Jump to content
Dogomania

Bez szansy na dom... ale z maleńką szansą na lepsze jutro...


Mortes

Recommended Posts

O Bogowieee, smutek, bieda i jeszcze raz smutek jak się to czyta :-(
A mam pytanie, czy w takiej sytuacji jest pewność, że uda sie te psiaki stamtąd wyciągnać?
W tym momencie nie jestem w stanie zadeklarować stałej kwoty dla biedaków, bo mam tymczasika (w podpisie) który wciaż wymaga medycznej opieki, ale nad tym pomyślę, jak mi się wszystko ułoży. Jednorazowo mogę jakiś grosik podesłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Witaj Kabaja:) Odwiedzaj Gizmusia i Naj :)

mdk8 ślicznie dziękuję za Twoją deklarację :) Wiem jak się czujesz ...ja też zawsze mam konflikt miedzy sercem a rozumem ... niestety często rozum przegrywa ;)

Atulek ja fanty zbieram zawsze chętnie :)[/QUOTE]
Mortes podaj adres na pw gdzie mam fanty wysłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']O Bogowieee, smutek, bieda i jeszcze raz smutek jak się to czyta :-(
A mam pytanie, czy w takiej sytuacji jest pewność, że uda sie te psiaki stamtąd wyciągnać?
W tym momencie nie jestem w stanie zadeklarować stałej kwoty dla biedaków, bo mam tymczasika (w podpisie) który wciaż wymaga medycznej opieki, ale nad tym pomyślę, jak mi się wszystko ułoży. Jednorazowo mogę jakiś grosik podesłać.[/QUOTE]

raczej nikt za tymi psami tęsknić nie będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']..a nawet jakby sie udało to przy wyjściu aparat jest przeszukiwany przez bezdomnego [SIZE=4][SIZE=6][I][FONT=garamond]
Jakim prawem???:angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad: [/FONT][/I][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

a takim prawem, że jak się wolontariuszom nie podoba to won!
ustawa o ochronie praw zwierząt to jedna wielka fikcja, tak jak większość prawa w naszym kraju

Link to comment
Share on other sites

Tylko policja może cokolwiek przeszukiwać i to tylko jak ma podejrzenia że ktoś posiada niebezpieczne narzędzia albo substancje, a tak muszą mieć nakaz... "pan ochroniarz" chyba :stupid:
To jest wszystko jakieś chore, przecież to jest miejskie schronisko utrzymywane z naszych podatków :shock::shock::shock:

A jak ktoś chce adoptować psa to go wpuszczą żeby obejrzał sobie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Tylko policja może cokolwiek przeszukiwać i to tylko jak ma podejrzenia że ktoś posiada niebezpieczne narzędzia albo substancje, a tak muszą mieć nakaz... "pan ochroniarz" chyba :stupid:
To jest wszystko jakieś chore, przecież to jest miejskie schronisko utrzymywane z naszych podatków :shock::shock::shock:
[/QUOTE]

Otóż to, to się w głowie nie mieści...
A jakby tak podzwonić do UM i poprosić o wyjasnienia?? Co myślicie?

Mnie szlag trafia po prostu kiedy widzę to polskie bezprawie w majestacie "prawa" i zaraz bym rozp....wę robiła...:snipersm:

Pomyslę również czy moge pomóc bo też krucho z kasą...

Link to comment
Share on other sites

Też przyszłam. Historia bulwersująca i przesmutna :(.
Portfel mam pustawy po tymczasie Maxie(megaadopcyjnej pięknocie) i to na własne życzenie. Pewnie jego DS coś wpłaci na Skarpetę Owczarkową.
Jestem kolejną osobą z przerostem serca i zanikiem mózgu. Jak coś to da, to deklaruję wpłatę 20 zł/miesiąc. Ziarnko do ziarnka, aż będzie miarka.....
Biedne psiaki. Zawsze jest lepiej być młodym, zdrowym i pięknym....Nie tylko psu......
Wątek zapisuję

Link to comment
Share on other sites

[B]Amiga[/B] razem z Cioteczkami z dogo wyciągnęlismy z tego schronu już kilka Białogonków to myslę że i tym razem się uda...no...chyba żeby już całkiem tam komuś odbiło to nie wiem co wtedy... Ale spróbować musimy... nawet jak się nie uda to chociaż ja nie bede mogła sobie zarzucić że czegoś nie zrobiłam a mogłam ...

