Jump to content
Dogomania

staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='zaba14']To bardzo dobrze że są i tacy hodowcy! jednak ja pisze z własnego doświadczenia, bo na dogo nie raz był pies rasowy z tatuazem a i tak hodowca albo nie chciał, albo po prostu nie mógł wziąć psiaka..[/quote]


z tym sie zgodze ale nadal uwazam ,ze to [B]priorytet aby sprawdzic tatuaz[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_Zabrze']jak już Ci napisałam Kazio nie ma tatoo :shake:[/quote]


własnie sprawdzalam u mojej 12 letniej suki ani śladu po tatoo, w takim razie po co wogole oznaczanie w tak idiotyczny sposob skoro u 3-5 letniego psa to nie jestesmy w stanie tego odczytac lub tatoo zupełnie zanika nie pozostawiajac po sobie sladu.

Nic sie nie mart bede probowała ustalac w inny sposob.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Hodowców staffików to i ja znam :cool1:

A tatuaż ważna sprawa by sprawdzić.

Anitko - czyżbyś uwazała że zaniżam norme psów, że mam tylko 2?[/quote]


hmmm, jakby to powiedzieć...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kasia - on taki mały i biedny i staruszek:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To, ze staruszek to jak dla mnie ideał... :loveu:

Ale musiałabym jednak Mambę oddać...
A w sumie zgłosił się po nią fajny domek i Beata mnie namiawia by ją oddać. Ale ja się wstrzymuję do diagnozy czy coś jej dolega.

Link to comment
Share on other sites

Więc mamy dobre wieści :loveu:

Otóż, ruda76 czyli Sylwia zgodziła się tymczasowo przygarnąć Kazia do siebie i od niej będziemy szukać domu.

Pozostaje kwestia transportu ;)

Sylwia może Kazia wziać nawet dziś :cool1: Nie ma jednak mozliwości pojechania obecnie po psiaka.

Jeżeli ktoś ma możliwość przywiezienia psa do Łodzi to super, albo chociaż gdzieś bliżej.

W ostateczności, my z BeataA w sobotę jedziemy do Krakowa przez Dąbrowę Górniczą. Jeśli ktoś dowiózłby nam Kazia te 33km z Zabrza do Dąbrowy to my przywieziemy Sylwi Kazia.

Link to comment
Share on other sites

widzę,że kółko wzajemnej adoracji bulowatych się powiększa - i dobrze!:multi:

ruda - czy ty wiesz co robisz???? czy będziesz w stanie go potem oddać??? jak zobaczysz te oczka zamglone wpatrzone w siebie? ten merdający bez ustanku ogonek kiedy do niego będziesz mówić????:evil_lol:

jak ja lubię te domki tymczasowe dla bulkow!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']widzę,że kółko wzajemnej adoracji bulowatych się powiększa - i dobrze!:multi:

ruda - czy ty wiesz co robisz???? czy będziesz w stanie go potem oddać??? jak zobaczysz te oczka zamglone wpatrzone w siebie? ten merdający bez ustanku ogonek kiedy do niego będziesz mówić????:evil_lol:

jak ja lubię te domki tymczasowe dla bulkow!:loveu:[/quote]


andziu chyba zapomniałas o tym ze mam w domu 2 staffiki:loveu: wiec wiem co one potrafią :cool3:
ale jak bede miała problem z oddaniem go wyłacznie do dobrego domu to kiedy moj stary spakuje walizki i zostane z tym stadem sama to szybciutko sobie przypomnę;) \

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Więc mamy dobre wieści :loveu:

Otóż, ruda76 czyli Sylwia zgodziła się tymczasowo przygarnąć Kazia do siebie i od niej będziemy szukać domu.

Pozostaje kwestia transportu ;)

Sylwia może Kazia wziać nawet dziś :cool1: Nie ma jednak mozliwości pojechania obecnie po psiaka.

