Jump to content
Dogomania

Romulus w typie owczarek szwajcarski/podhalan - Wawa - ma dom!


KWL

Recommended Posts

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Romek to ma chyba raczej cos z huskiego-to duszenie kur i ucieczki.
Tylko problem z domem-moim zdaniem do bloku on sie nie nadaje, bo nowi własciciele będa mieli cały czas straż pod drzwiami za szczekanie....domek w miescie? U Romka to cały czas musiałby byc ktos w domu aby go miec na oku i pilnowac aby nie przeskoczył ogrodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.
Haski nie ma raczej nic do tego. Romek jest po prostu nie wychowany i niezsocjalizowany prawidłowo. Ewidentnie wychodzi puszczenie psa samopas za młodu i brak pracy od małego. Z moim Luckiem mam podobne problemy tylko Lucio jest bardziej kontaktowy do człowieka.
Rozmawiałem wczoraj dość długo z panią Marylą u której jest nasz białas i tak na prawdę to problemem jest nie fakt że ucieka i sie włóczy, bo to jest do opanowania tylko to że zdążył już pare kur ubić i ludzie mieszkający w tej wiosce mogą zrobić Romkowi krzywdę podczas kolejnej ucieczki... Pani Maryla przetrzyma Romka pod "szczególną" opieką do czasu kiedy coś dla niego znajdziemy, aczkolwiek prosi o pośpiech.
Moim zdaniem Romek nadaje się jak najbardziej do domu z ogrodem, ale po pierwsze z solidnym płotem po drugie raczej dla doświadczonego właściciela który nie pozostawi Romka samemu sobie.

Link to comment
Share on other sites

No tak-ludzie na wsi potrafią byc bardzo złośliwi....ostatnio mój sasiad rzucał w mojego ulvera kamieniami bo podbiegł do płotu jak on szedł droga!!! Miałam wielka ochote spuścić dobermana ze smyczy:)
Ale mam stracha aby mi trucizny gdzies nie podłozyli...

Niestety pies jak juz raz poleciał i ta kure zagryzł jest trudny do upilnowania-a przecziez nie chodzi o to aby był cały czas uwiązany....
Ogłoszę Romka na ale gratce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...