Jump to content
Dogomania

W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki


Kejciu

Recommended Posts

[quote name='Migotka2007']Nie wiedzialam dotad, ze istnieje tez blog Kwiaciarenki:) Przypadkiem go znalazlam:)

I [U]co do ogloszen - wykupionych u Ziuty[/U] - przepraszam, ale jestem niezadowolona i napisze to tu. Bylo to juz Ziucie zglaszane i nic, bez odzewu.
Ogloszenia byly wrzucane byle jak, niegramatycznie, z obcietymi tytulami itd. (a tekst byl sformatowany przeze mnie b.porzadnie)
Efekt - brak zainteresowania oglaszanym psem. Ani jednego telefonu!
[B]Gdybym miala duzo czasu to sama bym je sobie wstawila na pare portali (solidnie i poprawnie). [/B]
Nie mialam, ogloszenia zostaly wykupione i niestety wiecej tego nie zrobie. NIE POLECAM.[/QUOTE]


Ja też na dogomanii jestem od niedawna ale na wątku ogłoszeniowym Ziutki byłam i widziałam co wypisywałaś i w innych miejscach też. Na wszystkich wątkach piszesz o tym?może zamiast tracić czas poprostu sama poogłaszaj solidnie i poprawnie ?
Kurcze pomogłaś psom bo cały zysk z bazaru poszedł na potrzebujące psiaki - więc nie ma tego złego coby na ..... nie ma sensu toczyć piany o 3zł - wykup kolejny pakiet albo leć do kunkurencji bazarkowo- ogłoszeniowej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']eeeej eeeej eeeej! :) Cioteczki!
nie kłócić mi się tutaj!!! :)

Proszę o spokój i przywołuję Was do porządku :)[/QUOTE]
Ja siedze już cicho :)
Sie z lekka pod...derwrwowałam, ale w sumie to przemyślałam i nie ma czym ;)
Włączyłam sobie ignoruj posty i już nie widze co migotka pisze ufff :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kwiaciarenka']Ty wiesz ile czasu mi to zajmie,proszę przyjechać i pomóc całować,ha,ha ,ha'[/QUOTE]



Orzeszek sam mnie ostatnio wycałował :):):) skoczył mi na łeb że tak powiem i lizał :D Orzeszek to śliczna koteczka :-) bardzo całuśna poleca się do adopcji!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migotka2007']No coz, odpowiedz (chamska i agresywna) sama mowi za siebie. Nie potrzebuje juz nic dodawac.
Podobny oddzwiek byl kiedy niechlujstwo zostalo z. zgloszone (i niepoprawione). Totalne olanie.
Na Waszym miejscu SPRAWDZALABYM odtad dokladnie kazde zlecane jej ogloszenie.
Szkoda psiakow... i Waszych (malych czy duzych) pieniedzy.[/QUOTE]

troche psów mi Ziutka ogłosiła
telefony owszem były podobnie jak i nowe domy dla psów

KAŻDY DETAL to sprawdzaj u jubilera :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JankaBezZiemii']troche psów mi Ziutka ogłosiła
telefony owszem były podobnie jak i nowe domy dla psów

KAŻDY DETAL to sprawdzaj u jubilera :shake:[/QUOTE]
Janko, powinnaś to napisać na moim bazarku, bo tam mi zrobiła reklame taka sama!
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250389[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A adopcje się ruszyły jakoś?[/QUOTE]

Żadne ze zwierzaków nie pojechało do nowego domu - mamy taką samą liczbę - dobrze że żaden zwierzak nie przybył.

Był jeden telefon w sprawie koteczki - ale sprawdzamy domek - jak informacje będą pewne to napiszemy :)

Także kciuki potrzebne.

W sprawie Tadzika i Liska - zero telefonów i zapytań :(
a takie fajne chłopaki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Kurczaki, szkoda że nikt nie dzwoni po chłopaków :-(

Mogę zaoferować dla zwierzaczków Kwiaciarenki jeden pakiet ogłoszeń już wykupiony NA BAZARKU U ZIUTKI :loveu:[/QUOTE]

Dziekujemy bardzo :) Ale na tym obecnym ( II edycja) już wykupiłam.

Może na następnym ? Tylko teksty trzeba będzie trochę pozmieniać i może parę zdjęć dodać ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...