Jump to content
Dogomania

Los na loterii wygrała - w Tarnowskich Górach zamieszkała!!! Wierka już w DS :):):)


Kejciu

Recommended Posts

[quote name='Mattilu']Wierka jest mala i ladna i prawie mloda![/QUOTE]
Oczywiście, że jest ładna, mała i młoda - tyle, że dla nas, ale wiekszość ludzi "ładna i młoda" rozumie całkiem inaczej niestety :(

[quote name='malagos']To dobrego dnia życzę, i tygodnia całego![/QUOTE]
A wzajemnie :)

Link to comment
Share on other sites

witam po przerwie. Kto już zauważył ,że w albumie są zabawy Wieruszki z kongiem? :)

 

Tydzień temu miałam telefon w jej sprawie, pan z rybnika pytał przede wszystkim czy ona mogłaby poczekać na niego aż wróci z urlopu czyli za 2 tyg. Umówiłam się z nim ,że zadzwoni po wakacjach i wtedy porozmawiamy. pytał o procedury adopcyjne , ale niestety mało o Wierkę. Wątpię żeby zadzownił, ale kto wie....

 

Wiera ma się dobrze, biega , skacze, psiaki rozgania jak za bardzo nad jej głową hałasują. Rozmawiałam też z redaktorem naszej lokalnej gazety a propos wierkowego ogłoszenia i może ono iść dopiero w przyszłym numerze tj w połowie października.

 

Karma dotarła , przelew również . Dziękuję bardzo:)

 

Przy okazji proszę o udostępnianie Wierki na fb i zapraszam na nasz profil

 

https://www.facebook.com/udexterki/photos/a.324277251030967.1073741829.323405407784818/324282247697134/?type=1&theater

 

2dbnwwp.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przez czysty przypadek odnalazłam wątek - żyć się odechciewa! :(

Kliknij w swoja nazwę uzytkownika na górze po prawej stronie, tam wybierz "moja zawartość" i są tam wszystkie subskrypcje.

 

Jeśli chcesz sobie zaznaczyć wątek to po prawej stronie na górze masz "śledź ten temat" i będzie juz w subskrypcji jak zaznaczysz.

 

Link to comment
Share on other sites

To już wiem, ale nie wszystkie wcześniej subskrybowane wątki się tam "przekleiły" :( A dziś rano wyskoczył mi komunikat, że dogo to zgłoszona witryna dokonująca ataków! Weszłam na własną odpowiedzialność, bo mi się bazarek skończył i muszę rozliczać, to teraz po lewej stronie nadal mam komunikat, że atakuje, a po prawej, że to nie jest witryna dokonująca ataków. I co? Można nie zgłupieć?...!

Link to comment
Share on other sites

To już wiem, ale nie wszystkie wcześniej subskrybowane wątki się tam "przekleiły" :( A dziś rano wyskoczył mi komunikat, że dogo to zgłoszona witryna dokonująca ataków! Weszłam na własną odpowiedzialność, bo mi się bazarek skończył i muszę rozliczać, to teraz po lewej stronie nadal mam komunikat, że atakuje, a po prawej, że to nie jest witryna dokonująca ataków. I co? Można nie zgłupieć?...!

Jak zwykle chcą coś ulepszyć, a wyszło jak wyszło :(

 

Wejdź sobie na stare dogo bo działa ;) na administracji jest link

Link to comment
Share on other sites

Ta też zgłoszona jako dokonująca ataków!

A da się przenieść cały bazarek z tej starej dogomanii na nową?...

U mnie w explorerze nie mam info o atakach, w mozilli i chrome mam info.

 

A cholera wie, czy się da przenieść, tego to nie wiem :(

Chyba trzeba do admina napisać i się upewnić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...