Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

Po wielkich zakupach , Heniutek na pewno musi już jechać do swojego domku. Jest wyczekiwany z utęsknieniem przez całą rodzinkę.Niedorozwinięte oczko nie tylko nie przeszkadza, ale było też powodem ,że został wybrany właśnie Henio.

Wizyta wypadła pomyślnie, Heniutek zostanie Heniutkiem. Będzie miał do towarzystwa okazałego kocura. Domek uprzedzony o tym jak należy dbać o bezpieczeństwo chłopaka.

Pokazałam jego wątek i mam nadzieję ,że rodzinka się zaloguje i sama będzie pisać  wspólnych, dalszych losach.

Pani będzie partycypować w kosztach podróży,ale nie wiem w jakiej wysokości.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Po wielkich zakupach , Heniutek na pewno musi już jechać do swojego domku. Jest wyczekiwany z utęsknieniem przez całą rodzinkę.

Wizyta wypadła pomyślnie, Heniutek zostanie Heniutkiem. Będzie miał do towarzystwa okazałego kocura. Domek uprzedzony o tym jak należy dbać o bezpieczeństwo chłopaka.

Pokazałam jego wątek i mam nadzieję ,że rodzinka się zaloguje i sama będzie pisać  wspólnych, dalszych losach.

Pani będzie partycypować w kosztach podróży,ale nie wiem w jakiej wysokości.

Poker.... bardzo bardzo dziękuję za wizytę PA... :)

 

No to Heniutek pakuje plecaczek :).... sio do Wrocławia :)

Link to comment
Share on other sites

Dreag dopina :)

Rozmawiałam z Panią z Wrocławia, będzie czekała, a do Was zadzwoni po wymiary Heniutka, bo "babcia" Henia chce mu pokupować różności zagramaniczne ;) . 

Jak zwykle, stres i nerwy, jak to przy adopcji, a już zwłaszcza na odległość, ale wierzę, że będzie dobrze, zwłaszcza, że z Heniem jedzie osoba Bardzo Zaufana <3.

Serdecznie dziękuję Poker za poświęcony czas naszemu podlaskiemu chłopakowi na wizytę przedadopcyjną i dokładne zapoznanie Państwa ze wszystkim, a Moli@) za załatwienie osoby do tej wizyty :) .

Heniu, trzymam mocno kciuki, tak długo czekałeś... Lepiej czekać dłużej na dobry dom, niż krótko na byle jaki ;). 

To i ja otworzyłam z tej okazji "coś" :)

845d9fa666dd.jpg

Wydatki Henia w najbliższym czasie:

- zwrot za szelki 57,59zł

- chipowanie - 50zł

- hotelowanie 1-22 luty - 220zł

- transport - ok. 400-500zł

Ktoś chętny się dołożyć ? ;)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, dreag napisał:

Dreag dopina :)

Rozmawiałam z Panią z Wrocławia, będzie czekała, a do Was zadzwoni po wymiary Heniutka, bo "babcia" Henia chce mu pokupować różności zagramaniczne ;) . 

 

 

Wymiary Henia:

obwód szyi - 37 cm

obwód klatki piersiowej - 63 cm

Fajna obroża i  smycz (nie taśmowa! - w sytuacjach stresowych potraktuje zębem i przegryzie) , przydadzą się.

Już pisałam, ulubioną zabawką Henia jest szarpak...  ,) jeden zabierze ze sobą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...