Jump to content
Dogomania

Mały, słodki Lucky mieszkał w szałasie z gałęzi. Już szczęśliwy w DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

  • Replies 745
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję Kochane za przybycie i oferowaną pomoc!!!!!
[quote name='Livka']Dzień Dobry :):):)
Poproszę księgową o nr konta dla szczęściarza ;)[/QUOTE]

Dziękuję serdecznie w imieniu Luckyego (chyba zmienię pisownię na Laki), zaraz wyślę nr konta

[quote name='kiyoshi']zaglądam do Was dziewczyny...niesamowite- jak go znalazłyście?? w takie norce...i jaki on pomysłowy, że sam sobie taki piękny schron stworzył...

Trzymam kciuki za pieska!![/QUOTE]

Madziakato dowiedziala się o psiaku przy okazji akcji z innym bezdomniakiem.

Agusia i Myszka wczoraj wyruszyły na poszukiwania i Aga wyciągnęła malca z tego "szałasiku".

Podobno widok leżącego w nim Luckiego był straszny!!!

[quote name='malagos']Jestem i ja na zaproszenie :)
Ryjek Luckiego jak mojej Zulki, ta sama rasa
A kto ten szałasik w lesie mu zrobił?[/QUOTE]

Nie znam szczegółów, ale podobno jakiś pan zrobił ten "szałasik"

Gdyby nie fakt, że Laki był dokarmiany przez ludzi z tego baru pewnie by biedak nie przetrwał.
[quote name='halszka']Przyszłam i ja do szczęściarza,ponieważ Dianka już w domku przenoszę swoje skromne 10zł stałej na Luckiego :) jeżeli będą potrzebne ogłoszenia oczywiście pomogę :)[/QUOTE]
Dzięki Halszko!!!!
Ogłoszenia też będą potrzebne!!! Z góry dziękuję, zawsze można na Ciebie liczyć!!!
Na razie dziewczyny intensywnie szukają DT i przygotowują bazarek dla Robina, znalezionego w tych okolicach, co Laki.
Jak tylko będzie DT i Laki zaliczy kąpiel i sesję zdjęciową można będzie ruszyć z ogłoszeniami.
[quote name='ajw']Dzień dobry :)[/QUOTE]

Z nowych wieści:

Role nieco się odwróciły.

Laki po powrocie ze spacerku podszedł do Kajtusia merdając ogonkiem, a Kajtuś zaczął warczeć.

Laki schował się za kanapę.

Laki przespał całą noc na posłanku, a jak rano się obudził i usłyszał słowa TZ-a "Cześć Laki, jak się spało?"

tak się cieszył, mordka mu się śmiała, dupka kręciła z radości:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neelith']Mówię dzień dobry z rana i zastanawiam się, jak dziś sytuacja na linii Lucky Krecik kontra Kajtuś?
Widoki na DT już bardziej klarowne?[/QUOTE]

Witaj Neelith!!!

Co do widoków na DT to jeszcze nic nie wiem, jak będą jakieś konkrety dziewczyny dadzą znać.

Laki właśnie się przeniósł na posłanko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neelith']Pierwsza noc na posłanku od nie wiadomo jak długiego czasu... Wczoraj jeszcze siedział skulony w szałasiku, na takim zimnie, licząc na jakieś resztki jedzenia, a dziś już w cieple, bezpieczny i radosny. Naprawdę i Krecik i Szczęściarz z niego![/QUOTE]

To prawda, łezka mi się w oku kręci, gdy patrzę, jak się przeciąga na posłanku, jak się cieszy, gdy się go głaszcze, czy mówi do niego.

Kochany maluszek.

Jak sobie pomyślę ile jest psów koczujących nie wiadomo gdzie i marznących w schroniskach to żyć mi się odechciewa.....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki bardzo Wam dziękujemy za przybycie do Krecika :) zawsze możemy na Was liczyć:loveu::loveu::loveu:
Małgoś ten szałasik zrobił mu pan, który tam pracuje;)

Bardzo się wzruszyłam dzisiaj jak zadzwoniłam do Gabi a ona powiedziała mi, że Lacky tak bardzo się cieszył jak rano się obudził :loveu:
Gabrysia mówiła mi jeszcze, że on tak bardzo pilnuje się na spacerkach, że trzeba bardzo uważać, żeby go nie nadepnąć. Cały czas jest przy nodze, praktycznie wchodzi między nogi.

Dobra lecę jeszcze na wątek Dianki i wracam do robienia zdjęć na bazarek dla kolegi Krecika z tamtych okolic;)
Może zajrzycie dziewczynki, tam jest jakaś plaga wyrzuconych psów na ulicę :(:(:(


[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249116-ROBIN-pies-cudo-z-Siewierza-prosi-o-deklaracje-by-mie%C4%87-szanse-na-DOM[/url]

Link to comment
Share on other sites

[I][COLOR=#000000]"Laki przespał całą noc na posłanku, a jak rano się obudził i usłyszał słowa TZ-a "Cześć Laki, jak się spało?""

[/COLOR][/I][COLOR=#000000]Chyba pierwszy raz w życiu. Jeszcze do niedawna budził się sam w kupce gałęzi....[/COLOR][I][COLOR=#000000][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Zaglądam do Lakusia. Gabi może byś mogła nakręcić filmik komórką?, ale byśmy się ucieszyli widząc taką kręcącą dupkę :loveu:[/QUOTE]

My będziemy dzisiaj Gabi to spróbujemy nakręcić filmik ;)
Cały czas próbujemy załatwić małemu DT, trzymajcie kciuki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...