Jump to content
Dogomania

staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)


Mysia_

Recommended Posts

dziewczyny, ja spróbuje wykombinować jakiś transport samochodem do Katowic, bo będę we wtorek w schronisku (skoro Ania idzie po okulary:eviltong: ). Obroza to nie problem, ale najważniejsze, żeby miał kaganiec do pociągu, poszukam takiego, ale nie wiem czy znajdę... Napiszcie mi swojego (ruda76 i tengusia, jakby mój transport nie wypalił) numery na pw.
Sylwia o której mogłabyś być w Katowicach? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mycha wyslalam ci pw z telefonem, co do kaganca to Sylwia do katowic przyjezdza samochodem, wiec kaganiec nie bedzie konieczny ;) chyba ze twoj transport nie wypali to wtedy ja bede go potrzebowac zeby przejechac autobusem - ale to tez nie problem, dla pewnosci wezme kaganiec do pracy zeby moc jakby co odrazu po pracy pojechac po Kazia ;) co do obrozy to nie mam zadnej ktora moglabym wziasc, a ze dzisiaj wydalam na Boleslawa 80zl u weta (i konca tych wydatkow narazie nie widac :( ) to chec sprezentowania Kaziowi obrozy legla w gruzach :(

Pozdrawiam i czekam jutro na wiadomosci ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']Mycha wyslalam ci pw z telefonem, co do kaganca to Sylwia do katowic przyjezdza samochodem, wiec kaganiec nie bedzie konieczny ;) chyba ze twoj transport nie wypali to wtedy ja bede go potrzebowac zeby przejechac autobusem - ale to tez nie problem, dla pewnosci wezme kaganiec do pracy zeby moc jakby co odrazu po pracy pojechac po Kazia ;) co do obrozy to nie mam zadnej ktora moglabym wziasc, a ze dzisiaj wydalam na Boleslawa 80zl u weta (i konca tych wydatkow narazie nie widac :( ) to chec sprezentowania Kaziowi obrozy legla w gruzach :(

Pozdrawiam i czekam jutro na wiadomosci ;)[/quote]

kup cos taniego ale bezpiecznego i odpowiedniego to oddam Ci pieniadze.
Nie musi to byc skorzana obroza moze byc jakis skaj czy cos podobnego wazne aby solidne.
Ja mam odpowiedni sprzet wiec to kwestia bezpiecznego dotarcia z nim do mnie do Katowic.
Jesli masz cos ad amstaffa to spokojnie rozmiar dobry dla Kazia.

Ja na obrozy stb przewoziłam pitbulla Jarkana z Pabianic;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']kup cos taniego ale bezpiecznego i odpowiedniego to oddam Ci pieniadze.
Nie musi to byc skorzana obroza moze byc jakis skaj czy cos podobnego wazne aby solidne.
Ja mam odpowiedni sprzet wiec to kwestia bezpiecznego dotarcia z nim do mnie do Katowic.
Jesli masz cos ad amstaffa to spokojnie rozmiar dobry dla Kazia.

Ja na obrozy stb przewoziłam pitbulla Jarkana z Pabianic;)[/quote]

No okay jakbym jechala po niego to wstapie do zoologicznego ale to juz teraz od mychy zalezy czy zalatwi transport ;-) moze bys zadzwonila do niej i ustalila dokladnie co dalej zeby jutro wszystko poszlo tak jak nalezy i zeby Kazio nie musial juz siedziec w tym okropnym miejscu :(

Link to comment
Share on other sites

Tengusia ok ja do niej zadzwonie ale jade teraz autem i jest straszny szum wiec jak dojade do domu to na spokojnie zadzwonie.
Ja zgodnie z jej prosba tez wysłałam na pv nr do siebie.
Mam nadzieje ze tym razem nie bedzie zadnych zmian :angryy: i jak rano sie okaze ze nie ma transportu to Ty na nic nie czekaj tylko proszę Ci jedz po niego.

Trudno najwyzej sobie pospacerujecie kochani troszkę w tych katowicach.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja w domu mam solidną obrożę skórzaną po tymczasowym psie, szerokość chyba 2,5 lub 3 cm i jest dość długa, ale czy wejdzie na jego szyje to nie wiem, jeśli pies pojedzie autobusem to ja przekaże tą obroże Tengusi ...

Tengusa jakby co to o której TY byłabyś w Zabrzu na geothego ??

edit:
szerokość obroży to 3 cm a długość 60 (tzn. jest ciut dłuższa ale mierzyłam do ostatniej dziurki na którą da się zapiąć)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Ja w domu mam solidną obrożę skórzaną po tymczasowym psie, szerokość chyba 2,5 lub 3 cm i jest dość długa, ale czy wejdzie na jego szyje to nie wiem, jeśli pies pojedzie autobusem to ja przekaże tą obroże Tengusi ...

