Jump to content
Dogomania

Czy Warto Zakupic


Rorinus

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rorinus, życzę Ci mądrego zakupu ;) Rodowodowego, zdrowego, ślicznego yorka, za którego wcale nie musisz dawać nie wiadomo jak wielkiej sumy. Szukaj odpowiedniego ogłoszenia, nie zrażaj się niektórymi wysokimi cenami piesków z metryką- rodowodowego yorka można naprawdę kupić w rozsądnej cenie!!
Dla chcącego nic trudnego ;) Powodzenia. I pisz jak się rozwija sytuacja ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Wszystkim za pomoc ;) w tej chwili pozostaje mi szukac pieska tylko :)

Przeszukujac neta znalazlem to [URL]http://allegro.pl/item204896702_york_suczka_z_rodowodem.html[/URL]
Przeciez ten york to obraz nedzy i rozpaczy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rorinus']Dziękuje Wszystkim za pomoc ;) w tej chwili pozostaje mi szukac pieska tylko :)

Przeszukujac neta znalazlem to [URL]http://allegro.pl/item204896702_york_suczka_z_rodowodem.html[/URL]
Przeciez ten york to obraz nedzy i rozpaczy :([/quote]

Straszne!:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rorinus']Dziękuje Wszystkim za pomoc ;) w tej chwili pozostaje mi szukac pieska tylko :)

Przeszukujac neta znalazlem to [URL]http://allegro.pl/item204896702_york_suczka_z_rodowodem.html[/URL]
Przeciez ten york to obraz nedzy i rozpaczy :([/QUOTE]


A mi się ta sunia podoba :) może zdjęcia nie są najlepsze ale uwieżcie gdyby ktoś jej zrobił naprawde profesjonalne zdjęcia pewnie byście się nią zachwycali ;) mi się ta suńka podoba :)

Link to comment
Share on other sites

jestem na dobrej drodze do kupna tego psiaka [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=201795675[/URL]
za 1000zł :) dziekuje wszystkim :) a co myslicie na temat mojego pomyslu ktos powiedział ze dziwi sie ze chłopak lubi yorki ale widziałem wczoraj faceta ktory miał yorka z irokezem na głowie XD i z opaską w czaszki XD zastanawia mnie jak o pieskowi tego irokeza postawił, macie jakies pomysły? ja wpadłem na 2 jeden lepszy a jeden słaby Xd Słaby to zel do wlosów ale nie daj boze piesek by to polizał... a ten lepszy to na wode z CUKREM XD tylko trzeba by było pieskowi codziennie głowe wypucowac Xd wkoncu nie rozchoruje sie od liźnięcia cukru nie ? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rorinus']jestem na dobrej drodze do kupna tego psiaka [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=201795675[/URL]
za 1000zł :) dziekuje wszystkim :) a co myslicie na temat mojego pomyslu ktos powiedział ze dziwi sie ze chłopak lubi yorki ale widziałem wczoraj faceta ktory miał yorka z irokezem na głowie XD i z opaską w czaszki XD zastanawia mnie jak o pieskowi tego irokeza postawił, macie jakies pomysły? ja wpadłem na 2 jeden lepszy a jeden słaby Xd Słaby to zel do wlosów ale nie daj boze piesek by to polizał... a ten lepszy to na wode z CUKREM XD tylko trzeba by było pieskowi codziennie głowe wypucowac Xd wkoncu nie rozchoruje sie od liźnięcia cukru nie ? :diabloti:[/quote]

Są specjalne lakiery dla psów. Tylko po kiego robić z psa coś takiego?
Dzwoniłeś już? Jaka to hodowla?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Misia']Karo_sp coś z tym linkiem jest nieta :(
Mi jeszcze mówiono zebym zwruciła uwage na zgryz.[/quote]
ja już nie wiem co mi się tu robi... :comp26: a sądziłam że tępa nie jestem więc wpisac sobie prosze w wyszukiwarce google Andrzej Lisowski
powinno wyskoczyc cała książka w formacie pdf
"mój pierwszy pies"
Moja sunia nie jest moim pierwszym psem pomimo to informacji wiele i przydatne pozdro :czytaj: wybrnęłam??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']A kiteczki, kokardki i ubranka to zupełnie normalne? ;)[/quote]
Kaladan co to za pytanie:roll:

A wyobrazasz sobie Yorka z włosami na oczach,bo ja nie:shake: Do tego potrzebna chyba jest gumka,mam racje?
Czy w ostrej zimie puscisz Yorka na dwór bez ubranka?Oczywiscie wiedzac ze nie ma podszerstka,gratuluje odwagi:roll:
Więc tego typu pytania są chyba zbędne;)

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.klinika-wet.gorzow.pl/ksiazka.pdf[/URL][quote name='Rorinus']


Karo Sp zamiast klikac fast Replay Nacis Post Replay otworzy ci sie okno wielkie i tam masz taki symbol Obrazka (jesli chodzi o obrazki) lub kuli ziemskiej (jesli chodzi o linki) click i tam wklejasz link obrazka lub strony naciskasz OK i gotowe :)[/quote] no to się tym razem chyba udało :cool3: przepraszam wszystkich ale musze się w końcu nauczyć - gdzieś....chyba tu.... dzieki za pomoc i wyrozumiałość !!!!1

Link to comment
Share on other sites

niema problemu Karo zawsze słuze pomocą :P przynajmniej jesli chodzi o umieszczanie Linkow i fotek na forum :diabloti: i jeszcze musze powiedziec ze ten piesek z irokezem naprawde fajnie wyglądał tymbardziej ze to był młody piesek i strasznie rozrabiał XD Yorki Rulez XD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']
A wyobrazasz sobie Yorka z włosami na oczach,bo ja nie:shake: [/quote]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]duszku specjalnie dla ciebie York z włosami na oczach ;) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta][/COLOR][/FONT]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/309/a8224e9409aef4e5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Nane wiesz moja Fiona tez potrafi biegac z włosami na oczach,bo ma krótsze niz pozostałe moje panny,ale czy to jest dla nich wygodne?Tu bym polemizowała,bo prawda jest taka ze sa rasy ,których atutem jest włos na oczach . York o ile mi wiadomo do nich nie nalezy:shake: ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Kaladan co to za pytanie:roll:

A wyobrazasz sobie Yorka z włosami na oczach,bo ja nie:shake: Do tego potrzebna chyba jest gumka,mam racje?
Czy w ostrej zimie puscisz Yorka na dwór bez ubranka?Oczywiscie wiedzac ze nie ma podszerstka,gratuluje odwagi:roll:
Więc tego typu pytania są chyba zbędne;-)[/QUOTE]

Narazie moje Di jest małe i chodzi jak rozczocharaniec :) Zreszta teraz jak jest słońce to wolę żeby miała jakiś "daszek" nad oczkami :)
Przyznaje bez bicia, że będę czekać z utęsknieniem na dzień kiedy skończymy wystawianie i obetniemy się na krótko (na szczeniaczka labo na sznaucerka).
A w zimie oczywiście, że będziemy biegać bez ubranka. Mnóstwo ras nie ma podszerstka i w zimie funkcjonuje normalnie. Jeśli pies jest zdrowy i zahartowany to nic mu nie będzie.

A pytanie zadałam w konkretnym celu. Jestem przerażona sposobem myślenia niektórych ludzi, którzy albo wyładowują na tych biednych psach swoj instynk macierzyński albo mięli w dzieciństwie z mało lalek. Pies to nie zabawka! Te wymyślne ubranka (stroje ślubne, kostium spidermana...), czapeczki, akcesoria do kiteczek...
Przy tym zrobienie irokeza psu, który jest strzyżony jest dla mnie bardzo niewinną zachcianką :)

Link to comment
Share on other sites

ja tez nie ubieram swoich w jakies wymysle stroje.Matko jakby mnie ktos zobaczył z takim wystrojonym psem to by pomyslał ze zwariowałam:evil_lol:
Na zime mają derke i super się sprawdza.

Ja tez jestem za krótką fryzurka u Yorków.Teraz własnie planuje obciąc Fionie grzywke,ogólnie strzyzona jest na sznaucerka;)
Fridy natomiast chyba nigdy nie obetnę ,bo mysle ze jej ładniej jest w długich włoskach.Znowu Mersedes pewnie będzie cudnie wygladac w krótkich fryzurce ,ale to dopiero za pare lat;)

Wszystko zalzy od tego jaką kufe ma nasz York,bo tak szczerze nie wszystkie obcięte na krótko ładnie wyglądają:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...