Jump to content
Dogomania

Los na loterii wygrała - w Tarnowskich Górach zamieszkała!!! Wierka już w DS :):):)


Kejciu

Recommended Posts

Z bazarku Terensi mamy 108,50zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252696-Gryzaczki-i-smaczki-dla-ogonk%C3%B3w%21%21%21%21-Pr%C3%B3bki-karm-do-11-maja"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252696-Gryzaczki-i-smaczki-dla-ogonk%C3%B3w%21%21%21%21-Pr%C3%B3bki-karm-do-11-maja[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Dla Wierki wpłynęło od Mattilu 30,50zł oraz 80,61zł na wyróżnienia do gazety.
bardzo dziękujemy![/QUOTE]

[quote name='kejciu']Z bazarku Terensi mamy 108,50zł [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252696-Gryzaczki-i-smaczki-dla-ogonków!!!!-Próbki-karm-do-11-maja[/URL][/QUOTE]
Bardzo...bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Z bazarku książkowo-ciasteczkowego dla Wieruszki uzbierało się 116,30 zł. Bardzo prosze o podanie nr konta i potwierdzenie wpływu pieniązków na bazarku (w moim podpisie)[/QUOTE]

bardzo dziękuję - już wysyłam numer konta :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Z bazarku książkowo-ciasteczkowego dla Wieruszki uzbierało się 116,30 zł. Bardzo prosze o podanie nr konta i potwierdzenie wpływu pieniązków na bazarku (w moim podpisie)[/QUOTE]


Potwierdzone - pieniążki zapisane w poście rozliczeniowym bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Wieruszka ma się dobrze, ale martwi mnie to ,że jej psiapsiólki znajdują nowe domy , a ona biedna nadal czeka. Najpierw Lisia pojechała do ds, pamiętacie jak się przytulały? Potem Pchełka pojechała do ds , a teraz Koko. Zastanawia mnie czemu nikt nie chce tak słodkiej suni? Było kilka telefonów ostatnio, ale niestety nic konkretnego. Jestem ciekawa czy ogłoszenia w gazecie pomogą "człowiekowi Wierci " ja odnaleźć? Można spróbować dodać jeszcze ogłoszenie na 24opole.pl może tam ktoś ją wypatrzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']Wieruszka ma się dobrze, ale martwi mnie to ,że jej psiapsiólki znajdują nowe domy , a ona biedna nadal czeka. Najpierw Lisia pojechała do ds, pamiętacie jak się przytulały? Potem Pchełka pojechała do ds , a teraz Koko. Zastanawia mnie czemu nikt nie chce tak słodkiej suni? Było kilka telefonów ostatnio, ale niestety nic konkretnego. Jestem ciekawa czy ogłoszenia w gazecie pomogą "człowiekowi Wierci " ja odnaleźć? Można spróbować dodać jeszcze ogłoszenie na 24opole.pl może tam ktoś ją wypatrzy.[/QUOTE]

Też sie Madziu nad tym zastanawiamy, czemu nikt nie chce Wieruszki :(
Podobno czarne psy nie są adopcyjne, ale dla mnie to goowno prawda!
Każdy pies jest adopcyjny, czy to czarny, biały, rudy czy zielony - koniec kropka.

Znajdziemy Wieruszce TEN DOM, nie ma innej opcji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Pewnie, że nie ma!
Wszystko wskazuje na to, że moja CZARNA tymczaska dziś domek znalazła, więc i Wierce się uda, UDA!!![/QUOTE]
Pewnie, że sie uda, tego musimy sie trzymać :)
Widocznie to jeszcze nie TEN czas i musimy jesio chwilunie poczekać cierpliwie, ooo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...