Jump to content
Dogomania

Przywiązana do drzewa drutem, porzucona, ale nadal ufna - HORYNKA MA DOM! :)


Murka

Recommended Posts

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Nie wiem jak Ty, ale ja będę się bała po adopcji odbierać każdy telefon od p.Magdy w obawie co nie zmalowali...

Tfu, tfu![/QUOTE]
Ja już się boje odbierać tel od Murki...
Nie wiem jak, ale musimy to jakoś przeżyć.
Do p. Magdy trzeba będzie jeszcze zadzwonić tuz przed wyjazdem i pogadać

Link to comment
Share on other sites

Ja teraz Horynkę wyprowadzam na automacie, Dropsik łazi za nami krok w krok, więc nie ma obawy, że zwieją.
TZ pozwala Horynce biegać luzem, ale nie spuszcza jej z oka i przedwczoraj już próbowała przy nim przełazić, ale ją ściągnął z płotu ;)

Też się boję, żeby w nowym miejscu psiaki nie zwiały...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Nawet jak ukończone i szczelne to się boję, bo będzie z siatki... :([/QUOTE]

Mamy już zdjęcia ogrodzenia - faktycznie nie jest solidne, psy jak zechcą mogą je pokonać.
Ja też boje się - trzeba uczulić p. Magdę, żeby na poczatku nie zostawiała psów samych, powinny być na noc zamykane w pomieszczeniu.

Link to comment
Share on other sites

U nas Horynka na początku nie szukała przygód, więc może tam też będzie grzeczna przynajmniej na początku...

Tymczasem rozliczenie:

[B]Stan konta na 22 czerwca wynosił 0 zł
Wpłaty:[/B]
+66 zł Iwona K.
+24 zł Martyna K.
+40 zł Anna K.
+20 zł Radosław Z.
+30 zł Kajetan K.
+34 zł Iwona K.
+25 zł terra (bazarek)
+27 zł Martyna K.
+20 zł Magdalena M.
+100 zł Ciocia Zosia
[B]Razem: +386 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
-300 zł hotelowanie
-8 zł Fiprex
[B]Razem: -308 zł[/B]

+386 zł - 308 zł = +78 zł
[COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 22 lipiec wynosi +78 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']U Dropsa bezdech panuje już od długiego czasu - mogę też tutaj trochę "pobezdychać" dla Horynki :evil_lol:[/QUOTE]
Pobezdychaj, pobezdychaj, może Horynka w ds odpuści i da sobie spokój z wyprawami przez ogrodzenie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Piąteczek już niedaleko. Zaciskam kciuki.


[B]Murka[/B], bardzo proszę o potwierdzenie mojej wpłaty bazarkowej na tym wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253416-Zako%C5%84czony-Bluzeczki-garsonki-drobiazgi-dla-Poli-i-Horynki-do-30-czerwca/page17[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Też bezdycham i liczę na to, że najpierw zechcą pozwiedzać nowy teren, który jeśli dobrze pamiętam jest dość rozległy...[/QUOTE]
Patrycja wyjeżdza jutro ok. 6 rano i około 11 będzie u Murki.
Na miejsce do ds chce dojechać ok. 20.00 - 21.00
Ja dzisiaj znowu p. Magdzie nadawałam, ze tak bardzo boimy się ucieczki i żeby uważała, uważała:oops:

P. Magda wzięła tydzień urlopu żeby mieć psy na oku.
Jutro planują spacer po posiadłości i zapoznanie z całym terenem (od jutra już Horynki i Dropsa).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Pewnie transport po psiaczki już w drodze do Murki... Też się trochę denerwuję. Dziś pierwszy dzień nowego życia Dropsa i Horynki ! Powodzenia ![/QUOTE]

Już jadą, wyjechali o 9.30
Oby było dobrze!:modla:

Link to comment
Share on other sites

No i pojechała Horynka, Dropsik chciał koniecznie się zmieścić razem z nią (w budce się mieściły ;) ), ale są obok siebie, więc na pewno jest spokojny. Horynce założyłam szelki z adresatką. Myślę, że nie będzie od razu myślała o zwiedzaniu okolicy samopas, a Drops będzie się jej trzymał jak rzep :)

[IMG]http://images66.fotosik.pl/29/068954be9123cc58gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...