Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

A możesz zadzwonić do Kasi?

Kasia nie chce kasy może;)

Kasia ze mną rozmawiała i miała się odezwać:):) ponieważ tego nie zrobiła to wysłałam normalną opłatę za hotel, jeśli będzie różnica załatwimy ją w następnym miesiącu:):) wiem , że miała wstawić scan za wizytę u weta, ale dogo teraz szwankuje, sama nie moge ogarnąć tych zmian, może Kasia też ma problem z tym. Ogólnie wiem, że u Klusi i Pandusi jest wszystko w porządku:):) Chciałabym jesienne zdjęcia dziewczyn!! Kasiu prosimy o nie:):):)

Link to comment
Share on other sites

Kasiu! bardzo proszę rozpisz wszystkie koszty, nie rozumiem wpisu z postu, w którym piszesz o wakacjach dziewczyn ??? bardzo proszę odezwij się na wątku ! tutaj jest więcej osób, które wspomagają finansowo obie dziewczyny i chcą wiedzieć co się dzieje z pieniędzmi, potwierdź chociaż otrzymanie wpłaty za hotel za X :):)

Link to comment
Share on other sites

Jak się miewa Klusia?

CZEKAMY NA KASIĘ:) niech napisze parę słów o dziewczynach:):) prosimy o zdjęcia aktualne:):)  mamy zaległe wpłaty za weta, Kasia miała rozpisać wszystko na wątku:):) i nic!  bardzo prosimy  :modla:  :modla:  :modla:  :modla:  ostatnio jak rozmawiałam z Kasią mówiła, że wszystko u nich OK!!! Kasiu co się dzieje? 

Link to comment
Share on other sites

Brakuje mi czasu. Końcówka poprzedniego tygodnia i ostatni tydzień były dość czasochłonne i jak sobie pomyslałam, że jeszcze muszę otworzyć net, to niedobrze mi się robiło. 

U dziewczynek naprawdę wszystko ok. Otrzymałam wszystkie miesięczne opłaty : i sierpniową i wrzesniową i październikową i rzecz jasna poprzednie też.

Danusiu, zdanie o wakacjach było takie z przymrużeniem oka. Skoro ja wyjechałam, to jeśli dziewczynki również wyjechały ( wprawdzie do hoteliku), to nazwałam to jako "wyjazd na wakacje". 

Tak, jak napisałam opłatę na październik dostałam. Pozostało do dopłacenia za: pobyt w hoteliku ( 2 x 2 doby)  80 zł. + szczepienie p-ko wściekliźnie 25 zł - 22 zł  ( 4 doby, których Klusia nie była u mnie, bo była w hoteliku ) = 83 zł. 

Skończył się dziś specyfik na stawy przesłany Klusi przez Maćka777 - miał niby starczyć na 2 m-ce, ale jakoś tak się rozmnażał, mimo codziennego używania.  Wydaje mi się, że troszkę mniej te łapki jej drżą. Na razie mogę jej dawać artroblock, który kiedyś kupiłam dla siebie i mojej Bajki. Ale może Maciek podsunąłby pomysł, gdzie kupić ten koński specyfik.

Wklejam rzecz jasna kilka jesiennych zdjęć. Dwa z nich ( kojce ) są zdjęciami archiwalnymi, bo w chwili obecnej kojce te nie wyglądają już tak, jak na zdjęciach - Dziewczynki stwierdziły, że czas wielki zębami i łapkami zrobić mały "remoncik".  Ale ogólnie ściany i drzwi kojca stoją, buda też.       

 

4362a59365646bdem.jpg

 

bd6f6101c9c637eam.jpg

 

To zaswiadczenie o szczepieniu 

 

490c0745676e0fb6m.jpg

 

Paragon  

 

c04acfdbbbe6044em.jpg

 

16d6c87fbc37e512m.jpg

 

f332bb27b5e709d0m.jpg

 

Skończyły się gruszki, ale mamy jeszcze jabłonkę do opędzlowania

 

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d46d04a7c3392621]d46d04a7c3392621m.jpg[/URL]

 

Z tego krzewu z tyłu został tylko pieniek a ścianka z prawej strony nie ma już 1/3 tych drewnianych klapek. 

