Jump to content
Dogomania

staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tengusia']Sylwia coz ja moge napisac, ten psiak zostanie w moim serduchu do konca mojego zycia :loveu::loveu::loveu:

byl taki biedny i taki kochany ... teraz jest juz poprostu kochany i szczesliwy :loveu::loveu::loveu:[/quote]

wiem, wiem a Ty zawsze w moim:loveu: za to, że poświeciłas swoj czas i spacerowałas bidulo parę godzin z nim po miescie.
A teraz mam tego kochanca:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']smiej sie smiej, biedny kaziu dostal od kozla becki, a Ciebie to smieszy ;D

a tak swoja droga jak jechalam z kaziem tramwajem to wzbudzal zainteresowanie ludzi, mimo ze smierdzial to nikt nic nie powiedzial, raczej chcieli go glaskac ;D[/quote]

zabcia Tobie tez oczywiscie nie zapomnę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[CENTER][FONT=Monotype Corsiva][SIZE=7][COLOR=#800000][B]Wszystkiego naj naj naj lepszego, dużo zdrowia, pomyślności z okazji Dnia Wielkiej Radości życze Wam Wesołych Świąt ;-)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Monotype Corsiva][SIZE=7][COLOR=#800000][B]Dominika, Marcin, Cyprian wraz ze zwierzakami Fazą i Bolkiem ;-)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/424/3db00a381d5d3358.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Mysia_']piękny!! :)[/QUOTE]

Mysia piękny to on juz raczej nie jest :) ale upierdliwy :), wciaz tak samo za mną wyje ale koffam go bardzo, bardzo .Juz taki dziadzius z niego, zęby mu wypadają ale sznurkiem się czasami szarpie z sukami. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...