Jump to content
Dogomania

Daszka już w domku ! Dziękuję wszystkim


Norkowa

Recommended Posts

A dodatkowo dodam, że powoli przygotowuję bazarek dla Muszki i Frodka Cioci Xibalby:)

 niestety będzie on w wersji KT :( nie dam rady upilnować licytacji podczas 12 godzinnej nieobecności potem robi się mętlik:( Ale myślę, że i taki ucieszy się jakimś zainteresowaniem:)

Link to comment
Share on other sites

Oj piękna Muszka piękna:) A banerek- nie umiałam zrobić takiego jak u Was:| więc jest taki:D

 

Cioteczki zdradzam się- dziś rozmawiałam z Panem bardzo zainteresowanym adopcją Muszki. Pan z Pszczyny, wizyta PA w trakcie ugadywania przez Ciocię Makilę:)

Pan brzmi bardzo rozsądnie, mają domek z ogrodem, niedawno odszedł ich ukochany piesek (bardzo podobny do Muszki)- szukają towarzystwa. Muszka bardzo im się podoba, chcieliby ją już nawet dziś:D Także będę informowała na bieżąco- jak pójdzie wizyta PA, jak z transportem itd:)

Trzymajcie proszę kciuki- może to akurat TEN dom!:)

Link to comment
Share on other sites

Witam się pięknie:)

Cioteczki dziś o godzinie 17.00 odbyła się Muszkowa wizyta PA u Państwa o których już pisałam:) Wizyta wypadła podobno wyśmienicie:D Z tego co zrozumiałam , o ile dobrze zrozumiałam, na wizycie była ciocia ewu. Państwo bardzo chcą Muszkę już adoptować, wypadli bardzo dobrze- widać, że zaangażowani bardzo:)

Więc decyzja z mojej strony zapadła- Muszka pojedzie do tych Państwa:) Teraz kwestia transportu- Państwo dadzą znać czy sami pojadą po Muszkę. Jeżeli nie dadzą rady ja się zaoferowałam, że pojadę- Kielce-Wieliczka-Pszczyna-Kielce:) Chyba, że uda mi się znaleźć kogoś kto jedzie w tamte strony:) Ale sądzę, że mało prawodpodobne:D

 

Zresztą wolałabym albo, żeby Państwo ją zabrali- na neutralnym gruncie zaczną się już poznawać, ja jako pośrednik też już ją zestresuję (Muszka praktycznie mnie nie zna:D). Ale jeżeli już będzie trza to wolę sama jechać i mieć pewność, że nikt nie wypuści jej w świat:D

 

Kochani ja czekam na info od Pana w sprawie transportu:) Trzymajcie mocno kciuki:)

 

Muszka w prezencie od Cioci Makili dostaje budkę w której lubi spać (odkupię nową:D) oraz obrożę ze smyczą:D

 

Dziękuję i będę informować dalej:D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...