Jump to content
Dogomania

Koks-dla miłośnikow madrych,duzych,czarnych,gładkowłosych psow.Po 5-ciu latach MA DOM


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='akucha']Rany, Deedee, a znasz karmę dla psa na alergię ludzką? :evil_lol:
Zrozumiałam, że to ma być karma gwarantujaca dobry stan skóry i sierści psa...[/quote]
No prawda to...:evil_lol: :eviltong:
Spoko, dobrze będzie! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 911
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a no to extra - kupie pewnie tą , o której mi Pani mówiła ( można jeszcze raz prosić nazwę ) i te środki czystości o miłym zapachu niedomestosowym ( tez bym prosiła nazwę bo wyparowała mi z mózgownicy )..pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę ! :multi:

Link to comment
Share on other sites

na forum jest zasada pisania na Ty :),na "Pani" zaczynaja ludzie pisac do siebie,gdy chca sobie dowalic ;):lol:
tu jest caly zestaw karm i opisow
[url=http://www.dogomania.pl/forum/f472/]Karmy suche - Dogomania Forum[/url]
z tańszej wersji dobrych karm i polecanych to Brit i bosch.A potem trzeba obserwowac-co mu słuzy,po czym ma dobra siersc i kupy.Na poczatek mozna kupic mniejsze opakowanie.

do dezynfekcji zamiast domestosu-vircon.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie kochani, będą foty koksa dodawane na bieżąco :) sikaniem, zaczepianiem, niczym się nie martwię bo będę z psem pracować.zresztą to będzie dla niego większe przeżycie niż dla nas, więc będę wyrozumiałą cierpliwa pańcią :) - martwię się tylko alergią. także zawarłam umowę z górą że za rzucenie fajek będzie brak alergii - to uczciwe, nie ?:)

Link to comment
Share on other sites

a w domu nie ma co niszczyć, bo co wartościowe to jest w sypialnia sypialnia będzie zamykana :) zresztą jeśli się okaże, że to łobuz będziemy nad nim procować i jeszcze szybciej pójdzie piesio do szkoły :cool3:
ale nie wydaje mi się, żeby tak było...ewentualnie boję się, że będzie głośno wyć jak nie będzie nas w domu - ale na to chyba tez jest sposób ?
ale wydaje mi się w tej kwestii tez, że koks ma zrównoważony charakter....

Link to comment
Share on other sites

PODZIWIAM!!!! :happy1:
Przyznam, że mnie na taką deklaracje nie byloby stać. Nie mam na tyle silnej woli :oops:
Dlatego uważam, że [B]TO[/B] musi się udać, bęc!

Koks to pies jak z kreskówki, foty będą rewelacyjne. Ten jęzor...

Link to comment
Share on other sites

no wlaśnie,co w przypadku alergi?
pol biedy,jak sie objawi drugiego,trzeciego dnia,gorzej,jezeli po dwoch tygodniach,miesiacach-to juz bylby dramat dla Koksa.
Mamy pewnie dokladnie takie same dylematy jak Ewa i Tomek.

Znajdzmy sobie jakies racjonalne wytlumaczenie,na wypadek,gdyby koks wrocil do schroniska.Ktos ma pomysl?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa1411']a mam jeszcze jedno pytanie, pisałas o guzkach kiedyś które zauważyłas u koksa - to nic groźnego ? leczy sie to jakoś ?[/quote]
to kaszak.Nie stanowi problemu,gdyby moj pies mial kaszaka,ktorego nie uraża,ktorego nie widac,to bym nie cieła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...