejsca :) Coraz lepiej nam idzie, przyszły sezon na podium :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wow, aż zazdroszczę Wam tych zawodów.

Niestety u nas blisko nic nie organizują, a szkoda... a znowu jak coś było to ja w szkole siedziałam... a teraz szkołę skończyłam to nic nie ma, ahhh moje szczęście :D

 

 

A tak swoją drogą to podziwiam Cię za tą akcję z Puffkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki Nadira <3 Nie wiem kiedy sama bym to wstawiła...

Co do grzybków- tak przy okazji :lol:

Magda, postój był to można grzyby zbierać :D

Kalyna- sama sobie też zazdroszczę :) A tak serio- klimat nieziemski, towarzystwo wyśmienite, nic więcej nie potrzeba :)

Co do Puffka- sama się dziwię :lol: Teraz wygląda śmiesznie, bo tak powycinany że szok :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz widze psa na DT na flexi, jesteś niesamowita Marta :D I jeszcze te zbieranie grzybków ;p

 

Nadira, jaki piękny ten Twój chodsky! Ile on ma? bo mam wrażenie, że trochę zmężniał od ostatnich fotek, które widziałam :).

Link to comment
Share on other sites

Tyś- nie :) Pierwsze dni tylko linki i flexi, ćwiczenia przywołania, zaczął kontaktować i z tatą puściliśmy go- najpierw wlókł smycz za sobą, teraz chodzi luzem na odludziach. Trzyma się fajnie, za Luckiem, a jak zawołam to zaraz leci (parówka!). W miejsach bardziej zaludnionych linka, aczkolwiek dzisiaj się dał odwołać od pani z psem, co prawda na lince ale jednak. W miejscach gdzie mogę wpaść na np auto jest na smyczy- nie rozumie, żeby się przesunąć, a stoi i się gapi. Ogólnie nie odstępuje nas na krok, fajnie się słucha (ale póki co nie ufam na 100%), nie sika już 2 noc, nie wchodzi na łóżko, żeby tylko jeszcze nie skakał. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sama nie myślałam że tak go puszczę :) Byłam pewna, że jednak to nie szczyl, więc linka. Ale Puff zaskakuje :)

 

A dziewczyny, mam pytanie, może będziecie wiedzieć. Bo się dokształcam o spanielach i czytam, że golić nie wolno, jedynie obcinać w razie czego, bo wyrośnie brzydka sierść. No spoko, tylko obcinałam sierść na łapach i uszach, ale jednak uszy aż do samej skóry miejscami są sfilcowane, a nożyczkami już tego nie wezmę. Niby przeczesane, ale ta sierść taka brzydka jest. I nie wiem, iść do fryzjera psiego i mu to zgolić? Czy raczej zostawić? Na łapach jeszcze podcinać troszkę będę, bo jednak miejscami jeszcze długa ;)

Link to comment
Share on other sites

Co do strzyżenia: jeśli nie chcesz mieć wizualnego ŁAŁ to nie popadaj w paranoję ;) Jasne, że spanielomaniacy za największą zbrodnię będą traktować wszelkie zabiegi niezgodne z Najwyższym Kodeksem Postępowania ze Świetym Futrem Spaniela wydanym przez forumowiczów i hodowców, ale nie traktowałabym tego całkiem na poważnie ;) Oczywiście, jak masz taką możliwość, to najlepiej, żeby Puff odwiedził specjalistę (ale uwaga upewnij się czy pobliski groomer ma dobrą opinię czy czasem, na przykład, nie obcina sierści z kawałkami skóry...), ale nie uważam, by to było koniecznością ;)

Link to comment
Share on other sites

Oskarki, dzięki :)

Tyś, Angi- nie mam parcia na piękną, długą, spanielową szatę :) Wolałabym taką łatwą w utrzymaniu, bo już wiedziałam ile brudu znosił jak mu sierści na łapach nie wyciachałam. Teraz też jest psem "brudniejszym" od "moich"- ma dużo kłaków między palcami, na " stopach", i to znosi brud. Miałam plan odwiedzić znajomą gromerkę, okolica ją bardzo chwali, ale właśnie znajomy ma spanielkę i była ona golona u niej- a wpadłam na fanatyków spanielowych, poczytałam że nie wolno i zgupiałam. Dzięki za rady, wrzucam na luz :)

Haha to wychodzi że bardzo odważnam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...