Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Mma wpłatę 90 zł od farmerka63 - za I, II, III.

Pięknie dziękuję !

Dzisiaj przelewam Angelice 403 zł za hotel za marzec oraz 45 zł za dojazd Grafisia na rwanie zębów.

OBecnei stan konta Grafisia wynosi: [U][B]37,24 zł.[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Angeliką, u Grafisia spokojnie, teraz jest ładna pogoda, to wygrzewa się na słońcu, chętnie chodzi na spacery, biega, bawi się z innymi psami.

Ale o Grafisia nikt nie pyta i pytał.............

Taki ładny pies, grzeczny, spokojny wobec innych psów i zero telefonu...........

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie pyta ponieważ jest jednym z wielu niczym nie wyróżniających się psów, niestety:/ Żeby chociaż był "pięknie" brzydki a cudny charakter jest b. trudno oddać na ekranie. Mogę tylko dodać: niech żałują ci, co nie wiedzą co tracą. Ale ciągle 3mam kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']A spadek po Bafisiu będzie? Przydałby się;)[/QUOTE]

Na wątku Bafika napisałam, ze pieniądze po Bafiku zostaną podzielone między 4 cele, dwa juz są zapłacone, a pozostała część pieniędzy tj. 935 zł zostanie podzielona między Grafisia i Kiarę.

Grafi ma 275 zł deklaracji, a zatem co miesiąc brakuje około 130 zł , i ta kwota, która zabraknie do zapłaty za hotel zostanie dołożona z pieniędzy Bafika.

Podobnie będzie w sytuacji Kiary.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Na wątku Bafika napisałam, ze pieniądze po Bafiku zostaną podzielone między 4 cele, dwa juz są zapłacone, a pozostała część pieniędzy tj. 935 zł zostanie podzielona między Grafisia i Kiarę.

Grafi ma 275 zł deklaracji, a zatem co miesiąc brakuje około 130 zł , i ta kwota, która zabraknie do zapłaty za hotel zostanie dołożona z pieniędzy Bafika.

Podobnie będzie w sytuacji Kiary.[/QUOTE]

acha..bo ja myślałam, ze po prostu przepiszesz od razu tą połowe pozostałej kwoty od Bafika na Grafiego ...

ale skoro wolisz w powyzszy sposób to okej..Ty jesteś skarbnikiem psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']acha..bo ja myślałam, ze po prostu przepiszesz od razu tą połowe pozostałej kwoty od Bafika na Grafiego ...

ale skoro wolisz w powyzszy sposób to okej..Ty jesteś skarbnikiem psiaków :)[/QUOTE]


Myslę, ze takie rozwiązanie będzie dobre.

Link to comment
Share on other sites

Till mi mówiła, że Grafi bedzie miał chyba od wczoraj wyrózniona tablicę i ogłoszenie na gumtree...głuchypies bede miec do Ciebie biznes w sprawie jego ogłoszeń, bo mam nowy tekst i zdjecia, ale to Ci na priv potem napisze, bo zupełnie zapomniałam zapytac w sobote jak sie widziałysmy :)

Link to comment
Share on other sites

Till prosiła, żeby wstawić nowy tekst do ogłoszeń dla Grafiego ;


[COLOR=#0000cd] Mam na imię Grafi, już bardzo długo czekam na swój dom. Nikt omnie nie pyta, nie dzwoni...wiem, wyglądam zwyczajnie, niczym sięszczególnym nie wyróżniam, ale naprawdę fajny ze mnie psiak! Jestemgrzeczny, lubię towarzystwo innych psów, do tego jestem całkiem łagodnyi zrównoważony. Lubię spacery, zabawę, jedzonko i spanko, ale teżpotrafię być czujny i dobrze pilnuję domu. Mam około 4-5 lat, no cóż,jestem wykastrowany (wcale mi to nie przeszkadza;), zaszczepiony,odpchlony, odrobaczony i zachipowany. Jeśli zechcesz przygarnąć mnie podswój dach zadzwoń proszę pod numer 504 060 219 lub 603 283 744, adresmailowy [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000cd][email protected][/COLOR][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...