Jump to content
Dogomania

NELA pojechala do DS :)


Sabina02

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pozrdawiam,Sabinko trzymaj kciuki za nas 7 wrzesnia!!!!Trwam przy swoim cudzie,związek emocjonalny niesamowity,Barrunia wyczuwa moj nastrój,płacz i tuli sie niesamowicie.Oby wszystko poszło dobrze.Mój cudowny uparciuszek ma tylko 70w kłebie i 135 dł bez pysia :)Slicznie Twoja mała wygląda :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='azalia']Poczytałam sobie cudowny wątek Nelci.

Jak się miewa sunia i jej siostrzyczki?[/QUOTE]

Witaj na watku Nelci Azalia. :)

Nelka ma sie dobrze, choc ostatnio bylo troche gorzej. Nelunia ma przesuniety dysk w kregoslupie. :sad: Najpierw zaczela chodzic sztywnawo na tylnych lapach. Wet myslal ze to artretyzm i przepisal leki przeciwbolowe. Niestety, gdy leki te nie przynosily ulgi i Nelunia zaczela popiskwac z bolu coraz czesciej, zabralam ja znowu do weta. Wet nie wiedzial co jej jest, wiec zrobil rentgeny i caly szereg innych szczegolowych badan i wtedy okazalo sie ze to ten dysk. Nela jest na lekach i narazie odpukac jest dobrze. Poza tym dyskiem to badania nie wykazaly niczego innego i Nelunia jest zdrowiutenka. Siostrzyczki Neluni tez maja sie dobrze. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Pozrdawiam,Sabinko trzymaj kciuki za nas 7 wrzesnia!!!!Trwam przy swoim cudzie,związek emocjonalny niesamowity,Barrunia wyczuwa moj nastrój,płacz i tuli sie niesamowicie.Oby wszystko poszło dobrze.Mój cudowny uparciuszek ma tylko 70w kłebie i 135 dł bez pysia :)Slicznie Twoja mała wygląda :)[/QUOTE]

Trzymam mocno kciuki Halciu!! Daj znac po siodmym jak poszlo! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Z wielkim żalem muszę Wam powiedzieć ze 5 października 2014r Nela odeszła za TM... :(

Była bardzo chora, choć nic do końca nie było tego widać. Miała anemię, chore jelita, sledziona i cały szereg innych rzeczy. Walczyłam o nią do końca, miała nawet transfuzję krwi... ale nie było szans. Postanowiłam jej nie męczyć i pozwoliłam jej odejść. Odeszła na kocyku na trawce spokojnie, w pięknym słońcu i otoczona ludźmi którzy ja kochali.

Żegnaj maleńka [*]... Będziesz na zawsze w moim sercu. :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sabinko, Ayame mi napisała kilka dni temu... :(

Bardzo Wam współczuję... Tak to już jest, że trzeba się żegnac z Przyjacielem. :(

Najważniejsze, że Nelunia miała swój kochający Domek i nie umierała w schronisku. W samotności. 

Była z Wami krótko, ale dała Wam wiele radości. Bo była niezwykłym psem, prawda, Sabinko? :)

Jest Wasza na zawsze i kiedyś się spotkacie. :)

Żegnaj, Neluniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Z wielkim żalem muszę Wam powiedzieć ze 5 października 2014r Nela odeszła za TM... :(

Była bardzo chora, choć nic do końca nie było tego widać. Miała anemię, chore jelita, sledziona i cały szereg innych rzeczy. Walczyłam o nią do końca, miała nawet transfuzję krwi... ale nie było szans. Postanowiłam jej nie męczyć i pozwoliłam jej odejść. Odeszła na kocyku na trawce spokojnie, w pięknym słońcu i otoczona ludźmi którzy ja kochali.

Żegnaj maleńka [*]... Będziesz na zawsze w moim sercu. :(

 

O Jezu............................ :( zatkało mnie Sabinko... :(
Nawet nie wiem, co napisac... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...