Jump to content
Dogomania

Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.


Agata69

Recommended Posts

mam nadzieję, że mnie nie pogonicie, jak na innym wątku, tylko za zaglądanie?

Nie martw się Gusiaczek, jak będzie potrzeba to Cię namierzymy i poprosimy o bazarek dla Elzy.

A mówiąc poważnie, to ekipa opiekująca się Elzą daje sobie jakoś radę. Agata nie prosi o pomoc albo prosi tak nieśmiało, że trzeba ją przycisnąć, żeby na pomoc się zgodziła.

 

A wyrzucanie ludzi z wątku dlatego, że tylko zaglądają - to przecież jakiś szczyt głupoty!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ha, ha, oczywiscie, ze pogonimy. Jest nas tak mało, ze kazdy nasz sympatyk jest u nas mile widziany.

 

No, tom pogoniona ;)

Dziękuję :)

 

Nie martw się Gusiaczek, jak będzie potrzeba to Cię namierzymy i poprosimy o bazarek dla Elzy.

A mówiąc poważnie, to ekipa opiekująca się Elzą daje sobie jakoś radę. Agata nie prosi o pomoc albo prosi tak nieśmiało, że trzeba ją przycisnąć, żeby na pomoc się zgodziła.

 

A wyrzucanie ludzi z wątku dlatego, że tylko zaglądają - to przecież jakiś szczyt głupoty!!!!

 Dopiero zaczęłam bazarek, ale kolejny w głowie mi już siedzi - nie zapomnę o Ufie/Elzuni ;)

 

teraz się wytłumaczę - Elza to piękne, naprawdę piękne imię, ale ja Sunię w sercu nazywam "Ufa"

przywołanie: "UFA!" .. piękne :loveu:

 

Ja tez jestem wielki sympatyk :)

 

to piękne, serdeczne miejsce i nieroszczeniowe - trzeba pomóc, nie ma 2 zdań

Link to comment
Share on other sites

kochani podajcie na pw adres to wyślę propalin na początku miesiąca, będę kupować dla mojej suni to dla waszej niuni też kupię buteleczkę, wiem jak to jest gdy pies posikuje, pozdrowienia

 

O kurcze , nastepny anioł. Wielkie dzięki, wielkie. zaraz wysle adres.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...