Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

11 godzin temu, Jo37 napisał:

Wysłałam parę groszy dla Tinki. Przepraszam ,że tak mało.

Jo37, kochana - dziękujemy bardzo za każdy grosik - a Ty ofiarowałaś jej 23,65 zł. I tak pięknie podpisałaś "Zajączek dla Tink"i! Bardzo dziękujemy! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,07_j4_orig.. Zmniejszam dług Tinkowy :-). W tej chwili Tinka jest na minusie 690 zł. Dzięki Twojej wpłacie ładnie się nam zaokrągliło :-). 

 

11 godzin temu, Livka napisał:

Alfo nasza deklaracja póki co aktualna :)

Livko, Nikus - bardzo serdecznie dziękujemy!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.

10 godzin temu, kasiainat napisał:

Oj Tinka łobuziara :-/

U nas szczekała rano pod drzwiami jak chciała iść na spacer i wieczorem, żeby ją już wpuścić. Lidka spróbuj może radio grające zostawiać . 

Ale pięknie się Tinka u Ciebie prezentuje i Megunia kochana :-)

U nas "przedspacerowo" nie szczeka ale jak zostaje sama to tak. Spokojnie, musi się powolutku przyzwyczaić. Dziś się pytałam sąsiadki to mówiła, że Tinka już mniej szczekała. 

10 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Śliczna Tinusia.Także moja deklaracja aktualna bo dług trzeba jakoś spłacić

Bardzo dziękujemy!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
O 10.04.2016o13:52, Jo37 napisał:

Z przykrością zauważyłam ,że Tina nie dostała przelewu z mojego starego bazarku w kwocie 95.20 zł.

http://www.dogomania.com/forum/topic/333686-zakończony-rozliczamantykwariat-przedświąteczna-edycja-dla-tusi-tiny-i-klusi-do-16-listopada-do-2200/

Jutro wychodzi przelew na 96,00 zł

Bardzo dziękuję w imieniu Tinki. Kasa już na koncie. Biegnę potwierdzić na bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Do Alfy napisałam już jakiś czas temu PW... Ciężko mi, ale muszę napisac i u Tinki. Z powodu poważnych problemów, także finansowych, nie jestem już w stanie płacic stałych deklaracji na Dogo. Tu mam zapłacone stałe do czerwca. Przepraszam Was, Dziewczyny i przepraszam Tinkę.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Elisabeta napisał:

Do Alfy napisałam już jakiś czas temu PW... Ciężko mi, ale muszę napisac i u Tinki. Z powodu poważnych problemów, także finansowych, nie jestem już w stanie płacic stałych deklaracji na Dogo. Tu mam zapłacone stałe do czerwca. Przepraszam Was, Dziewczyny i przepraszam Tinkę.

Elisabetko kochana, przepraszam że odpisałam tak krótko. Bardzo przepraszam...

Kochana - o Tinkę się nie martw  02icon_mryellow.gif. Ona szaleje i ma wszystko w swoim małym, pięknym nosku... Niczym się nie przejmuje i tak ma być. Deklaracje stałe, jak wiesz są już niepotrzebne bo Tinka jest na BDT. Jestem bardzo wdzięczna tym wszystkim, którzy pomagają nam wyzerować konto ale wszyscy wiemy, że to są bardzo indywidualne decyzje i każdy podejmuje je po przeanalizowaniu swoich finansów. A te najczęściej nie są takie jaki byśmy chcieli. Samo życie...

Jednak zaglądaj do nas w miarę możliwości. Tinka bardzo prosi  38uklon.gif.

 

A na razie dla Ciebie Elisabetko - dla dobrego ducha tego, i nie tylko tego wątku, piękne podziękowanie za pomoc dla Tinki 

 

gify kwiaty

Przyjmij od nas wszystkich ten bukiet z życzeniami żeby wszystkie kłopoty wreszcie się skończyły i żebyś miała jak najwięcej powodów do szczerego śmiechu!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sprowokowana pytaniem Mattilu robię rozliczenie Tinkowe :-). Mattilu - masz zapłacone do marca 2016 :-)

 

Na konto suni wpłynęło:

- od Certusiowej 30 zł., 

- od Pauli_t 5 zł.,

- od Dulskiej 20 zł.,

- od Agat21 10 zł.,

- od Nikusa i Livki 55 zł.,

- od Jo37 - z bazarku 96 zł.,

- od Jolanty08  10 zł. 

Razem 226 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!! Zapłaciłam Kasi za końcówkę hotelikowania / od 23.02. do 14.03.2016r. / - 230 zł. Tak więc na chwilę obecną Tinka ma  dług 694 zł.

Biegnę uzupełnić pierwszą stronkę....  

 

Wieści od Tinki będą lada dzień, teraz naprawdę z czasem krucho...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kochani, przepraszam za długie milczenie ale posypało mi się wszystko w życiorysie i mimo, że staram się to jakoś odpowiednio poukładać to ciągle brak mi czasu  0sad.gif.

Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie wpłaty jakie zrobiliście na dług Tinki. Od ostatniego rozliczenia wpłynęło:

- od Malwy  150 zł. / za m-ce od kwietnia do września/ 

- od Certusowej 120 zł. / za cztery miesiące/, 

- od Marudy666 - 40 zł. / za cztery miesiące/,

- od Pauli_t  15 zł. / za trzy miesiące/,

- od Dulskiej 60 zł./ za trzy miesiące/,

- od Magdy222  60 zł. / za dwa miesiące/,

- od Agat21 30 zł. / za trzy miesiące/,

- od Livki i Nikusa 165 zł. / za trzy miesiące/,

- od Jolanty08 30 zł. / za trzy miesiące/

- od Mattilu 100 zł. / za pięć miesięcy/

razem to 770 zł. Chciałabym tu jak najserdeczniej podziękować wszystkim wpłacającym za każdą przekazaną złotówkę, Ogromne dzięki - jesteście kochani wielcy! Dla Was wszystkich piękne podziękowania od Tinki i ode mnie...

rose1__bloomingA.gif

 

Tym sposobem konto Tinki wynosi 76 zł. na plusie hura.gif . A biorąc pod uwagę, że mam do wstawienia paragon od weta za badania - takie podstawowe - Tinki oraz za kropelki na pchełki na 75 zł. o ile dobrze pamiętam to jesteśmy z idalnie wyrównanym kontem!!!! A myślałam, że się nie uda... 

A u Tinki wszystko w porządku. Miesiąc temu byłyśmy we dwie w Tychach. Tina się czuła jak u siebie bo w końcu u siebie była  01icon_lol2.gif. Mam fotki z tej wycieczki i postaram się na dniach je wstawić.

Oczywiście musiałam odwiedzić tyskie schronisko bo wypatrzyłam tam trzy psiaki siedzące za kratami ponad 10 lat. Może spróbujmy im jakoś pomóc? Szczególnie za serce chwycił mnie piękny Grzesiu, od 2006r. w schronisku. Będzie miał lada moment wątek na dogo bo psiak nie ma już siły na czekanie i poddaje się  0sad.gif . Oczywiście, jak tylko założę wątek wstawię link u Tinki bo bardzo będę liczyła na Wasze cenne rady... Na razie jedna fotka Grzesia z dawnych lat: 

  

527cfdc5a553e110f971bfea9bdb9e3d_medium.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...