Jeżeli ktoś ma możliwość przywiezienia psa do Łodzi to super, albo chociaż gdzieś bliżej.

W ostateczności, my z BeataA w sobotę jedziemy do Krakowa przez Dąbrowę Górniczą. Jeśli ktoś dowiózłby nam Kazia te 33km z Zabrza do Dąbrowy to my przywieziemy Sylwi Kazia.[/quote]

Jesli chodzi o nastepna sobote to moge porozmawiac z moim M. moze uda mi sie go przekonac ;-)

Link to comment
Share on other sites

Zaraz zmienię tytuł ;)

[img]http://img79.imageshack.us/img79/5315/dscf0014to5.jpg[/img]

[img]http://img253.imageshack.us/img253/1218/dscf0017lf7.jpg[/img]

Kazio jest bardzo czyściutkim psiakiem, nie załatwia się w boksie, trzeba go na spacerki zabierać ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam do mojego M. i jesli nie wypadnie mu jakas niespodziewana robota to w sobote przewieziemy psiaka :p jesli moj M. by nie mogl to ja moge psiaka przewiezc autobusem (jesli to nie bedzie 6:00 rano bo inaczej bedzie mi ciezko pojechac z katowic do zabrza a potem przez katowice do dabrowy g. :eviltong: ) ...
Bardzo prosze o PW pod koniec tygodnia Doddy zebysmy mogly sie jakos konkretnie umowic na dowiezienie mordziaka ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']Dzwonilam do mojego M. i jesli nie wypadnie mu jakas niespodziewana robota to w sobote przewieziemy psiaka :p jesli moj M. by nie mogl to ja moge psiaka przewiezc autobusem (jesli to nie bedzie 6:00 rano bo inaczej bedzie mi ciezko pojechac z katowic do zabrza a potem przez katowice do dabrowy g. :eviltong: ) ...
Bardzo prosze o PW pod koniec tygodnia Doddy zebysmy mogly sie jakos konkretnie umowic na dowiezienie mordziaka ;-)[/quote]


Tengusia skad Ty jestes? ja bym nie chciała czekac do konca tygodnia i napewno stane na głowie aby go zabrac wczesniej.
Mam tylko taki problem ze:
-w najgorszym razie dojade do Katowic- i tu prosba czy chociaz ktos da rade do katowic go podwieźć?
-mysle ze jak nawet po niego dojade to bedzie to w godz wieczornych czyli ok 20,00 lub bardzo wczesnie rano:roll:

tak to własnie wyglada

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam w katowicach i jesli bys sie zdecydowala to moge podjechac po psiaka tyle ze pracuje do 14:00 wiec pytanie do ktorej schronisko jest czynne zeby wydali mi psiaka :???: druga sprawa mam w domciu juz dwa amstaffy takze do twojego przyjazdu musialabym pospacerowac z psiakiem po katowicach bo Bolek raczej nie zniosl by rywala w domu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']Ja mieszkam w katowicach i jesli bys sie zdecydowala to moge podjechac po psiaka tyle ze pracuje do 14:00 wiec pytanie do ktorej schronisko jest czynne zeby wydali mi psiaka :???: druga sprawa mam w domciu juz dwa amstaffy takze do twojego przyjazdu musialabym pospacerowac z psiakiem po katowicach bo Bolek raczej nie zniosl by rywala w domu :shake:[/quote]


jejku super:multi: Jesli chodzi o godz pracy schronu to trzeba zadzwonic do załozycielki watku ,w pierwszym poscie podała namiary( moge to ja ustalic) natomiast jesli chodzi o moj przyjazd to ja z Łodzi moge wyjechac ok 17,30-18 i prosto do Kazika.
Do Katowic mam chyba prosta droge wiec nie powinnam jechac dlugo moze 1,5 h-2,h.
Ustaliłybysmy tylko dzien tygodnia ale to zalezy kiedy bede miała dowieźć Nanę do Warszawy.

Jesli mozesz to podaj mi na pv namiary do siebie.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...