Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

[quote name='Gosiapk']Przesłodką ma minkę na pierwszej fotce :)
Ona ma ogłoszenia?
A co to za piesulek ten rudasek obok Klusi?[/QUOTE]

Klusia ma ogłoszenia,na bieżąco odnawiane,ale ani jednego tel,nikt nie chce naszej Kluski ... :(
jeśli ktoś jednak chciałby porobić ogłoszenia to jak najbardziej skorzystamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']możemy spróbować:):) to kto deklaruje skromny grosik! ciekawe ile kosztowałby Kluski pobyt w hoteliku.....[/QUOTE]

Trzeba by poszukać na forum info o hotelikach w waszej okolicy i jakie ceny dla bezdomniaków są. Zazwyczaj można jakąś ulgową cenę dostać.

Wiem, że fajne ceny znajdowała ocelot, ale to w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego, a to jednak dość duży kawałek drogi od was.
Dokładnie to było 150 zł, więc cena bardzo bardzo przystępna.

Większość hotelików to niestety w okolicach 300 zł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']ile Kluska wazy ? chodzi mi o to, jakiej wielkości jest
gluchypies- chodzi Ci pewnie o hotelik u Amadorki ? bo jest k. Tomaszowa Mazowieckiego i wczoraj tam bylam po psa-Oskarka[/QUOTE]

No chyba tak, wiem, że już kilka piesków tam pojechało z wątków ocelot i właśnie taka super cena była :) Więc pewnie da się znaleźć taki hotelik niedrogi, kwestia jak szybko i czy będzie blisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']No chyba tak, wiem, że już kilka piesków tam pojechało z wątków ocelot i właśnie taka super cena była :) Więc pewnie da się znaleźć taki hotelik niedrogi, kwestia jak szybko i czy będzie blisko.[/QUOTE]

Ciekawi mnie tylko jakie w tej cenie otrzymuje się warunki dla psa, jaką opiekę i formę rozrywki. Na cuda nie ma co liczyć, ale pewnie i tak lepsze niż w schronie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Ciekawi mnie tylko jakie w tej cenie otrzymuje się warunki dla psa, jaką opiekę i formę rozrywki. Na cuda nie ma co liczyć, ale pewnie i tak lepsze niż w schronie:roll:[/QUOTE]

gdybym miala hotelik też bym za dużo kasy nie brała a warunki dawała najlepsze jak tylko bym mogla, wiec moze w tym hoteliku tez tak jest ?? to że mało biorą wcale nie znaczy, ze warunki są okropne . . .. . jesli to znana i zaufana osoba, to nie czekac tylko zapytac czy jest wolne miejsce !

kingo - to wychodzi ok. 360 zl miesiecznie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']gdybym miala hotelik też bym za dużo kasy nie brała a warunki dawała najlepsze jak tylko bym mogla, wiec moze w tym hoteliku tez tak jest ??[/QUOTE]
Oby tak było:)
Jednak patrząc realnie - z czegoś trzeba żyć. Jeśli nie z hotelu to ze zwykłej pracy. Zdarzają się też tanie "przechowalnie psów". [U]Absolutnie nikomu niczego nie zarzucam ani nie doszukuje się dziury w całym.[/U] Jestem po prostu ciekaw czy hotel za 150 zł może dorównać takiemu za 350:roll: Jest to możliwe - wystarczą dobre chęci i jakieś dodatkowe dochody - np renta lub wyższe zarobki innego domownika:)

Link to comment
Share on other sites

U Buni na watku tak pusto. :-( Zapraszam do niej:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249813-BUNIA-Niewielka-kudłata-sunia-bez-oczka-szuka-dobrego-domu?p=21731793#post21731793"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post21731793[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

maćku - Tak, rozumiem, że z czegoś trzeba żyć, ale może właśnie Ci ludzie mają jeszcze inne dochody ???
o to mi chodzi, że jeśli hotelik jest tani, nie znaczy że warunki są złe . . . mmoże poprostu mają inne dochody . . . ;) albo to dodatkowa działalność . .. .

i na co zdecydowałyście ? który hotelik ?zapytałyście o wolne miejsce w tym tanim hoteliku ? ale pamiętajcie, ma być to zaufana osoba . . .
bo to najważniejsze . . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']maćku - Tak, rozumiem, że z czegoś trzeba żyć, ale może właśnie Ci ludzie mają jeszcze inne dochody ???
o to mi chodzi, że jeśli hotelik jest tani, nie znaczy że warunki są złe . . . mmoże poprostu mają inne dochody . . . ;) albo to dodatkowa działalność . .. . [/QUOTE]
Ale ja nie powiedziałem, że tanie jest złe. Specjalnie właśnie podkreśliłem to. Nie czepiam się zanim nie będę miał powodu. Nie jestem drugą [B]xxxx52[/B]:D Chciałem tylko przez to powiedzieć, że cieszyłbym się jeśli ktoś by pokazał, że taniej też można psy hotelować w niegorszy sposób. Tyle, że z racji mojej pracy, słyszałem różne historie i czasem oglądałem ich skutki. Jeśli to sprawdzony hotel to tylko się cieszyć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']a u Ciebie ile za dobę dla takiej kluseczki ?? rozumiem, ze miałaby pokoik ??[/QUOTE]
Nie jest to 150 zł:oops:;)
Miałaby pokoik i stałe wyjście na wybieg (fotki w banerku).

Cena jak dla Klusi to 450 zł + 60 zł za karmę, jeśli nie podsyła się własnej. Zawsze można zadzwonić do właścicielki i ponegocjować. Zwłaszcza jeśli lubi inne psy. Jednak domyślam się, że nie tego przedziału cenowego szukacie:roll:

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że będzie bardzo trudno zebrać 510zł stałych deklaracji na hotel. Nie wiem czy ktoś się podejmie ewentualnie samemu płacić tą kwotę lub jej większość, gdy deklaracje się wykruszą, a z czasem zawsze się wykruszają. Tym bardziej, że to starsza sunia i dojdą niedługo koszty weterynaryjne. Należy także wziąć pod uwagę, że jest to piesek starszy i może nigdy nie znaleźć SD.

Może uda się znaleźć DT (ewentualnie z niewielką dopłatą np. 100zł miesięcznie) lub/i z dostarczaniem karmy i opłatą kosztów weterynaryjnych. To byłoby idealne rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Obawiam się, że będzie bardzo trudno zebrać 510zł stałych deklaracji na hotel. Nie wiem czy ktoś się podejmie ewentualnie samemu płacić tą kwotę lub jej większość, gdy deklaracje się wykruszą, a z czasem zawsze się wykruszają. Tym bardziej, że to starsza sunia i dojdą niedługo koszty weterynaryjne. Należy także wziąć pod uwagę, że jest to piesek starszy i może nigdy nie znaleźć SD.

Może uda się znaleźć DT (ewentualnie z niewielką dopłatą np. 100zł miesięcznie) lub/i z dostarczaniem karmy i opłatą kosztów weterynaryjnych. To byłoby idealne rozwiązanie.[/QUOTE]
Uzbierać 510 zł od zera to prawie graniczy z cudem:shake: Zwłaszcza na początku roku.
DT byłby najlepszy, ale wiadomo jak to jest...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...