Jump to content
Dogomania

staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wszyscy tak pewnie mysleli, ale wiesz on był u nich 9 lat, więc nie wiem naprawde jak to mozliwe, zeby to wszystko dopiero teraz wyszło :shake: Kazio chodził sam po ulicy i zgłosila nam to Pani z nami zaprzyjaźniona, biedny :-(

Link to comment
Share on other sites

Spoko, spoko ;) Ja już z Sylwią jestem w kontakcie, tylko trzeba skombinować transport do niej, żeby Kazio trafił do DT. A jesli chodzi o decyzje schroniska, to musicie wziąść pod uwagę, że jest to pies od własciciela i prawdę mówiąc schronisko nie może podejmowac decyzji związanych z tym psiakiem , bo żeby odebrać właścicielowi psa to trzeba mnie decyzje prezydenta miasta, w ogóle to wszystko jest bez sensu... Ale spoko napewno to załatwimy ;)

Link to comment
Share on other sites

pójdziemy do Pani Prezydent i ładnie naświetlimy sprawę :evil_lol: nie no podobno Pani Szulik jest osobą z którą da się coś załatwić- tak przynajmniej słyszałam od paru osób więc myślę że jest do załatwienia a z resztą to że my o tym wiemy nie znaczy że właścicielka o tym wie że musimy mieć decyzję prezydenta :evil_lol: (żartuje oczywiście :P to by było trochę nie fair :P )

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek jestem w Warszawie wiec odpada ale we wtrorek szykuje sie po niego.
Mam nadzieje ze nic sie juz nie zmieni na jego niekorzysc :angryy:
W domu juz ustalone ze we wtrorek jade po Kazika ( nie zadnego Killera -stb killer?:evil_lol: )

Jesli komus cos pasuje po drodze to ok:razz:

Link to comment
Share on other sites

Mysia we wtorek wybieram sie po Kazia do schronu i przekaze go wieczorem Sylwii, w zwiazku z czym mam do ciebie prosbe zebys poinformowala schronisko ze go odbieram. Nie chcialabym sytuacji ze dojade na miejsce i dowiem sie ze psiak nie zostanie mi wydany :( i mam pytanie czy Kazio ma swoja obroze :???: jesli nie to potrzebowalabym wiadomosci jaki ma obwod szyi :roll:
We wtorek bede tak kolo 16:00 - potrzebowalabym jakiegos malego drogowskazu jak mam sie tam dostac :oops: bede jechac autobusem z Katowic 6 albo 840.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']Mysia we wtorek wybieram sie po Kazia do schronu i przekaze go wieczorem Sylwii, w zwiazku z czym mam do ciebie prosbe zebys poinformowala schronisko ze go odbieram. Nie chcialabym sytuacji ze dojade na miejsce i dowiem sie ze psiak nie zostanie mi wydany :( i mam pytanie czy Kazio ma swoja obroze :???: jesli nie to potrzebowalabym wiadomosci jaki ma obwod szyi :roll:
We wtorek bede tak kolo 16:00 - potrzebowalabym jakiegos malego drogowskazu jak mam sie tam dostac :oops: bede jechac autobusem z Katowic 6 albo 840.

Pozdrawiam[/quote]

Jeśli jedziesz z Katowic autobusem to wysiadasz na pętli autobusowej Geothego napewno nie przeoczysz bo to duże jest. Gdy wyjdziesz z busa zapytaj ludzi gdzie staje tramwaj [B]5 [/B]to jest 3-4 minuty od pętli autobusowej. Musisz niestety wsiąść w tramwaj i jechac dalej.. on do schdoniska jedzie 15 miut. Musisz wyjść na pętli tramwajowej ona jest jednak mniejsza i radzę Ci stanąc koło kierowcy lub kogoś zapytać gdzie masz wysiaść bo jedziesz do schroniska, ludzie policzą Ci przystanki ;) gdy wysiądziesz z tramwaju musisz się kawałeczek wrócić, ale dosłownie troszkę, możesz przejść przez ogródki działkowe lub isc w stronę drogowskazu który wisi na drzewie (on wskazuje drogę do schroniska) idziesz cały czas prosto, będziesz słyszeć psy.

Jeśli w wtorek będę wolna o tej godzinie mogę Cie odebrać z geothego.

Link to comment
Share on other sites

Byloby super gdybysmy mogly obie tam podejsc bo jak wiekszosc kobiet mam problemy z orientacja w terenie hihi ;) :D wazna jednak jest sprawa obrozy bo od mojej Fazy to bedzie za mala a nie wiem jak obroza od Bolka wiec sobie pomyslalam ze jesli Kazio nie ma zadnej obrozy to dostanie ode mnie prezencik na dobry poczatek :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']Byloby super gdybysmy mogly obie tam podejsc bo jak wiekszosc kobiet mam problemy z orientacja w terenie hihi ;) :D wazna jednak jest sprawa obrozy bo od mojej Fazy to bedzie za mala a nie wiem jak obroza od Bolka wiec sobie pomyslalam ze jesli Kazio nie ma zadnej obrozy to dostanie ode mnie prezencik na dobry poczatek :D[/quote]

W wtorek miałam jechać rano do schroniska do Rudy śl. ale odwołuje bo jade wybrać okulary :/ ale pewnie na 16 będę gotowa, wyciągnę mamę rano... jednak dam Ci jeszcze znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...