Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

a ja zapijam leki piwskiem, kawą, co tam akurat mam pod ręką... o zgubnych skutkach mieszania leków z alko przekonałam się tylko po furaginie :angryy: i moja znajoma również, to nie jest mit - sine gęby, jakieś placki na dekolcie, czerwone uszy, uderzenia gorąca - wyglądałyśmy jak spalone na solarium, a wszystko po furaginie branym 2 dni wcześniej w moim przypadku, wypiłam chyba 2 drinki... więc nie polecam :D

odnośnie toru agi, to rodzice tż-ta też właśnie wyłapali za dychę ;) a w Krk na Płaszowie jest Biedronka, gdzie wystawili wielki namiot i mają tam rzeczy z "koszyków" Biedronkowych, tj. właśnie te sezonowe artykuły, promocje, itd. - wszystko co się nie sprzedało, przecenione :D

znajoma ostatnio wyłapała 2 patelnie i dzbanek z mrożącym wkładem, zapłaciła za wszystko chyba 30zł...także krakowiankom polecam skoczyć na Płaszów, może tam będzie jeszcze ten tor ;)

Link to comment
Share on other sites

Rodzice jechali do mnie i zjezzili wszystkie biedry po drodze- nigdzie juz nie ma toru agi :( nic, null, zero :((

TŻ polazł grać w piłkę, Hanka opowiada mi o swojej książeczce w bujaku i macha nogami- bujak sie odsuwa, powędrowała już na środek pokoju :D

Burza nad nami, dobrze ze zdazyliśmy odbębnić drugi spacer :)

I uwaga: 4 LATA zajęło mi namawianie ojca, żeby dał mi się przejechać swoim samochodem, i dzisiaj dostałam ten zaszczyt, bo w piątek jedziemy na 18stkę jego chrzesniaka i tylko ja mam prawka i nie piję :evil_lol: a że do naszego Punciaka się nie zmieścimy, tata ma c5 w kombi to musimy jechać tym większym :D Dzisiaj dał mi na "oswojenie" po wiejskiej drodze. Awwww, pięknie się jedzie, płynnie, wspomaganie kierownicy :loveu: i zestresowany ojciec obok :D Oczywiście u nas wąsko, ujechalam 3 m i juz jakas babka zza zakrętu mi wyjechała, musiała zjechac, ja jakos ominac a tata łzy w oczach :D ale jednak stwierdził na koniec, że jednak najwidoczniej po nim mam talent do jazdy. o :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']Ale tak świetnie się jechało :loveu: Już nie mogę się doczekać piątku, jak bede jechać z nimi do kuzyna :D znaczy podejrzewam, że Tata pojedzie a ja bede wracac jak on juz bedzie wyluzowany po % :D[/QUOTE]

Tylko nie daj ponieśc się emocjom i fantazji w czasie tej jazdy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Tylko nie daj ponieśc się emocjom i fantazji w czasie tej jazdy :evil_lol:[/QUOTE]
Spokooojnie, od wypadku,. jak budynek chcialam autem przestawic, jezdze juz duuuuzo ostrożniej- mimo, że nigdy nie jezdzilam jak wariatka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']Spokooojnie, od wypadku,. jak budynek chcialam autem przestawic, jezdze juz duuuuzo ostrożniej- mimo, że nigdy nie jezdzilam jak wariatka :D[/QUOTE]


:evil_lol:

ale jak wsiądziesz do takiej fury to wyobraźnia może zacząć działać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ojciec aż tak nie pije :D szczerze mówiąc to takiego pijanego widzialam go 2-3razy :D smieszny jest. Jak raz tak z moim TZ pil, wtedy pierwszy raz u mnie bocowal, to sie urżnął i drinka mi zrobil. Mocny byl jak diabli, najmocniejszy jaki pilam w życiu. Od WLASNEGO OJCA :]

Link to comment
Share on other sites

Nienie nie :) chociaz kaszki jej juz daje i kleik ryżowy. Dzisiaj bardzio ladnie pierwszy raz zjadla cala porcję kaszki ryzowo kukurydzianej z bananem. Aż sie cieszyla jak sie lyzeczka zblizala, jutro dam zdjecia, pękałam z dumy!:) do tej pory byl ryk po 4lyzeczkach

Link to comment
Share on other sites

Łapcie Haniszcza jka kaszke wcina ;) Na wieczór dostaje jednak MM bo po kaszce budziła sie dwa razy a na MM tylko raz sie obudzi i spi do rana.Kaszke wiec dostaje na "obiadek" :)


[video=youtube;QmPAFvAXG5E]https://www.youtube.com/watch?v=QmPAFvAXG5E&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...