[B]Atulek[/B] adres zaraz wysyłam :)

[B]Handziu [/B]pytasz " jakim prawem ?" Odpowiadam : " prawem pana M"... uwierz mi to u nas możliwe...

[B]Amiga, Hałabajówko[/B] do schroniska obejrzeć psiaki moga ludzie chcący adoptować psa . Ale oglądać moga tylko pod eskortą pracownika . Mnie nie wolno wejśc do schronu nawet z pracownikiem ...mogę ewentualnie tylko pod ścisłą eskortą pana M i to jak okreslił " bardzo szybko" bo on nie ma dla mnie czasu ... Nie moga też wchodzić też inne osoby ze śtoz-u ...nie moga wchodzić też dawni pracownicy ... Ogólnie...obóz koncentracyjny...

[B]Grzenka [/B]pisałam w tej spr do UM i odpowiedzieli że schroniskiem dowodzi pan M i to on ustala zasady , dobiera pracowników i wolontariuszy ( wygodnych dla siebie oczywiście - nie dla psów) Stad w schronie wolontariusze którzy maja np po 11 lat ... a brak osob z doświadczeniem ...

[B]Konfirma13 [/B]witamy Cie serdecznie , następną z wielkim sercem , które przysłania wołania rozumu ;););) ślicznie dziękuję za deklaracje od Ciebie :)

[B]Dziękuję wszystkim za odwiedziny i proszę nie zapominajcie o białogonkach :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja też sobie powtarzam "nie wchodź na nowe wątki, to i tak tylko powiększy poczucie bezsilności"...
Jakie musi być jego przerażenie, że nawet w budzie nie szuka schronienia, tylko przykleja się tak, jak na tych zdjęciach... :(
Warunki, gdzie wokół same kraty i setki szczekających psów... w normalnym, nawet kojcowym otoczeniu może odzyska jeszcze jakąś wiarę...
Może rozpoczęcie wątku w dniu finału WOŚP przyniesie im szczęście?
10zł/m-cznie deklaruję.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][FONT=palatino linotype][I][COLOR=#000066][SIZE=4][FONT=palatino linotype][I][COLOR=#000066]"[/COLOR][/I][/FONT][/SIZE]Gizmuś i Naj nigdy nie znajdą domu..."[/COLOR][/I][/FONT][/SIZE]

nigdy nie mów nigdy , jakby się udało ich z tamtąd wyciągnąć to może kiedyś znajdą swojego człowieka, kto wie??
[SIZE=4][FONT=palatino linotype][I][COLOR=#000066]


[/COLOR][/I][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Mortes ja przede wszystkim wściekła jestem. Na siebie też.[/QUOTE]

Pani Ewo ja też jestem wściekła ...że się nie udało odbić schronu ....Przeraża mnie moja niemoc....Doskonale wiem że nie byłoby tego wątku gdyby schroniskiem zajął się Śtoz...Gizmuś miałby swoje kocyki ...i dobre jedzonko ...i spacery z Krzysiem - jedynym człowiekiem którego akceptuje ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Ja też sobie powtarzam "nie wchodź na nowe wątki, to i tak tylko powiększy poczucie bezsilności"...
Jakie musi być jego przerażenie, że nawet w budzie nie szuka schronienia, tylko przykleja się tak, jak na tych zdjęciach... :(
Warunki, gdzie wokół same kraty i setki szczekających psów... w normalnym, nawet kojcowym otoczeniu może odzyska jeszcze jakąś wiarę...
Może rozpoczęcie wątku w dniu finału WOŚP przyniesie im szczęście?
10zł/m-cznie deklaruję.[/QUOTE]

Kochana Ciociu ślicznie dziękujemy :) Zapisuję Twoja deklarację dla Gizmusia i Naj :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...