Jump to content
Dogomania

Proszę o pomoc w sprawie pseudo York i Shih Tzu !!!!


punia2010

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam , widzę że tu już zaczyna wszystko cichnąć ... nie dobrze , liczyłam na pomoc a tymczasem nic nie zdziałałam , niestety wiecej zrobić nie mogę będąc poza Polską ... jesli znajdzie sie ktoś do pomocy to super , ale zwątpiłam , zapukałam do tylu ludzi i fundacji i nic , liczę jednak że pociągniecie dalej to dziewczyny i wrazie czego pamiętajcie o tej pseudo .... ja niestety już nic więcej stąd nie mogę poradzić ..... bardzo jest mi przykro i mam żal do tych wszystkich ludzi i organizacji , jak ludzie maja sie przekonać ze pomaganie jest dobre i ze warto, że zawsze pomoc sie znajdzie jak w rzeczywistości tak nie jest .... bardzo mi przykro że ta Polska rzeczywistośc jest taka smutna :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']A ja powiem że jestem bardzo zdziwiona bo prosiłam o kontakt.
Gdyby punia zadzwoniła tak jak obiecał ,byliśmy chętni podjechać i wszystko sprawdzić.[/QUOTE] Może przez Skype się skontaktujcie, bo Punia pisała, że nie pracuje i nie ma pieniędzy na telefony.

Link to comment
Share on other sites

no dokładnie czekm na przelew i dopiero mogę zakupić karte do telefonu i zadzwonić , ale przecież opisałam wszystko czy to nie wystarczy w moim przypadu , możemy porozmawiać na gg lub na priv dogo ... jak tylko bede mogła zadzwonic to się skontaktuje napewno , ale uważam że ten telefon nie jest az tak konieczny , przecież sa różne możliwości porozumienia sie

Link to comment
Share on other sites

Puniu, masz Skype? Możecie się skontaktować jak przez telefonu za darmo przez internet dzięki Skypowi. Tu masz link do programu (instrukcja w jęz. polskim), możesz pobrać i używać za darmo, przyda Ci się także do kontaktów z rodziną i znajomymi w Polsce, nie będziesz musiała płacić za telefony: [URL]http://www.skype.com/pl/download-skype/skype-for-computer/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='punia2010']no dokładnie czekm na przelew i dopiero mogę zakupić karte do telefonu i zadzwonić , ale przecież opisałam wszystko czy to nie wystarczy w moim przypadu , możemy porozmawiać na gg lub na priv dogo ... jak tylko bede mogła zadzwonic to się skontaktuje napewno , ale uważam że ten telefon nie jest az tak konieczny , przecież sa różne możliwości porozumienia sie[/QUOTE]

Punia tak jak Ci pisała CIpaus daj znac na priv jakies namiary na to miejsce. Jestesmy z "poamgajmy Razem -Zwierzeta w Potrzebie " i jesli nikt do tej pory tego nie ruszył to my postaramy sie pomoc a przynajmniej sprawdzic Twoje informacje. Musisz nam jednak przeslac linki, adres itp na pv.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='punia2010']No i już coś wiem . Dostałam info że są zamiary odwiedzić tą "panią hodowczynie"
miałam dziś rozmowe telefoniczną , opowiedziałam wszystko i przesłałam swoje oświadczenie .... [/QUOTE]
Bardzo się cieszę,że jednak udało się tą sprawę ruszyć!:smile: Miejmy nadzieję,że wizyta, będzie początkiem do dalszych działań :kciuki:

Edited by Bogusik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...