Jump to content
Dogomania

Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)


andzia69

Recommended Posts

[quote name='DONnka']Wizyta odbędzie się dzisiaj około 16.30[/QUOTE]

Wizyta się odbyła. Przeprowadziła ją Edyta Lutkiewicz
Niestety potwierdziły się moje wątpliwości
Totalny niewypał :(
[SIZE=3][B]Argo nadal szuka domu !!!

Najwyższy czas pomyśleć o bazarku. Arguś ma 0 zł na koncie :placz:
Musimy uzbierać na opłatę hotelową za maj
Czy ktoś może podarować jakieś fanty ???
[/B][/SIZE]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Wizyta się odbyła. Przeprowadziła ją Edyta Lutkiewicz
Niestety potwierdziły się moje wątpliwości
Totalny niewypał :(
[SIZE=3][B]Argo nadal szuka domu !!!

Najwyższy czas pomyśleć o bazarku. Arguś ma 0 zł na koncie :placz:
Musimy uzbierać na opłatę hotelową za maj
Czy ktoś może podarować jakieś fanty ???
[/B][/SIZE][/QUOTE]


czyli nawet innego psa nie można polecić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']
[SIZE=3][B]Argo nadal szuka domu !!!

Najwyższy czas pomyśleć o bazarku. Arguś ma 0 zł na koncie :placz:
Musimy uzbierać na opłatę hotelową za maj
Czy ktoś może podarować jakieś fanty ???
[/B][/SIZE][/QUOTE]

Moze chociaz jakis cegiełkowy na poczatek ???????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Moge zrobic cegielkowy ale dzis nie dam rady, moze w niedziele? chyba ze ktos mnie wyprzedzi...[/QUOTE]

Dzięki[B] Doda_[/B] :)
Kolejka jak widać się nie ustawia, więc na pewno zdążysz :happy1:
Ja organizuję fanty na bazarek na FB. Pasja obiecała, że pomoże :)
Jeśli ktoś chciałby podarować coś na bazarek dla Argusia, to proszę o zdjęcia na adres: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']DONnka pamiętasz, że coś Ci podesłałam na bazarek. Powtórzyć?[/QUOTE]

Nie trzeba [B]Beatko[/B] :) Jakże mogłabym zapomnieć o takim fajnym fanciku :happy1:
Wystawimy na pewno :)
Potrzebujemy jednak więcej fantów :roll:
Ja coś u siebie jeszcze wygrzebię, ale nie wszystkie moje fanty nadają się na bazarek na FB np. używane ciuchy raczej odpadają

Link to comment
Share on other sites

Ja już zbieram fanciki :) Znajomi tez poinformowani.

Ja też dostałam dzisiaj zawału jak odebrałam telefon.Patrzę dzwoni pan z Dęblina ,odbieram,a Pan "no i co będzie ten piesek???",ja tłumaczę ,ze musi się odbyć wizyta i że pewno lada dzień Marzenka do pana zadzwoni,a on "była jakaś pani wczoraj i już jej mówiłem ,bo budy nie mam ,że piesek bedzie [B]przywiązany w kotłown[/B]i na razie,a potem luzem,luzem będzie ze mną podróżował..."

Potem już się dowiedziałam,ze jest hak ,a do haku miałby być przywiązany łańcuchem Argo! DRAMAT!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Wysłałam Ci maila DONnko.[/QUOTE]

Dostałam [SIZE=3][B]Belu[/B][/SIZE] od Ciebie i od [B]betki[/B] - bardzo Ci dziękuję za fanciki :loveu:
Zdjęcia tych książek, które się nie sprzedały chyba mam :)
Chciałabym jutro otworzyć ten bazarek, bo po weekendzie krucho będzie u mnie z czasem :oops:
Liczę, że dobrzy ludzie (czytaj: Pasja Hera i parę innych znajomych z FB :cool3:)pomogą rozsyłać i reklamować :happy1:


[quote name='PaSja Hera']Ja już zbieram fanciki :) Znajomi tez poinformowani.

Ja też dostałam dzisiaj zawału jak odebrałam telefon.Patrzę dzwoni pan z Dęblina ,odbieram,a Pan "no i co będzie ten piesek???",ja tłumaczę ,ze musi się odbyć wizyta i że pewno lada dzień Marzenka do pana zadzwoni,a on "była jakaś pani wczoraj i już jej mówiłem ,bo budy nie mam ,że piesek bedzie [B]przywiązany w kotłown[/B]i na razie,a potem luzem,luzem będzie ze mną podróżował..."

Potem już się dowiedziałam,ze jest hak ,a do haku miałby być przywiązany łańcuchem Argo! DRAMAT![/QUOTE]

Za jedno jestem temu Panu wdzięczna ;)
Że w rozmowie z osobą wizytującą był szczery :happy1:
Jak p. Edyta relacjonowała przebieg wizyty to włos mi się na głowie jeżył :crazyeye:
Z tym hakiem w kotłowni, do którego miałby być Arguś przywiązywany, to oczywiście tylko do czasu aż "nabierze do Pana szacunku " :roll:
Mnie Pan nie wspominał o tej odkrywczej "metodzie" radzenia sobie z psem
I wiecie co jest najgorsze ? Ten Pan naprawdę nie widział niczego złego w tym, co zamierzał zgotować dla Argo :roll:
Tak czy siak dziś powiedziałam mu, że nie dostanie Argusia i nie mam mu do zaproponowania żadnego innego psa i skasowałam jego numer telefonu

