Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

a czy jakieś ogoszenia z tych zrobionych sie odświezają???

a moze trzeba mu tablice wyróznić...ma troszke kasy to moze warto zainwestowac.... ??? trzeba by pewnie napisac do Ziutki (tej co robiła ogoszenia z bazarku ogłoszeniowego) i ja poprosic, bo widziałam ze moze to zrobic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']a czy jakieś ogoszenia z tych zrobionych sie odświezają???

a moze trzeba mu tablice wyróznić...ma troszke kasy to moze warto zainwestowac.... ??? trzeba by pewnie napisac do Ziutki (tej co robiła ogoszenia z bazarku ogłoszeniowego) i ja poprosic, bo widziałam ze moze to zrobic...[/QUOTE]

spadłaś mi z nieba, miałam wczoraj do Ciebie dzwonić w tej sprawie:) myślę, że bez wyróznienia ogłoszeń będzie cieżko. Z tego co się dowiedziałam wyróżnienie na Tablicy na miesiac kosztuje 25zł:( dużo, ale chyba trzeba zaryzykować. W takim razie napiszę do niej w tej sprawie

Link to comment
Share on other sites

a teraz nowe foteczki:), Grafi podobnie jak Bafi przybrał na wadze i to chyba więcej niz kolega, sierść też ma fajną, lśniącą i grubszą. Z mojej trójki hotelowiczów najlepiej zimę znosi Vigo, jego ona w ogóle nie wzrusza, szaleje na całego, a Grafi podobnie jak Bafi częściej siedzi w budzie dlatego napewno przyda mu sie kubrak. Jeśli nie zostanie po Bafim to jemu też trzeba będzie poszukać. Na tym bazarku gdzie jest ten kubrak co chcę wziąć dla Bafiego nie ma już drugiego o pasującym rozmiarze wiec jeśli gdzieś na innym bazarku traficie na taki większy myslę, że rozmiar L to wyślijcie mi linka

[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/560/8hmz.jpg[/IMG]

[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/62/q1ls.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Till poprosiła o przekazanie tutaj pytania do deklarowiczów Grafiego odnośnie kubraka - czy szukamy gdzieś na bazarku czy ktoś chciałby mu zasponsorować kubrak z TK Maxxxa (o ile byłby tam jeszcze taki rozmiar na niego)?

Jest mega wyprzedaż i kubraki są po 12 zł - ja kupiłam ostatnio 2 dla mojego psa, są też nieprzemakalne i ocieplone.

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z Till niedawno i jeśli uda się wygrać licytację kubraka dla Bafiego na bazarku na dogo (MALWA już zalicytowała) to będzie on dla Grafiego, bo Bafik w ds...i mamy nadzieje ze tam zostanie,choć kciukać jeszcze musimy

Till poprosiła osobę robiącą mu ogłoszenia by wyróżniła mu tablicę na miesiąc , jak dostanie konto na które trzeba wpłacić kase to podeśle Malwie, żeby zapłaciła z pieniędzy Grafiego

wyróżnienie już jest zrobione

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']rozmawiałam z Till niedawno i jeśli uda się wygrać licytację kubraka dla Bafiego na bazarku na dogo (MALWA już zalicytowała) to będzie on dla Grafiego, bo Bafik w ds...i mamy nadzieje ze tam zostanie,choć kciukać jeszcze musimy

Till poprosiła osobę robiącą mu ogłoszenia by wyróżniła mu tablicę na miesiąc , jak dostanie konto na które trzeba wpłacić kase to podeśle Malwie, żeby zapłaciła z pieniędzy Grafiego

wyróżnienie już jest zrobione[/QUOTE]

Jeśli wygram licytację kubraka, to trafi on do Grafisia - to czerwony kolor, to mam nadzieję, ze będzie w niej jeszcze ładniejszy.

Co odo wyróżnionego ogłoszenia, to oczywiscie, jesli tylko otrzymam dane do wpłaty, to przekażę za te ogłoszenia kasę.

Link to comment
Share on other sites

[B][U]Mam nowe wpłaty dla Grafisia:[/U][/B]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]mdk8 – 5 zł (29.01), [/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"][/FONT][/COLOR]
[SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]Rudykas - 40 ZŁ (3.02.), [/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"][/FONT][/COLOR]
[SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]gosiaczek1984 – 10 zł (3.02.), [/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"][/FONT][/COLOR]
[SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]Rudakach – 30 zł (5.02.), [/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"][/FONT][/COLOR]
[SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]denta – 20 zł (6.02), [/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"][/FONT][/COLOR]
[SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]gluchypies – 10 zł (6.02),

Za pieniążki pięknie dziękuję !

[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]Zapłaciłam 17 zł za wyróżnione ogłoszenie (opłataza miesiąc).

Obecnei Grafi ma [U]597,24 zł.[/U][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przelałam kwotę 73 zł za kubrak +wysyłkę.

Kubrak nr 1 licytowałam na bazarku u ania68: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250236-ROZLICZAM***Kubraczki*-colibra*-na-karmę-i-ogłoszenia-do-9-02-2014-Godz-20-00[/URL]

Kubrak zostanie wysłany jutro, to pewnie u Angeliki będzie około wtorku-środy.

Mam nowe wpłaty, ale sprawdzę wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[B][U]Podaję wpływy po 06 lutym[/U][/B]:

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]Anna GR - 25 zł (07.02),[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]zozola77 – 20 zł (10.02.),[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]renatka_s – 40 zł (11.02.) za luty i marzec, [/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]Bakusiowa – 20 zł (12.02.), [/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]Dulska – 20 zł (15.02.),[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]mparsley – 10 zł (17.02.).

PIęknie dziękuję za pieniążki dla Grafisia!

Teraz Grafi ma 659,24 zł.



Za hotelik w tym miesiącu wychodzi 364 zł (28 dni x 13 zł),
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]i na koniec miesiąca Grafikowi zostaje 295,24 zł.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

mam ciut mailowych wieści od Till - przeklejam:


[COLOR=#0000cd]Gafii jak zresztą cała psia ferajna cieszą się bardzo z pogody,wszystkie są ożywione. Gafi zjadł już całe ocieplenie budy, siedzisobie i żuje, ogólnie w kojcu nie szaleje, ale bude obgryza. Na spacerachjest wszystko dobrze, wszędzie musi zaglądnąć, obwąchać. Ogólnieczuje się dobrze, niestety wciąż nikt o niego nie dzwoni...[/COLOR]


fajnie, że Grafi dobrze sie miewa..ale szkoda, że zupełnie nikt o niego nie pyta :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...