Jump to content
Dogomania

Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)


andzia69

Recommended Posts

Dzwonilam dzisiaj, jest w porządku. Ale trudno zapanowac nad temperamentem Nikolca.

 

co to znaczy? moze z bolu jest pobudzony? pierwsze dni sa trudne dla pacjenta po zabiegu, nawet w warunkach domowych, a coz dopiero w hotelu

 

moze by się przydały jakieś leki przeciwbolowe i uspakajające trochę, zeby go wyciszyc z deczka

 

No myślę, że weterynarz nie sadysta i dał przeciwbólowe.

 

Przecież to normalne ,że pewno go nerwy biorą,bo i szwy ciągną....spokojnie,będzie dobrze.

 

Ja też jestem w kontakcie z wiosną

Niko dostaje w zastrzykach antybiotyk o przedłużonym działaniu i środki p/bólowe

Według wiosny nie odczuwa silnego bólu. W miarę spokojnie śpi i bardzo chętnie się rusza.

Myślę, ze gdyby go bolało nie chciałby biegać, bo w czasie ruchu brzuch bolałby bardziej (tak przynajmniej było ze mną po operacji ;))

Nikodem po prostu niezbyt dobrze znosi ograniczenie ruchu

Jutro czwarta doba po zabiegu, jeśli (tffu, tffu) nic nieoczekiwanego się nie wydarzy, to za 6-7 dni będzie miał zdjęte szwy i będzie mógł swobodnie sobie potruchtać ;)

 

A teraz ta mniej przyjemna kwestia ...

Dostałam skany 2 rachunków do zapłaty

Pierwszy jest za RTG łap, który odbył się już dość dawno i opiewa na 194 zł

Drugi za operację - 561,60 zł

W sumie mamy na już do zapłaty 755,60 zł

 

Prosimy o pomoc !!!

Taka kwota to więcej niż 3/4 miesięcznego budżetu Skarpety, nie damy rady opłacić całości :(

Liczę, że uda nam się jakieś 200 zł dostać z akcji Kalendarz owczarkowy`2015 na forum owczarek.pl, ale to ciągle mniej niż połowa potrzebnej kwoty

Link to comment
Share on other sites

Mam kilka rzeczy, ktore nadałyby sie na bazarek, ale jest tego mało !!!

Moze jakis wspólny ? Czy ktos ma pomysł ?

Bazarki ostatnio idą marnie, szczególnie te z ciuchami :(

 

Rzeczywiście, te z ciuchami idą tragicznie. Choć serce mnie boli, kiedy sprzedaję nowy ciuch firmowy za 20 zł a taki sam widzę w sklepie za 200 zł na wieszaku. Głupio nawet przed darczyńcami. Ja mogę zorganizowac kolejny i dołączyć fanty. Muszę niestety zbierać też fundusze na Misie, bo obecnie mam 10 psów na swoim utrzymaniu. Misie są niestety na karmie specjalistycznej i to już kolejna karma specjalistyczna, którą muszę kupować. O podkładach, leczeniu już nawet nie wspominam

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odbyła się rozmowa z potencjalnym domem z Warszawy. Pani jest w porządku, ale w domu są dwa yorki samce.

Założeniem było szukanie dla Niko domu, w którym miałby "święty" spokój. Niestety w przypadku yorków jest to niemożliwe.

Niko byłby w kojcu, co dodatkowo pogarszałoby sytuację. Na całym terenie czułby zapach yorków.

Dlatego Robert uważa, że nie jest to odpowiedni dom dla Niko.

 

Martwi mnie natomiast fakt, że Pani z Warszawy jest przekonana, że Niko pojedzie do niej. To znaczy, Pani jest podobno umówiona na odbiór Niko, za 2 tygodnie. Nie wiem, jak wyglądają sprawy w rzeczywistości.

 

Jak wygląda sytuacja z domem w Katowicach?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odbyła się rozmowa z potencjalnym domem z Warszawy. Pani jest w porządku, ale w domu są dwa yorki samce.

Założeniem było szukanie dla Niko domu, w którym miałby "święty" spokój. Niestety w przypadku yorków jest to niemożliwe.

Niko byłby w kojcu, co dodatkowo pogarszałoby sytuację. Na całym terenie czułby zapach yorków.

Dlatego Robert uważa, że nie jest to odpowiedni dom dla Niko.

 

Martwi mnie natomiast fakt, że Pani z Warszawy jest przekonana, że Niko pojedzie do niej. To znaczy, Pani jest podobno umówiona na odbiór Niko, za 2 tygodnie. Nie wiem, jak wyglądają sprawy w rzeczywistości.

 

Jak wygląda sytuacja z domem w Katowicach?

 

Dom w Katowicach czeka, żeby poznać Niko

Chcemy prosić o możliwość zapoznania w GOSTARZe pod okiem Roberta - jeśli się zgodzi ;)

Wiosna jest gotowa przywieźć Nikolca na tą "randkę"

 

Dom spod Warszawy czeka ewentualnie jako "drugi w kolejce"

Jak dotąd nie było z nimi żadnych wiążących ustaleń. Stanęło na tym, że stawiają kojec, potem wizyta p/a, a na końcu decyzja

W międzyczasie możliwe zapoznanie z Niko tzn. taka wizyta bez zobowiązań w hotelu i spędzenie z Nikolcem trochę czasu

Rozmawiałam wczoraj długo z p. Grażyną i potwierdziłam te ustalenia.

Ku mojej radości p. Grażyna zgodziła się ze mną, że jeśli Niko ma szansę na warunki, które będą dla niego lepsze, to trzeba spróbować

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj próbuję się właśnie skontaktować z wiosną, żeby zapytać o Nikolca

Mam nadzieję, że dziś mi się uda

Ja zadzwoniłam przed chwilą, bo wiadomo, juz sie zaczełam martwic.

Wszystko jest w porządku, za pare dni pojadą na kontrolę i do sciagniecia szwów :)

Link to comment
Share on other sites

Humorek jest u Nikusia? Nie interesuję się szwami?

 

Zaglądam i o zdrowie pytam;-)

 

Jak ostatnio pytałam, to humorek był jako taki ;) Szwy nadal na swoim miejscu ;)

Będę dzwonić znowu :)

 

Z 1 bazarku dla Niko uzbierało się 130 zł, z drugiego około 30 zł -trwa realizacja zmówień, z trzeciego też będzie ok, 30 zł -jeszcze trwa, na razie trwają wysyłki. DONnka, czy przesłać Ci już te 130 zł, czy po rozliczeniu tych dwóch twających całość?

 

Dziękujemy Kasiu, bardzo !!!!

Możesz wysłać już, bo termin płatności faktur nas goni :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...