 

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6a95acc40a5baa58]6a95acc40a5baa58m.jpg[/URL]

 

Kojec dziewczynek i obok kojec Lenki 

Link to comment
Share on other sites

Ale Cortaflex na długo wystarczył  :mdleje:  Nie rozcieńczałaś z wodą? :evil_lol:

Można go kupić bez problemu np na allegro:

http://allegro.pl/promocja-20-equine-cortaflex-ha-solution-946ml-i4682467908.html

Gdzieś czytałem, że powinno się robić miesięczne przerwy i chyba już przyszedł ten czas bo to już ponad 3 miesiące podawania ;)

 

Kluska wcinająca jabłka - bezcenna :)

Link to comment
Share on other sites

Brakuje mi czasu. Końcówka poprzedniego tygodnia i ostatni tydzień były dość czasochłonne i jak sobie pomyslałam, że jeszcze muszę otworzyć net, to niedobrze mi się robiło. 

U dziewczynek naprawdę wszystko ok. Otrzymałam wszystkie miesięczne opłaty : i sierpniową i wrzesniową i październikową i rzecz jasna poprzednie też.

Danusiu, zdanie o wakacjach było takie z przymrużeniem oka. Skoro ja wyjechałam, to jeśli dziewczynki również wyjechały ( wprawdzie do hoteliku), to nazwałam to jako "wyjazd na wakacje". 

Tak, jak napisałam opłatę na październik dostałam. Pozostało do dopłacenia za: pobyt w hoteliku ( 2 x 2 doby)  80 zł. + szczepienie p-ko wściekliźnie 25 zł - 22 zł  ( 4 doby, których Klusia nie była u mnie, bo była w hoteliku ) = 83 zł. 

Skończył się dziś specyfik na stawy przesłany Klusi przez Maćka777 - miał niby starczyć na 2 m-ce, ale jakoś tak się rozmnażał, mimo codziennego używania.  Wydaje mi się, że troszkę mniej te łapki jej drżą. Na razie mogę jej dawać artroblock, który kiedyś kupiłam dla siebie i mojej Bajki. Ale może Maciek podsunąłby pomysł, gdzie kupić ten koński specyfik.

Wklejam rzecz jasna kilka jesiennych zdjęć. Dwa z nich ( kojce ) są zdjęciami archiwalnymi, bo w chwili obecnej kojce te nie wyglądają już tak, jak na zdjęciach - Dziewczynki stwierdziły, że czas wielki zębami i łapkami zrobić mały "remoncik".  Ale ogólnie ściany i drzwi kojca stoją, buda też.       

 

4362a59365646bdem.jpg

 

bd6f6101c9c637eam.jpg

 

To zaswiadczenie o szczepieniu 

 

490c0745676e0fb6m.jpg

 

Paragon  

 

c04acfdbbbe6044em.jpg

 

16d6c87fbc37e512m.jpg

 

f332bb27b5e709d0m.jpg

 

Skończyły się gruszki, ale mamy jeszcze jabłonkę do opędzlowania

 

d46d04a7c3392621m.jpg

 

Z tego krzewu z tyłu został tylko pieniek a ścianka z prawej strony nie ma już 1/3 tych drewnianych klapek. 

 

6a95acc40a5baa58m.jpg

 

Kojec dziewczynek i obok kojec Lenki 

witajcie dziewczyny:):) fajnie, że u Was wszystko w porządku:) jeśli dobrze doczytałam to jeszcze musimy dopłacić KIUSCE 83,-zł. :):) teraz biegnę na wątek PANDUSI:):)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że obecny tydzień będzie luźniejszy, to wkleję nowe zdjęcia - robione w niedzielę. Oczywiście większość z nich, to Klusia w jabłusiach  :kiss_2: . Maciek, dzięki za cenną radę, co do leku. Rozpuszczałam wodą ?????????? - W ŻYCIU !!!!!!!   :madgo: . Po prostu się mnożyło  :kiss_2:  

Link to comment
Share on other sites

Olenki posty, bardzo mnie ożywiają   :lmaa: . Olenuś, jak w następne, upalne lato zrobisz sobie wycieczkę przez gorące miasta, to myślę, że się spotkamy   :klacz:   :kiss_2:

 

Bardzo śmieszne! :pissed: 
Przez lata będzie sie nabijać z moich wycieczek zamiast nad morze to do miasta w wakacje :krach:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny! a ja miałam wczoraj wolne DEN i miałam Kasi zrobić przelew, ale niestety nie zrobiłam:(:( za to wiem, że będę miała wnusię:):):) byliśmy na USG a wieczorem z wrażenia zapomniałam:):) bardzo się cieszę!!!!! od razu mówiłam, że chcę dziewczynkę:):) sama mam 2 córcie:):) później doszłam do wniosku, że ponieważ to ich pierwsze dziecko a nasze wnucze, to niech będzie tylko zdrowe!! Marzenia babcine się spełniają:):) BABCIE GÓRĄ!!!! z radości wszystkich całuję i ściskam:):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...