Jump to content
Dogomania

Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)


AgusiaP

Recommended Posts

wróciłam do ślicznotki :loveu: na spokojnie przeczytałam,niestety mogę tylko zadeklarować 10zł stałej,jeśli jest taka potrzeba (nie wiem kiedy były robione ) chętnie pomogę w ogłoszeniach i tu pytanie czy z tekstem z poprzednich czy będzie nowy? :) póki co proszę o nr.konta i trzymam :kciuki: za znalezienie cudownego domku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']wróciłam do ślicznotki :loveu: na spokojnie przeczytałam,niestety mogę tylko zadeklarować 10zł stałej,jeśli jest taka potrzeba (nie wiem kiedy były robione ) chętnie pomogę w ogłoszeniach i tu pytanie czy z tekstem z poprzednich czy będzie nowy? :) póki co proszę o nr.konta i trzymam :kciuki: za znalezienie cudownego domku :)[/QUOTE]

Halszko, bardzo serdecznie dziękujemy i imieniu Dianusi.

Jeśli chodzi o tekst, to moim zdaniem trzeba sklecić nowy, bo w poprzednim jest info. że maleńka jest w schronisku.

Nie wiem co na to Agusia, ale sądzę, że lepiej jeszcze poczekać, niech Kasia pozna lepiej Diankę - będziemy mieć więcej informacji.

[quote name='Marycha35']Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa, suniaczek bezpieczny:):):) Dziewczynki, tylko błagam, pilnujcie jej, na wątasach innych psiaków ledwie co w DT - poszukiwania trwają, uciekły...:shake:[/QUOTE]

Marysiu, znowu jakieś ucieczki????
Czy naprawdę tak trudno jest dołożyć wszelkich starań by psiak nie zwiał????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']wróciłam do ślicznotki :loveu: na spokojnie przeczytałam,niestety mogę tylko zadeklarować 10zł stałej,jeśli jest taka potrzeba (nie wiem kiedy były robione ) chętnie pomogę w ogłoszeniach i tu pytanie czy z tekstem z poprzednich czy będzie nowy? :) póki co proszę o nr.konta i trzymam :kciuki: za znalezienie cudownego domku :)[/QUOTE]

Kochana to bardzo dużo, pięknie dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
Za pomoc w ogłoszeniach również :loveu::loveu::loveu:

[quote name='Marycha35']Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa, suniaczek bezpieczny:):):) Dziewczynki, tylko błagam, pilnujcie jej, na wątasach innych psiaków ledwie co w DT - poszukiwania trwają, uciekły...:shake:[/QUOTE]

czytałam...:(

[quote name='Gabi79']Halszko, bardzo serdecznie dziękujemy i imieniu Dianusi.

Jeśli chodzi o tekst, to moim zdaniem trzeba sklecić nowy, bo w poprzednim jest info. że maleńka jest w schronisku.

Nie wiem co na to Agusia, ale sądzę, że lepiej jeszcze poczekać, niech Kasia pozna lepiej Diankę - będziemy mieć więcej informacji.


[/QUOTE]

Zgadzam się z Gabrysią :smile: Poczekajmy parę dni, jak będziemy mieć więcej informacji od Kasi ;-)


Kochana Awit do grudnia mam wyróżnione ogłoszenie na gumtree. Jej psiak idzie do domu i podmieni Dianeczkę :loveu:
Ale prosiła o dokładne informacje ;)
Wiemy, że jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana :)
Do dzieci ok, bo Kasia ma synka, na psy też a na koty też Kasia ją sprawdzi, bo widziałam takie śliczności jak siedziało u niej na parapecie:loveu:
Na smyczy też ładnie chodzi ;)
Trzeba jeszcze sprawdzić co z tym siusianiem ;) u Gabi nie było wpadki a u Kasi już tak.
Mam nadzieję, że to tylko jednorazowa wpadka, ale jak jest już bezpieczna uważam, że trzeba to sprawdzić;) żeby potem znowu nie było...

