Jump to content
Dogomania

PatBull


Pani Profesor

Recommended Posts

[quote name='Pani Profesor']najarany, jak widzi piłkę, to mózg się wyłącza :D
próbujemy mu dawać komendy w zamian za rzut, ale jest tak cholernie wyłączony, że albo szczeka, albo się obraca - nic innego nie dociera :D
to niedobrze, bo pokazuje, że w fiksacji nie rozumie, nie słyszy, choć całym sobą pokazuje "ja wiem, że coś chcesz, ale umiem o to:" (i tu następuje szczeknięcie albo obrót).[/QUOTE]

no to faktycznie też nie jest dobrze..


ja wiem, ze mają być smycze automatyczne, więc chyba pójdę obczaić.. :D
bo chyba nic innego nie jest mi potrzebne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']no to faktycznie też nie jest dobrze..


ja wiem, ze mają być smycze automatyczne, więc chyba pójdę obczaić.. :D
bo chyba nic innego nie jest mi potrzebne...[/QUOTE]
Ja dziś byłam w tesco i kupiłam miskę podróżną. Taką składaną, gumową za całe 3.99.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci, że uwielbiam psy opitolone, a Pat genialnie wygląda łysy :D
Zazdroszczę psa najaranego na zabawki i choć macie do popracowania nad włączeniem mózgu w takim przypadku to wolę to niż pieska, który zabawek nie widzie. Dobra, widzi, ale jak musi dom dzielić z innym psem, tak zabawki kują w ząbki i w ogóle są fuj.
Czemu u mnie nie ma ani tesco ani lidla? Sama skusiłabym się na maszynkę... a nie mam nikogo niedaleko, by mógłby ją mi zakupić. Eh... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Powiem Ci, że uwielbiam psy opitolone, a Pat genialnie wygląda łysy :D
Zazdroszczę psa najaranego na zabawki i choć macie do popracowania nad włączeniem mózgu w takim przypadku to wolę to niż pieska, który zabawek nie widzie. Dobra, widzi, ale [B]jak musi dom dzielić z innym psem[/B], tak zabawki kują w ząbki i w ogóle są fuj.[/QUOTE]

Wiesz, jakby sama sobie podpowiadasz rozwiązanie... :siara:

Link to comment
Share on other sites

cześć :D
wróciliśmy!

Pat przeżył 500km w aucie na luzaku, całą drogę spał grzecznie i nie było widać, że mamy ze sobą zwierzątko.

jest ogólnie względnie grzeczny, choć zaraz mnie czeka spacer na osiedlu tysiąca psów, w tym połowy bezpańskich...

...i zanim nadrobię Wasze wątki to trochę potrwa, bo nie ogarniam swojego nowego komputerka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Wiesz, jakby sama sobie podpowiadasz rozwiązanie... :siara:[/QUOTE]
:eviltong:
A jeszcze z moim talentem do znajdywania bezdomnych psów staje się to oczywistością :megagrin:

Cześć Patowi.
Chyba coś przegapiłam... gdzie Was wywiało? 500km to sporo. Tak czy inaczej brawa dla grzecznego Pata :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']:eviltong:
A jeszcze z moim talentem do znajdywania bezdomnych psów staje się to oczywistością :megagrin:

Cześć Patowi.
Chyba coś przegapiłam... gdzie Was wywiało? 500km to sporo. Tak czy inaczej brawa dla grzecznego Pata :loveu:[/QUOTE]


do rodziców ;) na 2 tygodnie, na razie ładnie zaliczyliśmy spacer bez wojen, ale Pat lata nieziemsko podniecony i szaleje na każdy zapach.

jest taaaak gorąco, że można oszaleć... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']a ty miałaś gdzieś wyjeżdżać?? :D Jesteś bliżej mnie:cool3: wpadaj ;)[/QUOTE]


nie tak znowu bliżej, nadal w cholerę daleko ;)

[quote name='Ty$ka']W takim razie udanego wypoczynku :D[/QUOTE]

jestem u rodziców, "wypoczynek" to złe określenie na ten pobyt :razz:

[quote name='Panna Cotta']Tez chce gorąco :( U nas zachmurzone wszystko... mama dzwonił ze u nich pada. Na dodatek zostawiłam u niej piłkę Rico i nie mamy z czym iść biegc a tak bez celu sam to on nie umie...[/QUOTE]

u nas się zanosi na burzę, ale znając życie pozanosi się i przestanie a ja się rozpuszczę do cna... pies leży nieprzytomny i nie raczy się ruszyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']Jak u Was zanosi się na burzę to najlepsza kąpiel u mnie w morzu na Gdyńskiej plaży:diabloti:[/QUOTE]

chyba jednak guzik z tego wyjazdu w tym roku, bo teraz jestem u rodziców, lada moment jedziemy do Płocka a później nasz kolega - jeden z filarów "ekipy wyjazdowej" - zaczyna praktyki na cały sierpień, za to we wrześniu chcę robić prawko i pewnie dupa blada wyjdzie z pobytu nad morzem :eviltong:

...ale zapraszam do Krakowa :diabloti: taka sama droga :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']Ja już byłam w Krakowie w styczniu 8)[/QUOTE]

wiem :mad: jakbym wróciła dobę szybciej,to byśmy się poznały, a tak - kupa...

[quote name='Panna Cotta']A ja sie nie ruszyłam dalej niż 30 km od domu w ostatnich latach :D

Wstyd... Muszę koniecznie nawiedzić Kraków...

A nie! w Warszawie byłam! trzy lata temu! na 3h i zaraz wracałam! :D[/QUOTE]

my często podróżujemy, teraz trochę rzadziej, a kiedyś parę razy w miesiącu potrafiliśmy przelatywać po różnych krańcach Polski ;)

ogłaszam wszem i wobec, wzięłam sobie abonament,a co za tym idzie- telefon z aparatem lepszym niż do tej pory :cool3:, choć wciąż to tylko telefon, no ale będzie wreszcie czym robić foty. jeśli chodzi o telefon to jestem bardzo mało wymagająca, wzięłam co dali ;) więc zostałam posiadaczką LG L90, ot, taka delikatna zabaweczka, czuję, że się szybko rozpadnie...no ale aparat jest ;)

byliśmy z Patrykiem u tż-ta rodziców i u labradorka :cool3: i dziś w końcu bawiły się po psiemu, przewalały, ganiały - gwałty były, ale w mniejszej ilości :cool3:, więc Pat się zachował bardzo poprawnie. wylatał się jak nienormalny i uwaga - taczał się w trawie i kopał dziury, czyli jednak przejął od Waldka te psie nawyki :D
bawi się "w zapasy", co też opanował dość niedawno.
widać ewidentnie, że się zmienił i wg. mnie na lepsze ;) (poza ofurczeniem cziłki i wydarciem ryja na kundliszonka za płotem...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']o, nie zauważyłam Waszych wpisów.
kurczę, to może kupię,bo elektronika z Lidla daje radę, znajoma ma żelazko, jakiś tam toster i generalnie są to rzeczy bezawaryjne. firma to Silvercrest <?> i daje radę, może z maszynką będzie to samo.

katasza, a jaką masz maszynkę? też taką tanią?[/QUOTE]
Tak, te sama z lidla. W tamtym roku tez byly. Myslalam ze napisalam, ale mi ucieklo. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...