Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
25 minut temu, Moli@ napisał:

Dziś Mela została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie.

Waży 14 kg. Wet osłuchał, zmierzył temperaturę, obejrzał uchole, zęby, listwy mleczne. Wszystko ok :)

 

Julcia ma aktualny pakiet szczepień do końca lutego 2018r

 

Czyli gotowa czeka na dom !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie Ptyś.... a Henio :). 

Witaj Heniu w domowych pieleszach :)

Henio miał farta. Moi@ i joi zgodziły się na miejsce Ptysia wziąć Henia, który do tej pory był w hoteliku na wybiegu. Teraz uczy sie życia w bardziej komfortowych warunkach i dobrze mu podobno idzie :). 

Niektórzy mówią w kuluarach, że nie staram się wyadoptować psów od dziewczyn, bo dobrze mi, że tam są. Co prawda to bzdura, bo ogłaszam, ogłaszam, co zrobić, jak nie wychodzi... :(. Ale z drugim zgadzam się całkowicie - dobrze mi z tym, że moimi znajdami opiekują się dziewczyny <3. I psom zdecydowanie też. Lepszego miejsca dla nich ze świecą szukać. Póki co, zostaje na razie zazdrościć mi, że dobrze nam razem ;). 

Tak zawsze chciało mi się to powiedzieć, odkąd usłyszałam od kogoś, co gadają :)

Zdjęcie użytkownika Iza Meller.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, dreag napisał:

Nie Ptyś.... a Henio :). 

Witaj Heniu w domowych pieleszach :)

Henio miał farta. Moi@ i joi zgodziły się na miejsce Ptysia wziąć Henia, który do tej pory był w hoteliku na wybiegu. Teraz uczy sie życia w bardziej komfortowych warunkach i dobrze mu podobno idzie :). 

Niektórzy mówią w kuluarach, że nie staram się wyadoptować psów od dziewczyn, bo dobrze mi, że tam są. Co prawda to bzdura, bo ogłaszam, ogłaszam, co zrobić, jak nie wychodzi... :(. Ale z drugim zgadzam się całkowicie - dobrze mi z tym, że moimi znajdami opiekują się dziewczyny <3. I psom zdecydowanie też. Lepszego miejsca dla nich ze świecą szukać. Póki co, zostaje na razie zazdrościć mi, że dobrze nam razem ;). 

Tak zawsze chciało mi się to powiedzieć, odkąd usłyszałam od kogoś, co gadają :)

Zdjęcie użytkownika Iza Meller.

"odkąd usłyszałam od kogoś, co gadają"

 

No cóż, nikt nie może być pewny kiedy i komu podpadnie na dogo... takie życie ,)

a jak "pięknie" obgadują hoteliki... jeszcze kilka niewypróbowanych zostało tylko co będzie jak się wszyscy w końcu połapią jak to działa (:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na terenie działki w ciągu dnia Henio nagina bez smyczy... wczesnym rankiem, wieczorem gdy ciemno - na smyczy. Podjęcie decyzji o swobodnym bieganiu po terenie przyspieszył Henio przegryzając smycz ,) Zostawiłam dosłownie na chwilkę przypiętego do słupka, wracam Henia nie ma tylko kawałek smyczki powiewa ,).

No to wiemy - przegryza smycze.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Z terenu (odpukać) nigdzie się nie wybiera...przez stado zaakceptowany.

Do domu nadal boi się wchodzić...wprowadzam na smyczy.

Przez te kilka dni nie było wpadek z siusianiem... grzeczny, nie niszczy nie szczeka... zobaczymy co czas przyniesie gdy nabierze pewność :)

 

 

100_1616.JPG

100_1613.JPG

100_1614.JPG

100_1615.JPG

 

Nie bardzo to widać... Henio przeciąga się ,)

100_1610.JPG

100_1602.JPG

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, helli napisał:

co stalo sie z oczkiem? galka chyba zostala, kochany misio, znaczy Henio

Wiem tylko, że Henio miał konsultację u okulisty. Z gałką oczną nic nie da się zrobić...nic złego się nie dzieje i dlatego nie została usunięta. Okolice oczka wystarczy przecierać wilgotnym np gazikiem bo trochę łzawi. Leków/kropli nie zlecono.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...