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze niesprzedane fanty od Doris Niny z Owczarka, minus dwa kremy do rak, ktore upchnelam w handlu obnosnym, mam kase za nie. No i te super paputki z zimowego bazaru, w oryg. opakowaniu, do podgrzewania w mikrofali. Z tym, ze rzeczy musialabym komus dac, albo wyslac dopiero w czerwcu, mam wyjazd w piatek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Mam jeszcze niesprzedane fanty od Doris Niny z Owczarka, minus dwa kremy do rak, ktore upchnelam w handlu obnosnym, mam kase za nie. No i te super paputki z zimowego bazaru, w oryg. opakowaniu, do podgrzewania w mikrofali. Z tym, ze rzeczy musialabym komus dac, albo wyslac dopiero w czerwcu, mam wyjazd w piatek.[/QUOTE]

[B]Ewuś[/B], bazarek potrwa do końca maja
Kiedy będziesz w czerwcu ?
Jesli na początku, to pasuje :happy1:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Za jedno jestem temu Panu wdzięczna ;-)
Że w rozmowie z osobą wizytującą był szczery :happy1:
Jak p. Edyta relacjonowała przebieg wizyty to włos mi się na głowie jeżył :crazyeye:
Z tym hakiem w kotłowni, do którego miałby być Arguś przywiązywany, to oczywiście tylko do czasu aż "nabierze do Pana szacunku " :roll:
Mnie Pan nie wspominał o tej odkrywczej "metodzie" radzenia sobie z psem
I wiecie co jest najgorsze ? Ten Pan naprawdę nie widział niczego złego w tym, co zamierzał zgotować dla Argo :roll:
Tak czy siak dziś powiedziałam mu, że nie dostanie Argusia i nie mam mu do zaproponowania żadnego innego psa i skasowałam jego numer telefonu [/QUOTE]

Eeeeee tam :diabloti: "ludzki pan" :diabloti: Na miarę Średniowiecza :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nie zmienimy mentalnosci ludzi jeszcze przez dzięsięciolecia.
Bylam jakis czas temu na wizycie p/a dla ONka. Samotny facet na rencie, podobno inzynier. Duzy dom i ogrod, ale uwaza, ze miejsce owczarka jest w budzie. Nie na łancuchu, ale w budzie, a nie w domu.
" gdybym chcial psa do domu to bym wział ratlerka, albo yorka"
I co takiemu zrobisz ? Nie dostal oczywiscie tego ONka, ale pewnie wezmie ze schronu...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']
Liczę, że dobrzy ludzie (czytaj: Pasja Hera i parę innych znajomych z FB :cool3:)pomogą rozsyłać i reklamować :happy1:

Z pewnścią ,moje zapaszki już czekają.Teraz będą w nowych odlotowych kompozycjach zapachowych ;)


Za jedno jestem temu Panu wdzięczna ;)
Że w rozmowie z osobą wizytującą był szczery :happy1:
Jak p. Edyta relacjonowała przebieg wizyty to włos mi się na głowie jeżył :crazyeye:
Z tym hakiem w kotłowni, do którego miałby być Arguś przywiązywany, to oczywiście tylko do czasu aż "nabierze do Pana szacunku " :roll:
Mnie Pan nie wspominał o tej odkrywczej "metodzie" radzenia sobie z psem
I wiecie co jest najgorsze ? Ten Pan naprawdę nie widział niczego złego w tym, co zamierzał zgotować dla Argo :roll:
Tak czy siak dziś powiedziałam mu, że nie dostanie Argusia i nie mam mu do zaproponowania żadnego innego psa i [B]skasowałam jego numer telefonu[/B][/QUOTE]

Ja numer zostawiłam,na przyszłość,zeby pamiętać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']mam troszkę fantów - wysłać ? czy porobić zdjęcia?[/QUOTE]

[quote name='DONnka']Masz profil na fb, więc zrób zdjęcia i wstaw na bazarek :)
Jak będzie gotowy, zaproszę Cię na niego obowiązkowo :happy1:[/QUOTE]

Obowiązkowo :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Masz profil na fb, więc zrób zdjęcia i wstaw na bazarek :)
Jak będzie gotowy, zaproszę Cię na niego obowiązkowo :happy1:[/QUOTE]

znaczy gdzie mam wstawić? mogę linka?

Donka - czy możesz zapytać tej osoby z Dęblina, czy nie zrobiłaby wizyty dla Buliona ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']znaczy gdzie mam wstawić? mogę linka?

[B]Donka - czy możesz zapytać tej osoby z Dęblina, czy nie zrobiłaby wizyty dla Buliona ?[/B][/QUOTE]

Ok, zapytam
Podaj adres i link do wątku psa

[quote name='PaSja Hera']jak będzie bazarek podamy linka ,póki co Marzena ma dużo na głowie.[/QUOTE]

Przepraszam, ale wczoraj otrzymałam bardzo złą wiadomość i jestem w rozsypce ... :roll:
Postaram się zebrać do kupy i jak najszybciej otworzyć ten bazarek na FB

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam mój debiutancki bazarek cegiełkowy dla Argusia.
Zaglądajcie,prosze...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253209-Kup-szanse-pechowemu-ONkowi-to-tylko-5-z%C5%82-bazarek-dla-Argo-do-31-05-br?p=22159611#post22159611[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...