Jump to content
Dogomania

Daszka już w domku ! Dziękuję wszystkim


Norkowa

Recommended Posts

Kochani moi:)

 

Dziś dzięki ogromnej dobroci Cioci Mortes Muszka jedzie do nowego domku:) Niestety ja mogłabym jechać dopiero po świętach a tu nagle jak grom z nieba Krzysiu pojawia się wczoraj u mnie w sklepie, opowiadam mu u tym że Muszka ma domek tylko brak transportu a on już wieczorem dzwoni, że TRANSPORT JEST <3

 

Ja chyba nigdy się nie wypłacę we wdzięczności Mortes i Krzysiowi:) Są wspaniali <3

 

Będę dawała znać co i jak:D

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Muszka na miejscu. Mortes dzwoniła- Mucha nie wyszła z budki-legowiska, zsiusiała się ze strachu. Ale Państwo przygotowani na takie ewentualności też! Cieszą się, że Musia wreszcie u ni9ch i mówią, że cierpliwie poczekają:)

 

Dziś nie dzwonię, bo nie chcę przeszkadzać w adaptacji:D

Jutro zadzwonię się wywiedzieć:)

 

 

Mortes dozgonnie wdzięczna jestem!

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze że życzyłabym sobie takich domków jak Muszki dla wszystkich naszych Białogonków :) Super ciepli ludzie , świadomi trudności jakie niesie za soba adopcja pieska po tzw przejściach . Widac że maja pokłady cierpliwości i spokoju co akurat w przypadku Muszki bardzo sie przyda gdyż dziś dziewczyna bardzo się zestresowała . . Na razie nie wychodzi z takiej gąbkowej budki którą dostała od Makili ale dzwonił już do mnie Pan i był przeszczęsliwy bo Muszka zjadła mu z ręki trochę mięska :)  Oby Muszka szybko sie zaklimatyzowała i szybko zapomniała o Mamie Makili w której była zakochana ....i na wzajem :) Mama Makili baaardzo przeżywała jak zabierałam Muszkę ...

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze że życzyłabym sobie takich domków jak Muszki dla wszystkich naszych Białogonków :) Super ciepli ludzie , świadomi trudności jakie niesie za soba adopcja pieska po tzw przejściach . Widac że maja pokłady cierpliwości i spokoju co akurat w przypadku Muszki bardzo sie przyda gdyż dziś dziewczyna bardzo się zestresowała . . Na razie nie wychodzi z takiej gąbkowej budki którą dostała od Makili ale dzwonił już do mnie Pan i był przeszczęsliwy bo Muszka zjadła mu z ręki trochę mięska :)  Oby Muszka szybko sie zaklimatyzowała i szybko zapomniała o Mamie Makili w której była zakochana ....i na wzajem :) Mama Makili baaardzo przeżywała jak zabierałam Muszkę ...

 

Ja jak wysłuchałam słów Mortes o tych ludziach, o powitaniu Muszki... beczałam z radochy :)

Właśnie bardzo obawiałam się o stan Mamy Makili, słyszałam o tej więzi która połączyła ją z naszą Muszką... bolesne są rozstania. Z jednej strony się tu cieszymy, że Mucha ma dom! z drugiej strony jest przykro, bo osoba która tak wspaniale się opiekowała Muszką przeżywa to rozstanie bardzo:(

Ja dziś zadzwonię po południu do Pana od Musi i podzielę się informacjami:)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z nowym opiekunem Muszki:)

Pan wzruszony i zadowolony:)

Muszka wieczorkiem wychynęła z budki:) Nawet wystawiła główkę do posmerania:)

Dziś gdy Pan wrócił po cichutku z pracy, Muszka smacznie spała na kanapie:) Ale na widok Pana z piskiem i posiusianiem uciekła:( Całe szczęście została szybko zaproszona na kanapę i wygłaskana:) Tak się cieszyła:)

Dziś Państwo podjęli się puszczenia Muszki na podwórko- uciekła pod krzak. Nie chciała wyjść. Pan wyciągał ją na kolanach- mówi, że już był przygotowany na ugryzienie w trakcie tej małej szarpaniny- ale Muszka nawet nie warknęła... płakała, skomlała... zabrana do domku została sowicie wygłaskana, dostała mięsko i grzała się akurat pod kocykiem:)

 

Cieszy mnie to jak bardzo odpowiedzialni są Ci ludzie. Pan jest nastawiony na takie zachowania, nie jest zły, rozczarowany... jak to mówi: BYLEBY TYLKO ZDROWA Z NAMI BYŁA, SZCZEGÓLNIE PRZYTULAŚNA BYĆ NIE MUSI JEŻELI NIE BĘDZIE CHCIAŁA:)

 

Teraz czekam na zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

Niesamowicie się cieszę :) Paula ... to Tobie należy sie pomnik za wyadoptowanie tych trzech dzikusów :) Zobacz - ja nie mogę nic znaklezc dla Tusi- Lusi  która jest u Agasz i u mnie dla Tuni :( Już nawet nie wspomnę o dzikuskach u Hałabajówki :(

Link to comment
Share on other sites

Niesamowicie się cieszę :) Paula ... to Tobie należy sie pomnik za wyadoptowanie tych trzech dzikusów :) Zobacz - ja nie mogę nic znaklezc dla Tusi- Lusi  która jest u Agasz i u mnie dla Tuni :( Już nawet nie wspomnę o dzikuskach u Hałabajówki :(

 

Pomnik powinien być dwuosobowy dla Ciebie i Krzysia za to co robicie i ani osoby więcej na piedestale się nie zmieści:)

 

Teraz mogę zająć się bardziej ogłaszaniem suniek:) Tak to ogłaszanie Muchy, Daszki, Frodka troszkę mnie pochłąnęło... pod rodze świergotek, świnka, króliki... uwielbiam ludzi za to, że ubarwniają mi życie wyrzucając gdzieś w pobliżu mnie coraz to nowsze gatunki zwierza:D

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się wraz z Wami :) Ale kciuków nie zamierzam puszczać, nie zaszkodzi nigdy.

Paula dzięki za ogłoszenia, były dwa telefony o Frodo, ale panie miały zadzwonić do hoteliku, hotelik milczy więc chyba nic się nie wykluło :(

Jednak każdy nawet głupi telefon to sygnał, że jednak Frodo budzi zainteresowanie więc może w końcu.....

Pozdrowienia :) A jak mi przestanie lagować net to się zamelduję na PW na FB. Pozdrowienia@

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się wraz z Wami :) Ale kciuków nie zamierzam puszczać, nie zaszkodzi nigdy.

Paula dzięki za ogłoszenia, były dwa telefony o Frodo, ale panie miały zadzwonić do hoteliku, hotelik milczy więc chyba nic się nie wykluło :(

Jednak każdy nawet głupi telefon to sygnał, że jednak Frodo budzi zainteresowanie więc może w końcu.....

Pozdrowienia :) A jak mi przestanie lagować net to się zamelduję na PW na FB. Pozdrowienia@

 

Ojj ja też nadal proszę baaaardzo o kciuki bo cały czas mam nadzieję, że Muszka tam zostanie, ale... no właśnie zawsze tak to jest, że się boimy i jest ale... może jednak Państwo nie będą chcieli jej się tak poświęcić:( Nadal proszę o trzymanie, wszystko idzie ku dobremu...

 

Ja trzymam kciuki za domek Frodka:D Więc mam nadzieję, że coś ruszy! W Święta ruszę ja z nowymi wiosennymi ogłoszeniami:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...