Jump to content
Dogomania

Daszka już w domku ! Dziękuję wszystkim


Norkowa

Recommended Posts

Witam się dziś:)

Niestety, tak jak się obawialam, Pani z Wrocka nie odezwała się do Makili w sprawie Muszki:( Szkoda. Ta sunia ma pecha, została jako jedyna... od początku wydawało mi się, że to jej się uda szybko znaleźć domek:) A tu niestety Muszka nadal szuka swojego człowieka:)

Link to comment
Share on other sites

Szkoda :( dalej trzymam kciuki za śliczną dziewczynkę!

Nooo mi bardzo szkoda, marzy mi się dla niej najlepszy dom! Obiecałam sobie, że jak będę miała swój dom to Muszkę zabiorę- ale mam nadzieję, że do tej pory znajdzie ją ktoś wspaniały, bo tak to musiałaby jeszcze dłuuuuugo siedzieć u cioci Makili:)

Link to comment
Share on other sites

Witam się i ja:D Tak widziałam właśnie, że Sara póki co zabezpieczona. Ale myślę, że i tak trzeba sprawdzać i szukać jej domku, bo z tego co wiem córka nie bardzo jest chętna do pomocy mamie, więc pewno i psina jest jej niezbyt na rękę.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie u Muszynki:) Kochani być może ten 2015 faktycznie okaże się dla tej małej szczęsliwy- mamy 21 lutego- pytało o Muszkę już 5 osób!:) To dla niej ogromny sukces- być może jedna z 3 ostatnich okaże się jej przeznaczeniem:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wasze kciuki na pewno są magiczne:) Jedna z tych osób zadzwoniła do Makili- w nd chce poznać Muszkę osobiście:) Trzymajmy kciuki mocno! :)

 

Oby nasza Kochana Muszka znalazła domek!:)

 

 

Co do Sary niestety podobno Sara ugryzła dziecko tej córki (nie wiadomo w jakich okolicznościach, ale pamiętajmy że psiak przechodzi ogromny stres: zmiana domu, właściciela itd.) i niestety Sara wróciła do wcześniejszej Pani a u córki dostała "w ciry" dość dobrze:( Tak od Gosi się dowiedziałam... Ta mała też nie ma szczęścia:(

Link to comment
Share on other sites

Dziś pisałam o wizycie która miała się odbyć w niedzielę, ale niestety Pani w południe wysłała tylko SMS-a:PROSZĘ NIE CZEKAĆ, NIE PRZYJADĘ ZOBACZYĆ PIESKA.

Więc podejrzewam, że Pani się rozmyśliła. Szkoda:(
Była kolejna wiadomość o Muszkę, czy można ją zobaczyć. Niestety Pan od 3 dni się nie odezwał więcej, ale czekamy z nadzieją:)

Czyli niestety nadal Muszka nie ma swojego domku:(

Robię dziś dla małej nowe ogłoszenia i szukamy domku dalej:)

 

 

Nowy opis do ogłoszeń:)

 

 

Muszka:)

Piękna, sięgająca przed kolano, kudłata sunia. Ma około 2-3 lat. Została interwencyjnie odebrana z wiejskiej zagrody, człowiekowi który twierdził że pies je tylko "chleb na wodzie". Nie wie od kiedy Muszka była u niego. Oprócz niej w maleńkiej zagrodzie było 13 innych psiaków. Niektóre zostały zabrane przez fundację, inne już znalazły domki. A Muszka nadal szuka.

Trafiła do domku tymczasowego koło Krakowa. Tam z wystraszonej, trzęsącej się na widok człowieka galaretki zamieniła się w przytulaśną, kochaną, kanapową sunię:)

Muszka uwielbia głaski, spacery. Bardzo potrzebuje ciepła i miłości- odwzajemnia te uczucia w 200%:) Nauczyła się czystości, chodzenia na smyczy dostatecznie. Uwielbia spędzać czas na kanapie przy boku człowieka. Szuka ludzkiej dłoni, która moglkaby wygłaskać futerko:)

Muszka do obcych na początku jest troszkę nieufna, ale kiedy widzi, że obcy jest "mile widziany" przez włascicieli już przestaje być nieufna:)

Będzie to sunia typowo jednego właściciela. Swojego człowieka pokocha ponad wszystko:)

Najlepszy byłby dla niej dom z ogrodem- uwielbia wychodzić pobiegać. Ale na pewno odnalazła by się też w bloku:)

Muszka ma problem jedynie z małymi dziećmi- płacz, krzyk, piski przerażają ją. Być może o czymś przypominają? Ale jeżeli tylko tak jak w jej tymczasie są dzieci nauczone, że pieska nie szarpiemy, nie dokuczamy to Muszka całkowicie nie interesuje się maluchem:)

Muszka szuka domku już 1,5 roku. Bardzo by chciała wreszcie być "czyjąś".

Muszka jest: wysterylizowana, odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona. Posiada aktualną książeczkę zdrowia. Obowiązkowa będzie wizyta przedadopcyjna.

Muszka obecnie przebywa w domu tymczasowym pod Krakowem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...