Link to comment
Share on other sites

Mój Boluś jest od wczoraj w domku, na razie umowy jeszcze nie pisaliśmy, państwo sprawdzają, czy ze zwierzakami w domu będzie dobrze.
Na razie jest dobrze.
Jak będę miała pewność, dam znać Agusi i wtedy Agusia wyślij mi na maila kilka fotek, tekst i mam nadzieję, że się uda zamienić.
I koniecznie na jakie województwo, śląskie i jakie miasto wpisać?
Do początku grudnia jest wyróżnienie, nawet jakby tydzień pobyła, też będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Mój Boluś jest od wczoraj w domku, na razie umowy jeszcze nie pisaliśmy, państwo sprawdzają, czy ze zwierzakami w domu będzie dobrze.
Na razie jest dobrze.
Jak będę miała pewność, dam znać Agusi i wtedy Agusia wyślij mi na maila kilka fotek, tekst i mam nadzieję, że się uda zamienić.
I koniecznie na jakie województwo, śląskie i jakie miasto wpisać?
Do początku grudnia jest wyróżnienie, nawet jakby tydzień pobyła, też będzie dobrze.[/QUOTE]


Ok dziękuję, poczekajmy jak będą wieści z domku Bolusia, że wszystko jest ok ;) wtedy poproszę o maila do Ciebie :)
Może Kasi uda się w tym czasie zrobić ładne zdjęcia :)

Wszystko napisze Ci w mailu, jak będę miała sygnał od Ciebie, że jest ok? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Kochana to bardzo dużo, pięknie dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
Za pomoc w ogłoszeniach również :loveu::loveu::loveu:



czytałam...:(



Zgadzam się z Gabrysią :smile: Poczekajmy parę dni, jak będziemy mieć więcej informacji od Kasi ;-)


Kochana Awit do grudnia mam wyróżnione ogłoszenie na gumtree. Jej psiak idzie do domu i podmieni Dianeczkę :loveu:
Ale prosiła o dokładne informacje ;)
Wiemy, że jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana :)
Do dzieci ok, bo Kasia ma synka, na psy też a na koty też Kasia ją sprawdzi, bo widziałam takie śliczności jak siedziało u niej na parapecie:loveu:


Na smyczy też ładnie chodzi ;)
Trzeba jeszcze sprawdzić co z tym siusianiem ;) u Gabi nie było wpadki a u Kasi już tak.
Mam nadzieję, że to tylko jednorazowa wpadka, ale jak jest już bezpieczna uważam, że trzeba to sprawdzić;) żeby potem znowu nie było...[/QUOTE]

Jeśli chodzi o wszelkie stworzenia małe, duże, dwunożne i czterołapki sądzę, że Dianka jest do wszystkich pozytywnie nastawiona, ale trzeba to sprawdzić, żeby nie bylo reklamacji.

U nas, jak już wspomniałam wpadki z załatwieniem się w domu nie było.
Wczoraj nawet na dworze na obu spacerkach nic nie zrobiła, a dzisiaj rano jedno i drugie na trawce.
Sądzę, że dzisiejsza wpadka była wynikiem stresu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Jeśli chodzi o wszelkie stworzenia małe, duże, dwunożne i czterołapki sądzę, że Dianka jest do wszystkich pozytywnie nastawiona, ale trzeba to sprawdzić, żeby nie bylo reklamacji.

U nas, jak już wspomniałam wpadki z załatwieniem się w domu nie było.
Wczoraj nawet na dworze na obu spacerkach nic nie zrobiła, a dzisiaj rano jedno i drugie na trawce.
Sądzę, że dzisiejsza wpadka była wynikiem stresu.[/QUOTE]

Też tak myślę :) ale wolę mieć pewność :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Dzięki :buzi:[/QUOTE]

To ja dziękuję za Wasze ogromne serducha :)
[quote name='Gabi79']Wcale nie taki grosik, bo dyszka:loveu:, już na koncie Dianusi, bardzo dziękujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]
Doszło ekspresowo :) Super!!

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na niewielki bazarek dla Dianki:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248533-Malinowy-sweterek-i-kilka-innych-ciuszk%C3%B3w-dla-Dianki-do-16-11-do-20-00?p=21521068#post21521068"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248533-Malinowy-sweterek-i-kilka-innych-ciuszk%C3%B3w-dla-Dianki-do-16-11-do-20-00?p=21521068#post21521068[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']To ja dziękuję za Wasze ogromne serducha :)

[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu:


[quote name='Jasza']Zapraszam na niewielki bazarek dla Dianki:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248533-Malinowy-sweterek-i-kilka-innych-ciuszków-dla-Dianki-do-16-11-do-20-00?p=21521068#post21521068[/URL][/QUOTE]

Już lecę :lol: jeszcze raz pięknie dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Elunia dzwoniła do Kasi :)
Nasza maleńka się nie popisała...
Jak pojechałyśmy zrobiła Kasi w kuchni koo i siusiu.
Nie ładnie, nie ładnie Dianka, my Cię tak tu chwalimy a Ty taki popis dałaś:)
Po za tym wszystko ok :lol:[/QUOTE]


To pewnie takie pomieszanie z poplątaniem z ekscytacji :))) cieszę się strasznie, że panieneczka w ciepłych pieleszach :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...