Jump to content
Dogomania

Los na loterii wygrała - w Tarnowskich Górach zamieszkała!!! Wierka już w DS :):):)


Kejciu

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Wrocku, ogarnij się - gdzie drugą taką kochaną i miłą sunię znajdziesz!?!?!?!? ;)[/QUOTE]
To znaczy, że ogloszenia są na Wrocław ?

Link do hoteliku Dexterki w pierwszym poscie nie działa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Robimy ogłoszenia na kilka miast, cisza totalna niestety :([/QUOTE]
Jak Ty tu jesteś to sunia napewno doskonale wyogłaszana :lol:

Zastanawiam się czy tytuł [B]Idealna sunia szuka idealnego domu[/B] nie onieśmiela ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Jak Ty tu jesteś to sunia napewno doskonale wyogłaszana :lol:

Zastanawiam się czy tytuł [B]Idealna sunia szuka idealnego domu[/B] nie onieśmiela ?[/QUOTE]

Wszystkie ogłoszenia Wiery są z takim tytulem ? Chodzi mi ten idealny dom... może się czepiam ale to chyba może onieśmielać potencjalne domki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Wszystkie ogłoszenia Wiery są z takim tytulem ? Chodzi mi ten idealny dom... może się czepiam ale to chyba może onieśmielać potencjalne domki :roll:[/QUOTE]



nie nie wszystkie :)
wydaje mi się że tytuł ma przyciągnąć i że ten nie onieśmiela :)
ale to moje zdanie a każdy ma prawo mieć inne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Dopisałam z Ziutki i mojego bazarku ogłoszeniowego 132zł

link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252924-koooniec-rozliczam-!!!-20-OGŁOSZEŃ-3-ZŁ-!!!!![/URL][/QUOTE]
Git malyna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Dopisałam z Ziutki i mojego bazarku ogłoszeniowego 132zł

link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252924-koooniec-rozliczam-!!!-20-OGŁOSZEŃ-3-ZŁ-!!!!![/URL][/QUOTE]
Jeśli dobrze widzę, to Wiera nie ma stałych deklaracji ?
Jest utrzymywana dzięki bazarkom dobrych Cioteczek ?
Na karmę wpłacacie pieniążki czy wysyłacie ją ?

[quote name='Mattilu']Wieruszko, moze Tobie trzeba wykupic ogloszenia w jakiejs gazecie? Bo Ty sie nadajesz do domku starszych ludzi a tacy czesto z internetem sa na bakier...[/QUOTE]
To bardzo dobry pomysł.

Edited by barb
dodanie cytatu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Jeśli dobrze widzę, to Wiera nie ma stałych deklaracji ?
Jest utrzymywana dzięki bazarkom dobrych Cioteczek ?
Na karmę wpłacacie pieniążki czy wysyłacie ją ?


To bardzo dobry pomysł.[/QUOTE]



Wierka nie ma deklaracji, jest utrzymywana dzięki bazarkom, z karmą różnie zależy jak w danej chwili jest nam wygodniej :)
Właśnie zamówiłam Wierce 3kg Butchers za 25zł i będę polować na jaką okazję na większy worek w dobrej cenie lepszej karmy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...