Tengusa jakby co to o której TY byłabyś w Zabrzu na geothego ??

edit:
szerokość obroży to 3 cm a długość 60 (tzn. jest ciut dłuższa ale mierzyłam do ostatniej dziurki na którą da się zapiąć)[/quote]

Wazna jest teraz decyzja Mychy czy zalatwila transporto czy nie ... ja w zabrzu bede albo o 15:14 albo o 15:44 w zaleznosci czy kierowniczka pusci mnie wczesniej z pracy czy nie :roll: byloby dobrze gdybys mi dala namiary do siebie na pw wtedy moglabym jutro wyslac ci smska o ktorej bede ;-)

Link to comment
Share on other sites

No i stalo sie zakochalam sie po same uszeta :loveu: :loveu: :loveu: Kazio jest wyjatkowym psiakiem i do ostatniej chwili jak chlopak rozwalil sie na tylnim siedzeniu samochodu Sylwii mialam watpliwosci czy go oddac czy tez zostawic :cool3: ale stalo sie i Kazio pojechal a mi sie tylko lezki w oczkach kreca :placz:

Psiak jest poprostu nie do opisania, mala slodka swineczka ktorej poprostu nie sposob nie pokochac :loveu: spokojny, stabilny (w porownaniu do moich potforkow) i taki otwarty, szczery :loveu: poprostu nie sposob tego opisac slowami ... juz po pierwszej godzinie szedl za mna tak jakby znal mnie od lat, lasil sie, lizal, i chcial byc jak najblizej :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Oddajcie mojego Kazia :placz: :placz: :placz: :placz:

Sylwia pisz koniecznie jak chlopak zniosl podroz :cool3: no i foteczki tez musisz koniecznie podeslac, bo inaczej :mad:

Link to comment
Share on other sites

Kazio jest juz w domu tymczasowym cały ale niekoniecznie zdrowy.
Przyjechał bardzo przeziebiony ( zeby nie nazwac tego inaczej) z metrowym gilem z nocha , temp i zainfekowanym gardłem.
Ponad to on jest chyba po jakims urazie bo w bardzo dziwny sposob wyrzuca przednie łapy a palcami zaciaga po podłodze.
Efekt jest taki ze środkowe paluszki u obu łap maja paznokcie zdarte do zera i widoczne zaczerwienione wewnatrz ( nerwy)
Zamiata tez prawa tylnia lapą.

Tengusia to ze on po drodze wielokrotnie ksztusił się i zwracał to jest wynik infekcji gardła.;)

Teraz Kazio jest ze mna w pracy i niebawem jedziemy do weta:cool3: na postawienie fachowej diagnozy i napewno porcje zastrzykow ;)

Dalsze info: po powrocie od weta:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Chce[B] podziękowac Tengusi[/B],że odebrała Kazia ze schronu i była zmuszona spacerowac z nim dłuzszy czas az do naszego przyjazdy:calus: i w imieniu Kazia za podarowanie super zabawki ,ktora z racji choroby nie wzbudza narazie zainteresowania ale jak wyzdrowieje napewno sie przyda.

[B]Oldze[/B] :calus: ,ze wybrała się ze mna dla towarzystwa i zajeła się kotkiem ktorego miałysmy okazje wziac na stopa :evil_lol: i podwieźć do Katowic.
Moze nienajlepszy z niej pilot ale wazne sa chęci a z reszta jakos dałysmy sobie rade:eviltong:

I wszystkim ktorzy przyczynili sie do zmiany sytuacji życiowej staffiora mam nadzieje , ze na lepsza:razz:

Link to comment
Share on other sites

och ty...!
gadasz cala droge, a potem zdziwienie, ze pilot sie zgubil :)
zreszta ja nigdy nie mowilam, ze ze mnie orzeł w orientacji w terenie :)
sama zabladzilam juz nie jeden raz :)
Ale polecam sie na przyszlosc do kazdej podróży z toba cioteczko. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olgaj']och ty...!
gadasz cala droge, a potem zdziwienie, ze pilot sie zgubil :)
zreszta ja nigdy nie mowilam, ze ze mnie orzeł w orientacji w terenie :)
sama zabladzilam juz nie jeden raz :)
Ale polecam sie na przyszlosc do kazdej podróży z toba cioteczko. :)[/quote]

dzieki , dzieki

:modla: :modla: :modla: :modla: teraz to tylko z alterem w droge do Wawy:multi: Moze się wreszcie uda ale to do ciotki Beatya a tam to juz niedługo w ciemno bedziemy trafiały:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...