Jump to content
Dogomania

Bez szansy na dom... ale z maleńką szansą na lepsze jutro...


Mortes

Recommended Posts

Cioteczko Aimez_moi każda pomoc jest dla mnie nieoceniona , przyda sie dla Gizmusia i Naj kazdy grosik ...daleka droga przecież przed psiakami ( jak uda się zebrac deklaracje) ...no właśnie tak jak napisałam w pierwszym poscie , moja sytuacja finansowa jest tak trudna że bez deklaracji całej kwoty 300 zł nie dam rady pomóc tym biedakom ... więc nie wiem czy właśnie ta Twoja maleńka ( jak piszesz) deklaracja nie przydałaby sie bardziej ... ale zrobisz jak bedziesz uważała . Ja jestem wdzieczna za kazda pomoc . Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natie']mój rozum też krzyczy NIE, ale serce... mam miękkie:( na razie dam 15 zł miesięcznie... więcej naprawdę nie mogę:( mój TZ to mnie chyba zabije:|[/QUOTE]
Ja po cichutku sobie mysle......nie dam rady...... a glosno......poradze sobie.
Glupia jestem wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natie']mój rozum też krzyczy NIE, ale serce... mam miękkie:( na razie dam 15 zł miesięcznie... więcej naprawdę nie mogę:( mój TZ to mnie chyba zabije:|[/QUOTE]


mój nawet nie wie ile mam stałych , bo już dawno byłabym zimnym trupem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']To sa swietne pomysly...... ja pamietam kiedys zakladalam sukienke ktora dopiero co kupilam i na zimne pytanie TZ......co znowu nowa?....szybko wymyslilam...no co Ty..... zobacz... taka stara, ze az metka sie poskrecala od wiszenia w szafie........Lyknal![/QUOTE]

Dobre hehe :turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l:

Link to comment
Share on other sites

[B]Mazowszanko[/B] miło Cię widzieć...odwiedzaj Gizmusia i Naj ...:)

[B]Atulek[/B] ślicznie dziękuję za pieniązki "na drogę" mam nadzieje że takowa będzie...Juz wysyłam konto :)

[B]Aimez_moi[/B] nie wiem czy dobrze zrozumiałam : 10 zł miesięcznie czy po 10 zł "na głowę" na miesiąć ? ;)

[B]Ewuniu[/B] ślicznie dziekuję za bazarek " na podróż" ...obyśmy sie nie pospieszyli za bardzo...

[B]AgaG[/B] oba psiaki sa bardzo trudne ...Gizmuś akceptuje obecnośc tylko Krzysia - swojego dawnego opiekuna ze schroniska . Tylko jemu pozwala się dotknąc ale nie jest wtedy szczęśliwy... Natomiast Naj to totalny dzikus...Z całej gromady Białogonków tylko ona się nie zsocjalizowała ... Naj panicznie boi się ludzi , nie da sie dotknąc nikomu ...

[B]Natie[/B] ślicznie dziękuję za Twoją deklarację :) Ucałuj TZ od Gizmusia i Naj :)

[B]Ewuś [/B]ślicznie dziękuje za Twoją deklarację ;) Buziaczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='john_rambo_tymek'][SIZE=4][FONT=palatino linotype][I][COLOR=#000066][SIZE=4][FONT=palatino linotype][I][COLOR=#000066]"[/COLOR][/I][/FONT][/SIZE]Gizmuś i Naj nigdy nie znajdą domu..."[/COLOR][/I][/FONT][/SIZE]

nigdy nie mów nigdy , jakby się udało ich z tamtąd wyciągnąć to może kiedyś znajdą swojego człowieka, kto wie??[/QUOTE]
Podpisuję się pod tym - tylko tyle chciałam tu napisać... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Po 10zl na nosek.....:) Wiecej juz na prawde nie dam rady. Malutki grosik na podroz juz wyslalam.[/QUOTE]

Aimez_moi, już poprawiłam w rozliczeniu, dziękuję też za grosik na podróż mam nadzieję, że do niej dojdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...